Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Lipo vas molin

  1. #1
    Margarita
    Guest
    Vi koji ni tilon ni dušon ne pripadate ovom forumu, vratite se svojin jatima,tamo diskutirajte, svađajte se, radite šta oćete, a ovde nas ostavite na miru jer ako "virite preko plota" nemate se pravo mišat i uzurpirat tuđi prostor po onoj srpskoj "lepo naše more" osin ako će te otvorit temu o svojin iskustvima na ljetovanju. Ako van triba pomoć u snalaženju među pojmovima misto i vrime, naše i vaše i sl. stojim na usluzi. Lipi pozdrav i zdravi i veseli mi bili.

  2. #2
    Napadac
    Guest
    Lipo te pozdravjan!

  3. #3
    Margarita
    Guest
    E, fala, i ja tebe. A di si?

  4. #4
    Zaratin
    Guest
    E tako lipa Margarito a ti bi tila znati di je Napadac? E bas lipo.

  5. #5
    Zaratin
    Guest
    SORRY

  6. #6
    Margarita
    Guest
    I red je da se "soriš".

  7. #7
    Margarita
    Guest
    CIGARETE
    Skoro samo o njima mislim i cini mi se da mi je u nosu njihov miris pa pomislin sta cu ja patit, iden kupit kutiju, pa onda kazen sebi bas si ka djanki, a njima se rugas i kazes da su bolesnici po vlastitom izboru pa ne oden kupit onu kutiju. Popila san kavu bez cigarete i pomislila nes`ti kave bez cigarete i zasto se ja odricen svog jedinog (!?) poroka, iden kupit kutiju i narucit drugu kavu. A jesi karakter, kazen sebi, kako bi ti izdrzala bez spize ili vode, a ne mozes bez cigareta 1 dan. Prodjen kraj nekoliko trafika, a prodavacice vicu za menon: A oli danas necete cigarete? Ja se pravin vazna i kazen: Od jucer ne pusin. Posli dva koraka tila bi se vratit i ljutito rec: Dajte kutiju! Pet minuta znan da bi bila sritna (dok izgori prvi duvan) jer nisan ja kriva, ona me natirala da kupin, a bome kako ce zena primit placu ako niko ne kupuje duvan. Kad bacin opusak opet cu se mrzit i u ocima imat sliku crnih , izgorenih pluca, bolnog tumora, jutarnjeg kaslja i opet ce me zabolit kcerine rici kad je ljubin: Mama, srdis, ne mislim SMRDIS, ali smrdis! I opet ne oden kupit onu kutiju. A tako bi bilo lipo zapalit...Sitin se kako moji doma kazu da im zagadjujen zrak i da ih neman pravo trovat, da uzmen valjak i pituran plafon ca je pozutija od mog duvana i da cu ovu zimu provest na balkonu ako mislin pusit, a po ovoj mi se buri bas nesto i ne da ic kupit onu kutiju cigareta. Jel` da je linost ponekad sveta stvar?

  8. #8
    Zaratin
    Guest
    Ca je u kopijama jeftinije???

  9. #9
    hm...
    Guest
    ))

  10. #10
    Zaratin
    Guest
    Margarito, dali makar ovdi moren cuti ca god od tebe. Di si? Jesi li jos ziva?

  11. #11
    срб
    Guest
    МУРШ ПЕДЕРУ.ЖИВЕЛА МАТИЦА СВИХ СРБА

Slične teme

  1. molin vas pomozite mi
    By jaaooooooooooo in forum Kod veterinara
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 30-12-2008, 20:17

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •