Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: ALFA, BMW, HONDA, ke mislite...

  1. #1
    Isus
    Guest
    Ja osobno nemam prevec para pa nisam u mogucnosti da si kupim sve tri marke automobila pa ih sprobavam, al me zanima kakav je osjecaj pojedino u svakim od tih automobila, pa kad bi se naslo par vozaca koji su imali prilike voziti svo troje(Sportskog duha) da mi kazu sto misle pojedino o svakome, pozeljno je da ste stvarno vozili te marke pa da kazete sto vam se dopalo kod jednog sto nije a sto kod drugog itd...

  2. #2
    INTERCEPTOR
    Guest
    Danas honda osim par modela ne šteka kao nekad. BMW također u modelim ispod 200 ks špteka jer ga ×××× težina, a i betobrazno je skup, tako da mi ostaje alfa koja je pristupačna, slabiji motori jako dobro idu, a ne samo oni iznad 150 ks, a i dizajn je bez premca. Full package.

  3. #3
    Walther
    Guest
    evo čitam sve te komentare za Japance i moram nešto reći u njihovu \"obranu\". Vozio sam Mazdu 323 GT iz 81 g. i nije bilo nikakvih problema sa njom, a vozio sam je 8 god. Ako se uzme u obzir da je to prastari auto išla je super, eh da imala je 88 KS. Sada furam službenu Hondu Civic iz 90 god. sa 90 KS. i sve je to OK, ali Honda troši malo više. A što se tiče Honde CRX sve samo najbolje. Vozio sam je ali nije bila moja.

Slične teme

  1. HONDA CIVIC VTI
    By HoNdA in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 05-09-2002, 18:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •