Stranica 9 od 9 PrvaPrva ... 789
Prikazujem rezultate 201 do 218 od 218

Tema: Naši ljubimci

  1. #201
    _Stevo
    Guest
    ŠB može molba - prestani se ulizivat. Ak je neko iz Osijeka nije ti lega jer ti si iz ZG-a. I nismo uvijek MI. Ja sam ja, za druge mi se ××××. I nemam nikakve bratsko-sestrinske odnose sa pola svoje države pa lijepo molim da prestaneš malo sa tim mi, naše...

    Očito sam ja u rodu sa Fresh-om kad razmišljamo na isti način i slične(iste) stvari nas žifciraju. Stoga pozdrav "lega" Fresh.<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  2. #202
    POLOVNJAČA
    Guest
    Naslov je NAŠI LJUBIMCI , pa čovik misli to zaozbiljno ! Radije bi jednog malog majmunčića ...
    Čađo , ne se vriđat ...
    to ja tebi od dragosti....

  3. #203
    širokobriježanin
    Guest
    Ja se ne ulizujem nikom, jednostavno bi htio biti s nekim ljudima u dobrom odnosu i ne vidim ništa loše kad nekog zovem "lega" i slično. Ne kužim zašto ti to smeta.
    I možeš mi objasniti ono "mi", nisam skužio...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  4. #204
    _Stevo
    Guest
    Pogledaj naslov teme, pa pročitaj malo svojih neznamkolkopuno postova, pa tam di vidiš zamjenicu JA, MOJ pejstaj sim tak da vidim dal u kojem postu sebe oslovljavaš tak ili sa NAŠIM, NAS, NAŠIH itd.
    Ak ne skužiš nije bed, nisam ni mislil da bi student ekonimije skužil tak nešt(mc ne se ljutit ), čast izuzecima...<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  5. #205
    širokobriježanin
    Guest
    A šta bi ti to trebalo značit za studente ekonomije???<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  6. #206
    _Stevo
    Guest
    Nevermind.
    Samo, ekonomski faks u zadnje vrijeme ima zanimljivu reputaciju...Baš me zanima zakaj tak puno ljudi ide na njega. Tj. taj faks neki čak nazivaju višom, a ne faksem(iz zajebancije afkors). Nadam se da nikad neću studirat to, ali kakve sam sreće <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  7. #207
    OS PUNTO
    Guest
    Stevo jel hoces reci da je to onaj sistem "putnice, svrati i diplomiraj". )

  8. #208
    POLOVNJAČA
    Guest
    Jedno pitanjce za Stevu
    A ŠTA ĆEŠ BIT KAD NARASTEŠ ?

  9. #209
    širokobriježanin
    Guest
    Stevo, nemoj generalizirat! To ti je isto kao da ja kažem Pocketu da su mu starci snobovi pa su mu platili studiranje na Vernu, da tamo ne treba ništa učiti, da tamo idu samo mamine maze...
    ZNAM ljude koji su tamo išli i većina bi ih bila nesposobna zaršit normalan faks, ali opet neću napadat Pocketa zbog toga, kužiš moju poantu?
    I, ja nisam zagrepčanin, to što tu živim mi uopće nije važno, volim Zagreb zato što tu živim, ali se osjećam više hercegovac (po tati) i dalmatinac (po mami). Govorim "bolan" kad dođem u Široki, govorim po dalmatinski kad dođem u mamino rodno selo, takvoga me majka rodi, takav ću i ostariti!<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  10. #210
    Girrari
    Guest
    Zaboga...<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  11. #211
    širokobriježanin
    Guest
    Vjerujem da je reakcija na zadnji dio posljednje rečenice. <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  12. #212
    Girrari
    Guest
    Ne, nego na celu raspravu zadnje str.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  13. #213
    Fresh
    Guest
    _Stevo
    nisam baš u toku, ali ako ti tako kažeš onda ''lega'' ''lega''.

    A sad što se tiče ekonomije i polaganja, neću ništa reći jer na mom faksu koji je udaljen 200 zračne linije nije niš bolje.
    Tamo se curice idu položit za ispit, opet čast iznimkama.

  14. #214
    mc
    Guest
    Stevo, post ti je full of shit. Daj odrasti malo...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  15. #215
    _Stevo
    Guest
    mc to će teže ić. Ja sam veliko djete )

    Polovnjača ja neću odrasti...<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  16. #216
    rale unlog
    Guest
    fresh,mozda mislis na zracni promet jos popularno nazvan "trgovacki"?

  17. #217
    S16
    Guest
    Stevo, koliko ti je uopće godina?

  18. #218
    POLOVNJAČA
    Guest
    ) ) )
    Meni se čini da smo svi malo zaostali u razvoju ( upss !!!) !<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •