Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Prodajem Peugeot 306

  1. #1
    zrile
    Guest
    Peugeot 306, 1.4, 75KS. Prvi vlasnik, prva registracija 1998., registriran do 08/2004. ABS, servo, 2x airbag, električni podizači prozora, daljinsko centralno, dobar blaupunkt radio kazetofon. ×××/471-912, Hrvoje.

  2. #2
    ppp
    Guest
    Cijena?

  3. #3
    zrile
    Guest
    5700 EUR

  4. #4
    sdo
    Guest
    Kilometraža? Servisna?

  5. #5
    zrile
    Guest
    Ovako, auto ima 180000km, znam da zvuči puno, ali treba ga provozat da vidiš da su motor, mjenjač i ovjes u savršenom stanju. Nedavno je bio na tehničkom, na eko-testu pokazuje tvorničke norme. Ne troši ulje, potrošnja goriva je ista kao i kad je bio nov. To znači da na otvorenom prolazi sa 6-7, a u gradu 8-8.5. Servisiran je prve dvije godine u ovlaštenim servisima, ako pogledaš diskusiju o Peugeot servisima, vidjet ćeš da se to ne isplati. Ionako nisu ništa mijenjali osim ulja i svjećica, i jednom lonac auspuha, a naplaćivali su masno. Nadalje je servisiran kod odličnih majstora koji već 30god servisiraju aute našoj obitelji i to rade pošteno. Inače Imamo još jednog Peugeota s istim motorom, uvoz Njemačka, koji ima sigurno 250000km (teško je znati točno) i koji ide kao i ovaj noviji.

  6. #6
    njofra
    Guest
    306...75ks......bez klime,180 000km.......uvoz......vlasnika bar 5..i jos 5700??malo bezobrazno....izvini!za tu lovu dobijes s16! )

  7. #7
    zrile
    Guest
    Sori njofra bat, mislim da si malo pobrkao lončiće. Kao što piše, ja sam prvi vlasnik, a auto nije iz uvoza (odnosno je, iz Peugeotove tvornice u Francuskoj ). Auto je u odličnom stanju, nije neka razdrndana kanta. Istina da nema klimu, ali ostalo ima. A taj motor 1.4 75KS može bez problema proći i 300000km (za razliku od s16)<br><hr>

  8. #8
    njofra
    Guest
    zrile..........to sto je kod nas vozen po nasim cestama je 5 puta gore nego da je dosao iz njemacke ili svicarske s 300000km!!!!!

  9. #9
    zrile
    Guest
    Znači po tvom mišljenju se više isplati uzeti auto o kojem nemaš pojma, niti možeš provjeriti, dvaput karamboliran, triput lakiran, kilometraža vraćana 3x, "vozio ga je djedica, nikad brže od 45, a po kiši nije izlazio iz garaže". Priče o našim cestama su za drugi forum. Ko sjedne u moj auto, sve će mu odmah biti jasno. Nema štektanja, škripanja, naginjanja i sl. Ako ima zainteresiranih neka zovu, dogovorit ćemo se i oko cijene. Ako nema, nek uzmu oglasnik i pogledaju pošto su Peugeoti iz 7 ruke (500-800EUR više nego moj).

  10. #10
    njofra
    Guest
    ne zrile....gle postoji jedna razlika.............vani se auti voze.......al se i odrzavaju.neznam koliko si upucen ali npr......njemacki tuv je malo jaci po kriterijima od naseg tehnickog....gdje za 50kn u knjiyici imas odlican eko test!! a i da ne govorim da se auti servisiraju po sjenicima i supama.............s naravno pod navodnicima orginalnim djelovima........a i daj reci molim te....di si napravio 180000km....a koja je auto 98??? to je skoro 35000godisnje......sta trgovacki putnik si ili >?

  11. #11
    zrile
    Guest
    Gle, auto je stvarno dobro održavan, ali nije bilo bog zna što za održavati. Ulje sintetičko total 9000, svjećice bosch, klinasti remen na 100000 sam kupio original za 1250kn (ima i zamjenski za 250). Ulje i svjećice svakih 15000, jednom lonac auspuha, i to je to. Ovlašteni servisi nisu bogzna što, bolje je naći dobrog mehaničara. Ja sam našao, ljudi imaju firmu, otac i dva sina, ljudi nisu fušeri, ne krpaju. Većina od 180000 je napravljena na autocesti, puno putujem što poslovno, što privatno. Mogao sam vratiti kilometražu sto tisuća i ne bi nitko ni primijetio. Nije mi cilj nikoga varati, auto je odličan. Što se tiče njemačkog održavanja, nisam baš siguran. Meni je g. Jandras (Peugeot servis) rekao da je u Njemačkoj servis iznimno skup i da ako auti nisu na firmu ljudi najčešće sami mijenjaju ulje i svjećice. Pa sad ti znaj<br><hr>

  12. #12
    Girrari
    Guest
    Lepo od tebe da si priznal kilometražu. Trebal bi ga spustit na nekih 5000 € i spusti kilometre na 110 000 i prodal si auto.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  13. #13
    njofra
    Guest
    naravno........al da nije najprije rekao stvarnu!

Slične teme

  1. Prodajem Peugeot 306 1.8i
    By Koshpa in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 07-11-2004, 01:10
  2. Prodajem Peugeot 306
    By Koshpa in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 24-02-2004, 17:51
  3. Prodajem Peugeot 106
    By doc in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 29-10-2003, 01:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •