Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 49 od 49

Tema: Alonso ispred Shumija za cijeli krug

  1. #26
    VR6
    Guest
    Nije samo felga otisla, nego i komad ovjesa...

  2. #27
    S V T
    Guest
    Utrka je bila odlična i zanimljiva (kako za koga), t-ie je skoro plakao od muke! )

    Dva najbolja događaja su bila kad je baričelu otpal komadić ovjesa i kad je alonso opral postolara za krug!

    Čak mi se i JAGUAR popravlja, napredak je očit, za koju godinu smo prvi!

    J A G U A R C O S W O R T H F1 <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  3. #28
    Girrari
    Guest
    Ja sam za to da se protjera Schumija iz Ferrarija. Očito da se čovjek zasitil.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  4. #29
    Mario Haas
    Guest
    Ma to je pobjeda vrhunske francuske tehnologije, nema Šumaher ništa s tim...jednostavno mu je falilo konja!


  5. #30
    Girrari
    Guest
    Njemu fali ambicija jer ne vjerujem da se Ferrari mogao tako srozati u jednoj sezoni. Paće da, u pola sezone.
    I kako se usuđuju tako sramotiti ime Gianni Agnelli.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  6. #31
    Megane_SB
    Guest
    ) ) Bravo Mario !

    Pa da, ipak Ferrari ima najslabiji motor među vodećim ekipama

  7. #32
    D0mi
    Guest
    Ma nije Ferrari bash u kurcu, to sto ce bit na kraju 1. ili 2. ne znaci da se strasno srozao. Mislim bilo bi glupo ocekivati da osvoji prvenstvo na pol sezone ko prije. Nemogu ni najbolji biti iz sezone u sezonu uvjerljivo na vrhu(mada bi ja volio da budu

  8. #33
    diablo VT
    Guest
    Ipak će scumachera pojesti godine. Sada dolaze do izražaja mlađi vozači!<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

  9. #34
    T-IE
    Guest
    Ma za sve je to kriv onaj Fiatov znak na nosu Ferrarija. Nije Schumi ništa kriv... <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  10. #35
    govno
    Guest
    Ova tema uopće ne spada ovdje!!! Stavite ju u ××××ni motorsport ili kak se već zove!!!

  11. #36
    c e z y
    Guest
    Evo citam ovo i nemogu vjerovat,samo da se razumijemo i ja mrzim,odnosno nevolim schumachera,ali volim FERRARI.
    U cemu je problem dve trke smo posrnuli i odmah svi okrecu leda,pa cekajte ljudi malo,tri godine smo vladali upravo radi Bridgestona,a sad kad je ferrari napravio sa razvojom auta 1 korak,a wiliams i michelin 2,odma su se svi usrali.
    Evo ja kazem da bu Michi opet prvak,jedino ce wiliams dobit konstruktorski.

  12. #37
    mytbyte
    Guest
    Piquet, 100 eura je pretpostavljam,general admission. kaj to konkretno znaci, imas pristup u krug trkalista, ali ne na tribine, nego na travu. jesam li u pravu i koliki je to bad. pitam zbog monze, potegao bih do tamo. thx na infou

  13. #38
    r 23
    Guest
    FERNANDO ALONSO

    Najmlađi vozač koji je osvojio prvu startnu poziciju VN MALEZIJE

    Najmlađi vozač koji je završio na podiju VN MALEZIJE

    Najmlađi vozač koji je napravio najbrži krugu utrci VN KANADE

    Najmlađi pobjednik VN MAĐARSKE

    Rano je počeo nizati rekorde ) <br><hr>

  14. #39
    VR6
    Guest
    Nista bez Alonsa...

  15. #40
    Girrari
    Guest
    T-IE <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  16. #41
    Cezy
    Guest
    A pusti ga stalno ×××× po drugima,a vidis kaj prica,sad sam mjenjo ovo sad ono,sad pumpa.CEZY

  17. #42
    T-IE
    Guest
    1.Cezy po kome ja ××××m, molim te. Argumentiraj!

    2. Šta ne kužite šalu?

    3. Kad već ×××ך za pumpu; manja je sramota na 13 god. starom autu mijenjat pumpu goriva nego na 2 god. starom autu varijator faze...

  18. #43
    VR6
    Guest
    Aha... )

  19. #44
    S V T
    Guest
    ili nakon 14000km blok motora!? ) <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  20. #45
    Girrari
    Guest
    Ma kužim zeku, zato sam i metnul smajlić, a nisam napisao kilometarsko pismo o tome kak nikad nisam imao problema...tralalala.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  21. #46
    Cezy
    Guest
    Gospon T-ie!! Nisam ja mislio,da ti "KAKIS" po nekoj osobi,nego po odredenim autima.I kuzim da je to zajebancia,nisam sa marsa opal.

    A moj post je trebo imat isti ucinak ko i tvoj,samo malo zakurit vatricu.

    No hard feelings!!

  22. #47
    piquet
    Guest
    za mytbyte.
    tribine su od 180-390 europejaca, a 100 ojra je general admision. u mađarskoj je to ispalo super jer je staza na brežuljcima. dosta puno vidiš, a i mobilan si. ja sam bio od šikane do novog zavoja prije kraja kruga. na tribinu bi jedino išao na gold. ostale tribine nisu puno bolje od livade jedino kaj imaš ekran. ne znam kakva je situacija sa monzom ali tribine su opako skupe.

  23. #48
    VR6
    Guest
    Isplati li se?!

  24. #49
    T-IE
    Guest
    OK cezy.

Slične teme

  1. Alonso
    By Joshua in forum Fitness, BodyBouilding, Aerobic...
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 20-11-2008, 02:22
  2. Sutra imam 147GTA cijeli dan
    By Pocket Rocket in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 141
    Posljednji post: 06-11-2003, 15:17

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •