Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: Maybach

  1. #1
    VR6
    Guest
    Kerumu maybach od 660.000 eura

    Maybach je stigao u Split! Ključeve najekskluzivnijeg automobila iz Mercedesove obitelji, vrijednog oko 660 tisuća eura, njegovu novom vlasniku, splitskom poduzetniku Željku Kerumu u petak...

    Vise imate ovdje: :URL=http://www.slobodnadalmacija.net/20030823/mozaik03.asp:Link!!:/URL:<br><hr>

  2. #2
    S V T
    Guest
    Daj molim te, bila slike u svim novinama, lik je ××××na ×××××× kupi maybaha u bjeloj boji i još plati 2 000 000 kn poreza za to!

    uzmi ubij pa se pištolj!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Po meni je ×××××× ak bu sam vozil taj auto jer on nije napravljen da ga se vozi nego da se u njemu bude vožen.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  4. #4
    Yoko/
    Guest
    ..da li znate, da su Toyotini stručnjaci rastepli u komadiće taj famozni majbah i ustanovili da ne valja ni približno toliko koliko košta!!! ...

  5. #5
    600
    Guest
    Kud baš bijeli?

  6. #6
    c e z y
    Guest
    Za bjelu boju se netreba nadoplatit )

  7. #7
    Mignota
    Guest
    "..da li znate, da su Toyotini stručnjaci rastepli u komadiće taj famozni majbah i ustanovili da ne valja ni približno toliko koliko košta!!! " Mislim da to nije istina, jer Toyotinim stručnjacima nije odobren iznos potreban za kupnju tog istog Maybacha kojeg su navodno rastepli. (izvor: Auto Klub)

  8. #8
    INTERCEPTOR
    Guest
    Rijetki su auto kojima stoji bijela boja. Izdvojio bi Punto 2 3 vrata, Lancia Delta (stara), ne mogu ih s eviše sjetiti.

  9. #9
    c e z y
    Guest
    Staroj 7-mici bjela ××××no stoji.

  10. #10
    T-IE
    Guest
    Točno intcp. I meni je Punto 3v lijep u bijeloj boji.<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  11. #11
    Nippon
    Guest
    Za te pare bi si kupio Rolls Royce-a i još bi mi ostalo za burek i pivu.

  12. #12
    doc
    Guest
    cezy ) ) )

    mozda tip nije naručio klimu pa misli da ce mu u bijelom biti hladnije.

  13. #13
    cuore sportivo
    Guest
    vidio sam stilo ,3 vrata,bijeli,felge 17,zabijen u pod,××××no izgleda,super mu pase bijela

  14. #14
    Mirafiori
    Guest
    Svi Fiat-i ××××no izgledaju. ) CEZY

  15. #15
    cuore sportivo
    Guest
    naravno,nema do fiata,jos ih jedino ×××× kad ce pocet se malo bavit s višom klasom,a ne da je stilo največi fiat

  16. #16
    CALIBRA DTM
    Guest
    iša san vidit tog maybacha u kerumov dućan i mogu van reć da je PERVERZAN

  17. #17
    S V T
    Guest
    a još veća perferzija je dat 650 soma ojra za auto pa da ga ja ne vozim nego da me voza neki šofer!

    to je za mene totalna glupost, rađe bi kupil aston martina i užival u svim blagodatima tog monstruma!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  18. #18
    Dr. Strangelove
    Guest
    ...××××te kaj se vi čudite.. pa jeste vidli kak taj Kerum zgleda?

  19. #19
    Mario Haas
    Guest
    Svatko troši svoju lovu onako kako misli da treba. Možete mislit o Kerumu što hoćete, no čovjek uživa u luksuzu i pri tom se ne srami to pokazati. ja to nikad ne bi napravio, ali ja nisam on. No da mi netko pametuje kako da trošim svoj novacposlao bi ga u rodno mjesto.
    Kerum možda jest seljak, ali ovo s Maybachom osim njegove vlastite ugode ujedno je i MEGA marketinški potez. Sada svi znaju za Keruma, ne samo kod nas nego i vani.
    Bijeloj boji ništa ne fali, pa John Lennon je imao šareni Rolls ako se ne varam.

  20. #20
    Mazda3
    Guest
    Sto je/tko je Kerum?

  21. #21
    _Stevo
    Guest
    Pitaj boga...<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  22. #22
    skywalker
    Guest
    da, mogu misliti o Kerumu kaj hocu, pa to i radim, dakle, mislim o njemu to kaj hocu. Kao sto nije u redu da mu drugi sole pamet sto da radi s novcima, tako nije u redu niti one koji razmisljaju drugacije od njega apriori proglasiti zavidnim, jalnim ljudima.
    Ne znam zakaj ne bi bilo u redu reci da mi je u najmanju ruku smijesno to kaj je napravio. Nikome nikakvo zlo nisam time ucinio, vec samo iznasam svoje misljenje.
    I najzad, boli me kita za Keruma (ako vec govorimo o njemu).Mislim da svatko ima sasvim dovoljno svojih briga.

  23. #23
    skywalker
    Guest
    :URL=http://www.slobodnadalmacija.hr/20030826/automoto01.asp:link:/URL:

  24. #24
    POLOVNJAČA
    Guest
    Nije mi jasno da može kupit to auto a radnice mu imaju po 1 800 kn plaću.Gnjida..

  25. #25
    Mario Haas
    Guest
    pitaj cure u Magmi kolika im je plaća. Još manja.

Slične teme

  1. Kerumov Maybach...
    By Dr. Strangelove in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 60
    Posljednji post: 12-10-2003, 14:14
  2. Maybach Manufaktur
    By Avantgarde in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 05-06-2003, 15:03
  3. Maybach Manufactur.
    By Fabia SDI Elegance. in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 08-04-2003, 08:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •