Stranica 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 218

Tema: Naši ljubimci

  1. #26
    Mazda3
    Guest
    Znaci prodano?

  2. #27
    T-IE
    Guest
    Golf 2 GTI

    Uloženo u 3 godine:

    150€ centralina
    100€ zadnja koč. kliješta
    60€ homokinetički zglob
    80€ cca za krajnik spone, kuglu vilice, manžete homokin. zglobova i letve volana, i prednje disk pločice
    200€ za gume (koje su opet za mijenjat)
    200€ el. pumpa
    200€ kazić
    75€ zvučnici

    0€ popravci sudara


  3. #28
    ..... ........
    Guest
    evo ljepoga mjesta da se pokaže sta se vozi i malo preserava,zato mi se ni ne pise sta vozim da ljudi ne shvate krivo

  4. #29
    Nippon
    Guest
    Toyota Corolla 1.4, 2002./2003., paket opreme sol ak to nekome nekaj znači. Inače, zadnjih 600 km uspio sam potrošnju svesti na 6.4 litre.
    Za sad nisam apsolutno ništa mijenjao/ugrađivao/, a niti ne namjeravam osim glupih Mišelin Enerdži guma. Vjerojatno ću ubost neke Avonke.

  5. #30
    Mazda3
    Guest
    Nippon, ja bi uzeo 1.6 terra

  6. #31
    Kas
    Guest
    Alfa 33 1.7 i.e. 91g, Dodatna oprema, kazić, uskoro ulijeću JVC elipse, zadnji spojler, alu, kad bude para, možda daljinsko centralno, i najvjerojatnije plin.

  7. #32
    cuore sportivo
    Guest
    plin????? sta ce ti alfa kad stavis plin u nju,mora da je motor dosta trošan na takvom auto,koliko ti troši????

  8. #33
    Kas
    Guest
    Troši po gradu laganini 10, a kad vozim kako hoću, 12-14. Znam da je bed, i da će slabije ići, ali, plaća mi je 2500 kn, a mjesećno mi na juhu ode oko 1000 a nekad i više. Radim za bengu. Dizel ne dolazi u obzir, a Alfa mi je do jaja.

  9. #34
    cuore sportivo
    Guest
    ako ti je alfa na karburator to se isplati,ali ako je kako si napisao 1.7 i.e znači direktno ubrizgavanje to ti se neisplati,ugradnja te dođe oko 8000kn,dosta elektronike za ubacit(auto ide kao na benzin,nema razlike) dok ovo za karburator zna svako skoro stavit na auto,s tim da ide malo lošije

  10. #35
    Kas
    Guest
    I.E. ne brini se, malo sam se raspitivao o cijenama. Našao sam za 3200 kn, bez atesta, i bez nekog senzora na lambda sondi. Mora ugraditi na usis ugraditi neki dio koji sprječava eksploziju plina u usisnoj grani jer su dosta dugačke. 8000 kn nebi dao. To je previše. 3200 isplatim za 6 mj.

  11. #36
    Nippon
    Guest
    Mazda3, imaš pravo, možda sam se za××××, ali moram priznati da mi paše toliko opreme. Pogotovo automatska klima. A i alu felge, maglenke, kromirana maska i ručica mjenjača podižu dojam. Eh da je bilo para za 1.8 Sport...

  12. #37
    cuore sportivo
    Guest
    da čuo sam dosta imaju problema ti sta ugrađuju s tim eksplozijama u bloku,jednostavno ostaneš na putu i nema nego zvat šlep ,taj lik je bio ovlašteni za Lovato i uglavnom je to ugrađivao na Renaulte,nedavno je zatvorio zbog previše reklamacija ) a vozit bez papira malo riskiras,neznam kako to ide kod nas dali to gledaju,ali plin je nekih 3 kn

  13. #38
    Perac
    Guest
    Svaka čast dečki, stcarno nisam očekivao da ćete se ovako raspisati... E, može li mi tko reći kak se stavi ova slikica lijevo ispod imena?

  14. #39
    Kas
    Guest
    Nitko ne gleda. Imao sam plin u autu 2 god. i nikad, osim na tehničkom nisu pitali za njega. Kaji je to tip zatvorio burigu zbog reklamacija?

  15. #40
    cuore sportivo
    Guest
    da uglavnom ,a i zbog novih pravila pa stavljanje plina dođe neisplativo,ima sto procedura da bi stavio,prvo vaganje auta,pa miljon poreza,pa stavljanje i tako nabere se to,svaki drek po 500 kn,kako prođeš tehnički,kako mu objasnit da ga imaš a nije reg. ,a i na granici da te može jebat

  16. #41
    GTI_FOREVER
    Guest
    Golf 3 GTI '93
    muzika kenwood (kaset. + changer) pojacalo Alpina i pionir zvucnici po 16 nazad. Nove gume.

    To je dosad. A otisli su farovi tako da ih moram zamjenit jer po noci nista zivo ne vidim. Kao da su svijece a ne sijalice unutra. Imam u planu sknuti kat. i srednji lonac(mozda).

    Investirao sam jos u maglenke 50 eura.

  17. #42
    S V T
    Guest
    eh da se i ja pohvalim!

    Ja vozim jedno veliko NIŠ , za kraće relacije koristim FILA šlape (suha podloga) i NIKE tenisice (kiša i bura)! Ako zatreba prometalo drpim starom vw pola koji je doslovno polovica automobila!

    A i tu je moj dobri prika T-IE koji me nekad odvede di mi treba a zauzvrat mi utjera strah u kosti!

    <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  18. #43
    FIAT-FUN
    Guest
    fiat punto 1.2 8v 02'

    cd player i zvucnici - oko 2,000 kn
    alu felge 14" OZ SUPERTURISMO i DUNLOP SP01 185/60/14! - preko 4,000 kn
    neplanirana kupnja jos jedne gume jer sam probusio tak da se nije mogla zakrpat!

    planiram na zimu kupit zimske gume i stavit na celicne felge!

    planovi:
    stednja za punto sa 80 ili više KS

  19. #44
    Megane_SB
    Guest
    OS-PUNTO, nisu začepljeni ventili (još mi samo to treba), nego je to jednostavno takav motor.
    Naime, Radi se o inačici sa 75KS (16V ima oko 90, ako se ne varam).
    Stoga je filjter (Green ili H&K) u planu zajedno sa Iridiumkama, da mu se malo olakša disanje

    Anyway, jel ideš na streetrace ?

  20. #45
    Dr. Strangelove
    Guest
    Škoda Felicia 1.3, XII/97, od dodatne opreme ima čak metalik boju i centralno!!... Naknadno:
    - Sony jeftilen kazić + Pioneer ovali
    - 4 x Dunlop SP 10 (umjesto serijski Matador plastičnih guma-zvanih "strah")

  21. #46
    mc
    Guest
    Nippon, jesi zadovoljan s Corollom? Ja sam stavio Wagonicu 1,6 na listu potencijalnih za iducu godinu. Jel znas sto im je oprema Supreme?
    Hvala

  22. #47
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Renault 5 GT Turbo

    15' O.Z Chrono
    H&R komplet ovjes
    TAROX diskovi+FERODO racing pločice
    SACHS sportkit kupplung
    Novi motor+KENT bregasta+novi turbo(1.2bar)
    Supersprint
    Domstrebe
    Boser Blick
    Splitfire silicone ignition leads

    OD 0 do 100:brže nego što ovo možeš pročitati

    Koštalo?

    Spavam u kutiji od TELEVIZORA!!!

    Ok?


  23. #48
    600
    Guest
    Koja dijagonala ekrana?

  24. #49
    Megane_SB
    Guest
    9" LCD televizor ) ) )

  25. #50
    OS PUNTO
    Guest
    Nisam znao da je takav motor isao u Meganea.
    Ici cu najvjerojatnije na Street...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •