Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: stakla

  1. #1
    autozine
    Guest
    Imam golfa cetvorku i imam problema sa staklima!Ono operem auto svaki vikend i stakla iznutra i izvana ali uvijek ostaju neki tragovi na staklima kao da zapinje o brtve!mislim da ce se
    tako svi motori od tih stakla(el.prozori)pokvarit!da li imaju neka sredstva da omeksaju te brtve ili nesto slicno!Ako ima koje mi vi preporucujete?

  2. #2
    znalac
    Guest
    promjeni auto

  3. #3
    cuore primitivo
    Guest
    bas se nasao tko ce ti reci da promijenis auto.kako te nije stid,"znalac servisa i vucnih sluzbi"ciji je san rijesiti se krame i kupiti golfa.

  4. #4
    VR6
    Guest
    cuore primitivo zbog toga mu i kaze da ga proda u nadi da ce biti jeftin, da ga on sebi zgrabi. Kako ne razmisljas o tome... )

    Ne kontam ja tebe "autozine" na sta mislis, bocna stakla ako sam dobro shvatio?! Cekaj da se osuse pa vidi dali onda "struzu", mozda se od pranja guma nasloni na staklo.

    Podizacima nebi trebalo biti nista, Golf ima granicnik kad osjeti "prejak" otpor pri otvaranju, staklo se samo vraca nazad (da neki nebi pricepio prst). Tako je bar kod G3, predpostavljam da i cetvorka ima to.

  5. #5
    cuore primitivo
    Guest
    vidis toga se nisam sjetio ) granicnik je ako niste znali talijanski izum patentiran davnee 1990 god,a VW ce zbog te kradje izgubiti parnicu i doci na rub propasti zbog ogromne odstete koju ce morati platiti talijancima,bas kao i GM za multi-link ovjes koji pokradose talijancima

  6. #6
    mate
    Guest
    cuore primitivo jesu talijani još nešto izmislili prvi?

  7. #7
    autozine
    Guest
    struze uvijek eto jedino kad je kisa onda slabije ali onda takodjer i iznutra se vide tragovi kako struze o brtve!Da li vi znate za neku tekucinu koja moze omeksati te brtve

  8. #8
    S16
    Guest
    Probaj sa alkoholom.

  9. #9
    Mazda3
    Guest
    Tko ti je rekao da sam alkoholicar?

  10. #10
    VR6
    Guest
    Multilink je izmislio Mercedes ako se ne varam, prvi put ugradjen u model 190 ako nesto nisam pobrkao.

    A omeksaj britve vjezbama, 2 sata dnevno pa nek se razgibaju... )

  11. #11
    Girrari
    Guest
    <br><hr><font color="blue">Burekman</font>

Slične teme

  1. Popravak grijača stražnjeg stakla
    By nadimak in forum Auto servisi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 27-04-2004, 17:44
  2. Madico folije za stakla
    By opeceni in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 12-04-2004, 16:44
  3. Koje sredstvo za pranje stakla
    By Varaždinac in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 04-06-2003, 21:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •