Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: JAGUAR ZA <9000EURA

  1. #1
    sportster flash
    Guest
    VIĐAM JAGUARE GOD. NPR. 91. PO CIJENI 9000EURA I MANJE... TO SU SVE SOLIDNO UŠČUVANI MODELI. MODELI XJ. ŠTA MISLITE DAL SE ISPLATI TOLIKO PARA DATI ZA PLEMENITU MAČKU KOJU JE VEĆ NETKO "MAZIO"?

  2. #2
    Dr.Nele
    Guest

  3. #3
    Dr.Nele
    Guest

  4. #4
    Dr.Nele
    Guest
    E ×××× ga!!

  5. #5
    kan
    Guest
    DR.Nele me fino nasmijao,hvala. )

  6. #6
    S V T
    Guest
    a cuj isplati se , užitak zajamčen al je odrzavanje skupo, a i neki modeli su imali problema sa automatskim getribama samo neznam tocno koji!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  7. #7
    Nippon
    Guest
    A i navodno da im voli curiti ulje. Inače, Jaguar

  8. #8
    _Stevo
    Guest
    Jučer sam se vozil u XJ6 91.g. Nemam riječi, auto je velik, udoban i ljudi se okreću za njim ) Frend ga nije htio garit prek 140, al mogo ga je stisnut još puno, puno više...<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  9. #9
    diablo VT
    Guest
    Ovdje jedan talijan prodaje jednog jaguara 89 g. "kao nov" za 5 700 eura!<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

  10. #10
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Ni slučajno.
    To su automobili koji se izuzetno kvare,bolesno čak.Ljudi ih daju za mizeran novac,samo da ih se riješe.Dijelova nema, ima ih vani, skupi su kao suho zlato.To su automobili iz lošeg vremena Jaguara.
    U mojoj obitelji je bio 1996god. XJR 326ks.Proklet auto,smeće.Strah te otići na put s takvim autom.Nakon kupnje od 100,000DM godine dana starog, nakon 4 godine, od toga se 3 prodavao prodan je za 30,000DM.
    Marko Valčić je bio autu krsni kum...
    Tužno.

Slične teme

  1. JAGUAR diesel!
    By FIAT-FUN in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 02-10-2003, 22:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •