Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 87

Tema: Balkanizam gastarbeiterskih đubretina na hrvatskim cestama

  1. #1
    INTERCEPTOR
    Guest
    Jučer vozim se ja tako navečer i vidim ispred mene se okreće nasred ceste preko pune crte i preko pješačkog da bi zauzeo suprotni smjer usred gužve crni audi a6 minhenskih tablica. Prilazim normalno i stanem tj. čekam iako sam mogao proći jer je bilo mjesta, a on još nije ni krenuo natrag, al ja svejedno ga počekam. Unutra čelava glava od 45g. puna primitivizma gleda me dok radi bezobrazne kretnje volanom i zaustavlja promet te radi gužvu u gužvi u oba smjera. Nakon tog gledanja kad je okrenuo tu gastarbeitersku šlapu onako mi dobaci .. eeeee ne moeš malo počekat ... eeeee

    Ma ××××× mlohava on će meni. Ja da čekam to đubre smrdljivo dok s eon okreće preko pune vrte za 180 stupnjeva. P. li mu ona materina i dok radi gužvu i ja je radim jer sam ga ipak čekao.

    Da li vi to možete vjerovati??? Ja ga čekam, a to đubre meni na taj način. Nisam se ni snašao, al cura mu je odmah nešto dobacila. Kad sam se snašao okrenuo sam se i odmah za tim bivolom maloumnim, al nažalost nisam ga našao. <br><hr><font face="Courier"></font>

  2. #2
    c e z y
    Guest
    I sam zivim vani,pa nebi smio pljuvat po gastarbeiterima,al su mi stvarno zakon.Najbolje mi je kad ih vidim kak su "skockani",i kakve stvari vade iz pretrpanih mecki,starije generacije.

  3. #3
    Mazda3
    Guest
    Cekaj, A6 se okretao po Opatijskim cestama? Ja se tamo nemogu biciklom okrenuti kako spada a on bi sa A6

  4. #4
    cuore sportivo
    Guest
    mazda 3 od kuda si ti???

  5. #5
    Mazda3
    Guest
    Istocna Slavonija

  6. #6
    cuore sportivo
    Guest
    mislio sam da smo neki susjedi kad spominješ opatiju,jer sam ja inače iz tih krajeva

  7. #7
    Mazda3
    Guest
    Odakle si ti? Spominjem ju jer sam vec tri godine cest gost. Barem 2 puta na mjesec

  8. #8
    cuore primitivo
    Guest
    znaci stari da si promasio profesiju ak nisi policajac,jer jako brzo kontas(cak ti je i cura pametnija od tebe ) )a to sto ga nisi nasao tj.stigao nije cudno,jer kako ce krama stici sesticu,to bi vec bio sci-fi film.a da je stari bezobrazan,je.ne treba zaboraviti odakle covjek potice,ipak je on sa brdovitog balkana gdje su krame auti,znaci svasta se od njega moze ocekivati

  9. #9
    sepra
    Guest
    hehehe kakvo se sve smeće spusti prek ljeta to je čudo, evo moj primjer.

    Oko 1 ujutro na Pelješcu prije par dana krenem na bankomat koji je udaljen oko 17 km u susjednom mjestu. I taman kak sam krenuo stignem staru trojku njemačkih tablica. Pošto je sporo vozio krenem ga preći, kad frajer iznutra frkne čik od cigarete kroz prozor u šumu pored ceste. Ne vjerujući što je napravio odustanem od pretjecanja da malo bolje pogledam debile. A nutra četiri mlada idiota od kojih dvadesetak godina. Dakle ja sam se vozio iza njih cijelo vrijeme, i za to vrijeme čikovi su hladnokrvno letili van u šumšir. Na kraju puta stanu sa strane i ja do njih. Kak sam stao tak je krenula paljba da koji ××××× ja hoću, da će me ubit i slična ××××××. Naglasak nisam mogao skužit neka mješavina bosansko-hrvatskog.
    ×××× im konj mater <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  10. #10
    kan
    Guest
    U Njemackoj je dovoljno da se zapise registarski broj vozila i da se to prijavi policiji da bi "gospoda" dobila "cestitku" sa prilicnim iznosom kuci,normalno to nije anonimna prijava,ne znam je li postoji takav zakon u Hrvatskoj,u Bosni ga nema,ali se nadam da ce neko ko prepisuje zakone konacno prepisati i neki pametan.U Sarajevu su ovakvi primjeri navedeni u gornjim tekstovima nazalost svakodnevnica...

  11. #11
    S V T
    Guest
    Puna cikvenica je takvih maldih idiota iz dojčalnda,a najači su mi oni s nadrkeljanim golfovima III generacije a ponekom je tatica piknul i IV!

    Bahatosti nikad kraja <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  12. #12
    NJOFRA
    Guest
    A sta je jos najbolje.....takve stvari im ne padaju na pamet da rade u njemackoj!!!!
    pazi ovo....ulaz u zadar iz pravca biograda....poslije getroa prvi semafor...uredno kolona....iza mene CLK.........njemacke tablice...neki sjedi stari konj unutra......upali se zeleno i krenemo...i on meni trubi .....trubi...ono prespor sam mu......a izmedju mene i auta ispred razmak dvije duzine auta....(punta).
    E al ××××ga nezna on s kim ima posla............ja malo po kocnici...malo gas.malo kocnica... i onda pocinje prosirenje u 2 trake.ja naravno u lijevu.....pa ti prestigni po desnoj..
    naravno ××××× je skrenuo desno u neku slijepu sporednu.i jos mi nesto dobacio na njemackom...bolje receno derao se........a kak mi je siber otovren bio cuo sam ga!Da sam bio sam otisao bi za njim j..... bi mu m....,al zena mi ovako nije dala...
    i sta je najbolje sve se to odvijalo na mozda 100m!!!!
    misle da cemo im bjezati s ceste da su oni bogovi ako imaju D plocice..........ma nek se jebu!

  13. #13
    skywalker
    Guest
    nama iz Zabrega cist je dovoljno otici na Sljeme pa vidjeti koliko smeca ima na sve strane. Ili provoziti se gradom i izgubiti zivce od nekulture konjina kojima je definitivno mjesto u buksi.
    Stvarno se ne sjecam kada je prosao dan a da mi netko nije ludjacki uletio u skare, psujuci oduzeo mi prednost ili slicno. A napravil sam si i neku listu najcesce vozenih auteka od strane takvih majmuna:
    1. bmw trojka stara 7-8 godina (obicno crna i spustena)
    2. golf III ( po mogucnosti pun spojlera, velika vjerojatnost da je iz Dubrave, Ferencice ili Volovcice - zagrepcani buju znali kaj pricam)
    3.passati TDI (noviji)
    4. clio novi, najcesce crni

    I ovak, jos jedno iskustvo nasih (ili "nasih", bolje reci) cobanskih arbajtera - zena za koju znam da je otisla u svabiju prije par godina rintat srami se pricat hrvatski kada dodje kod nas na more. I tak fino baljezga ona njemacki na sav glas samo da netko ne pomisli da je odavde.
    Eeee...fakat ima uvlakaca, malogradjana i iskompleksiranih tipova.

  14. #14
    govno
    Guest
    Tom primitivnom gastarbajterskom gnoju bi trebalo uzeti aute čim uđu u Hrvatsku i dati im Tomose da se na njima voze.

  15. #15
    Nippon
    Guest
    Skywalker, mislim da si zaboravio na top listu stavit vozače Opel Vectri, starih naravno. Pogotovo oni u 1.7 dizelima. Mrak.

  16. #16
    Girrari
    Guest
    Treba istrpit. Ipak nam oni donose hrpe smeća od stvari kaj su dovukli iz Švabije, a vanpansionska potrošnja im je vrtoglavih 5 € po glavi tjedno.<br><hr><font color="blue">Burekman</font>

  17. #17
    meandme
    Guest
    izgleda da vi sve gastarbajtere stavljate u isti kos.
    nisi svi takvi.
    ja dolazim iz svicarske i vozim po pravilima, kao u svicarskoj: vezem se, postujem ogranicenja (vecinom) i sva ostala pravila, pustam pjesake, itd. i meni smetaju ×××××× koje su otisle vani, zaradile za nesto autica, spustile ga, balkan tuning i onda se ovda kurce i misle da im nitko nije ravan.

    samo ih treba kaznjavat i dobro oderat, da nauce... zapisati broj registracije i prijavit ih, pa sta bude...

  18. #18
    njofra
    Guest
    ma dobro nisu sad svi isti nemozemo sve u isti kos........takvog smeca ima i kod nas......neki dan me tip s koralom 45 u zavoju stisce...i prestize..i sta cu s budalom nego prikocim da ode )

  19. #19
    Yoko/
    Guest
    ..ma nek budu spušteni i ako treba do kraja ,samo da na spuštaju ruke kroz prozor do asfalta,nek ne ružiju sa muzikom do kraja i nek ne pizdiju sa punim gasonm do kraja po gradu...

  20. #20
    piquet
    Guest
    ja sam svoj doživljaj iznio na kamo na more? pa se neću ponavljati.
    ali evo jedna crtica sa autoputa kroz slavoniju. vraćam se iz sb i prolazi me lik u bmw 3 sređenoj neke čudne face, valjda turci ili štatijaznam. odjedanput on iz lijeve trake u zaustavnu i pere po njoj. nije mi jasno šta se dešava kada nešto ispada iz bmwa. tad skužim da lik baca smeće iz auta. mislim si stvarno bi trebao nazvati muriju i prijaviti ga, ali šteta bona na mobu jer bi našu muriju vjerojatno zabolilo lijevo jaje za to.
    a fala bogu bar tamo ima stalno nekih odmorišta sa kantama za smeće.

  21. #21
    Girrari
    Guest
    Najbolji su oni kaj se trude prodat ko stranci pa nekaj natucaju i kenjaju.

    Takav je neki dan zaustavil mene i starog kod Contija da pita gdje je njem. veleposlanstvo. Budući da stari ××××no govori njem. išel mu je objasnit. Nakon 5 min. kaj je ovaj mahal rukama i nekaj natucal, stari je popizdil i rekel mu da radije počne na srpski jer ga kurca ne kuži.<br><hr><font color="blue">Burekman</font>

  22. #22
    Mario Haas
    Guest
    Kad sam se vraćao prije dva tjedna s mora, u općoj gužvi od Udbine prema Karlovcu pretekao sam između ostalih i "nijemca" u Toyoti Celici.

    Tip se toliko naljutio da mi je na početku drugog uspona prema Slunju ušao skoro u gepek, premda sam vozio i više nego brzo. Pustio sam ga i nastavio za njim. Vidno iznerviran što mi ne može pobjeći, frajer je na kraju tog uspona s dvije trake napravio potaz života:

    Preko duple pune crte u desnom zavoju pretekao je auto i dva šlepera, apsolutno napamet. Kad sam vidio šta radi sledio sam se.

    Poslije me je murjak izvukao sa čela kolone jer sam vozio s maglenkama i naplatio mi kaznu. Rekao sam mu za tog tipa i šta je napravio, i veli on meni da sam odmah trebao nazvati 92 i da bi tip po kratkom postupku išao kod suca a ja bi kao morao biti svjedok. I kao, kaznilo bi ga se. Ma fućka se meni što bi ga se kaznilo, treba ga oderat da zapamti za vijeke vjekova, umalo je napravio masakr. Dobro da nikog nije bilo iz kontra smjera, tamo svi stišću gas do daske i idu u preticanje.

  23. #23
    skywalker
    Guest
    ...je, i pese bi trebalo drzati na lancu !
    Stari je naletil sa 60km/h na pesa, ili pes na njega, kako vec, i cucku nis ni nakon kaj je letil 15ak metara.A stari je moral na servis jer si je fino slupal prednji spojni lim i jedan far.

  24. #24
    frki
    Guest
    mario haas i koliko te je ozenio za maglenke?

  25. #25
    Fresh
    Guest
    Ne znam koliko pali ta fora sa zvanjem murije za vrijeme vožnje, al imam jednog kolegu u firmi koji redovito zivka muriju kad mu se netko na cesti ne sviđa. Pitao ću ga kako su prošli svi ti njegovi silni pozivi.

Slične teme

  1. problem sa hrvatskim znakovima na mojoj stranici na webu
    By TomiZG in forum Računala i internet
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 10-03-2005, 12:53
  2. idioti na cestama
    By high_fidelity in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 48
    Posljednji post: 12-10-2004, 13:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •