Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: VW kao Ferrari Killer?

  1. #1
    Dr.Nele
    Guest
    :URL=http://autos.msn.com/as/pebblebeach2003/article.aspx?xml=veyron:LINK:/URL:<br><hr>

  2. #2
    VR6
    Guest
    Enzo je sada vjerovatno najbolji sportski "cestovni" automobil. Ovaj i ostali mogu biti brzi na ravnici, ali mislim da Enzi tesko ko moze nesto kroz krivine...

  3. #3
    OS PUNTO
    Guest
    Uz pomoc talijanske tehnologije koju su kupili u obliku Bugattija i Lamborghinija.

  4. #4
    VR6
    Guest
    Pa nebi bas rekao, motor je ako se ne varam ona mjesavina VR6 motora, a pogon na sva 4 je vjerovatno Audijev...

  5. #5
    Dr.Nele
    Guest
    400 km/h maksimalne brzine i ubrzanje do 290 km/h za samo 14 sec?There is new king in town,ili se mozda varam?Znam da je bilo dosta problema(ekslodiranje motora)ali se cini da su greske otklonjene i da je najsportskiji autic na svijetu spreman za preuzimanje krune.Iznenadjenje je sto je napravljen od strane VW-a,ali ako oni preuzmu titulu naj-auta na svijetu,za par godina reci ce da je Ferrari napravio VW-killera.

  6. #6
    Dr.Nele
    Guest
    Kupili i usavrsili,mislis )

  7. #7
    D0mi
    Guest
    Buggati ce bit ××××na pila, ali ipak treba pricekat testove. A sumnjam da ce na stazi moc pratit Enza, jer ipak je Enzo cestovna formula...

  8. #8
    VR6
    Guest
    Mislim da ce moci pratiti Enza, mozda ce malo na krivinama biti sporiji, ali na ravinci ima veliku prednost. Ako se ne varam do 100 km/h ubrzava za 2.9 sekundi, to je skoro kao F1. Ali testovi su najvjerodostojniji pa...

  9. #9
    S V T
    Guest
    Strašno strašno, još kad renault izbaci novi espace f1 i ford tranzita t4 evo vam konkurencije! ) <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  10. #10
    cuore primitivo
    Guest
    ti se autici mogu svrstati negdje izmedju krame(za koju su prebrzi)i meckine s-klase i bmw-a sedmice za koje su prespori,a nikako sa kraljem sportskih autica made by VW )

  11. #11
    Girrari
    Guest
    Kaj vi ne čitate ove vijesti kaj se vrte gore?

    "Bugatti uskoro bez šefa?: Zbog kašnjenja Bugattija Veyron u industrijskim krugovima krenule su glasine o moguđoj smjeni predsjednika kompanije Karl-Heinza Neumanna, koji vodi tu tvrtku otkako je 2000. VW otkupio ovu marku. Glasine kažu da je u tijeku izbor njegovog nasljednika."<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  12. #12
    MEGRANGE
    Guest
    Lancia DElta S4 ima 2.3 do 100 ) ) ) ) )

  13. #13
    S V T
    Guest
    sinko zamjenil si brojeve, s4 ima 3,2 do sto!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  14. #14
    Mazda3
    Guest
    Vozio sam tog bugattijajaa. Ima negdje mjesec dana. Bio sam na veceri VW grupacije za VIP uzvanike. Svi (VIP gosti, medju njima i ja) su dobili pola sata sa Veyronom. Nezaboravno Ferrarrrrrrrr(kasljuc)iihii se moze zakopati

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Ju viš...<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  16. #16
    Mazda3
    Guest
    Aj beliv aj ken flaj

  17. #17
    cuore primitivo
    Guest
    zavidim ti mazda,prilika da provozas najbolji sportski autic danasnjice se dobiva jednom u zivotu,nadam se da si ju iskoristio do kraja i uzivao u gustima o kojima drugi mogu samo sanjati

  18. #18
    VR6
    Guest
    Jeste uzivao dok se nije probudio... )

Slične teme

  1. Ferrari
    By AntiFerrari in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 18-03-2003, 14:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •