Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Tema: 4000 eura

  1. #1
    r 23
    Guest
    Kupujem auto do 4000 eura, mislim kupiti gradski auto 94,95,96 g.
    Što kupiti punta, clia, ibizu ...
    Samo mi ne spominjite švapske gnjide, uzeo bih i japanca ali oni su mi malo preskupi.
    Ima li tko kakvih iskustava s autima tih godišta. Hvala.

  2. #2
    T-IE
    Guest
    švapske gnjide? Pa šta onda briješ za Ibizom? <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  3. #3
    c e z y
    Guest
    Kupi punta iz prve serije sa 1,1 FIRE-om i 55ks. Nemres fulat.

  4. #4
    Nippon
    Guest
    Punto. Jel se za tu lovu može uopće dobiti 2. generacija?

  5. #5
    Mazda3
    Guest
    Tek za 5000 eura ide druga generacija.

  6. #6
    Girrari
    Guest
    I to iz uvoza. Prve serije Punta II (dakle, konac '99 početak '00) su od 5500 € na više; bolje opremljeni modeli su prek 6000 €.<br><hr><font color="blue">Burekman</font>

  7. #7
    Initiale
    Guest
    Ja bi kupil clio bacaru iz 95.Ima klimu,kozu,alu,ele. paket i kosta oko 3000-3500 eura

  8. #8
    r 23
    Guest
    I ja bih kupio clia ali ih baš nema tako puno, dok punta tih godišta ima dosta.
    Kupio bih punto 1 generacije.

  9. #9
    r 23
    Guest
    Postoji još jedan problem, pošto sam visok 197 cm koji od njih ima najviše mjesta na vozačkom sjedištu ?

  10. #10
    S V T
    Guest
    clio 1.8 16v moj odabir<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  11. #11
    VR6
    Guest
    Peugeot 306 ako moze, jeste visa klasa, ali dimenzijama ne odskace puno od ovih. Sad ne znam jedino jel se moze uzeti za te pare u HR...

  12. #12
    OS PUNTO
    Guest
    Ovo sto je SVT napisao je opak stroj,ali se bojim da ih bas i nema nesto u dobrom stanju.To mi je svojevremeno bila najljepsa jurilica.Prije par godina sam htjeo mjenjati svog Fiata za Renault Clio 1.8 16V,ali sam odustao jer je trebalo puno stvari promjeniti na njoj i koje nisu bas bile jeftine, a moj Fiat je bio tada u top formi i jos sam trebao doplatiti za tog klitača.

  13. #13
    r 23
    Guest
    Bio sam malo po sajmovima i za te novce mogu uzet samo punta čija je ponuda vrlo dobra, izgleda da će na kraju ipak biti punto.
    1995 g. 80000 km, 55 ks radio, šiber 3950 eura.<br><hr>

  14. #14
    passenger57
    Guest
    MISLIM DA CE TI PUNTO VISE ODGOVARATI STO SE TICE PROSTORA NA TVOJU VISINU I SAM IMAM SLICAN PROBLEM A POZNAJEM DVA KOSARKASA JEDAN JE I VISI OD TEBE A VOZIO JE PUNTEKA PRVE SERIJE DRUGI JE NESTO KO I TI

    U SVAKOM SLUCAJU DOBAR IZBOR!!!

  15. #15
    Mazda3
    Guest
    Mislim da bi za tu cijenu ovo odgovaralo

  16. #16
    S16
    Guest
    2.5 16V )

  17. #17
    CALIBRA DTM
    Guest
    uzmi corsu

  18. #18
    S V T
    Guest
    moj frend je nedavno kupio corsu 99g. auto kurca ne ide ali ni ne troši! doduše cjena je bila 5 iljadarki 40 000km od neke trebe koja je ujedno i 1. vlasnik! autić je ok, stvarno očuvan i nema nikakvih problema osim to što mu fali taj jedan ××××ni cilindar pa auto radi ko traktor!

    <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  19. #19
    r 23
    Guest
    Polagao sam vozački na corsi i mogu reći da u puntu ima više mjesta, osim toga ne volim švabe. <br><hr>

  20. #20
    Fresh - h
    Guest
    Stoka, neće me logirat

    Visina 197 cm, kao da sebe gledam. Ja sam kupio Peugoet 106, ima dovoljno mjesta. Moj je 94\' godište i platio sam ga 3000 eura.

    Kilometraža je debelo preko 100.000 a u ovih 6 mjeseci koliko ga vozim promijenio sam remen (preventivno) i stavio nove gume.

  21. #21
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ma dajjj. Ma uzmi golfa 2. Mislim d ase može nać dobar 1.6 D star 10 godina. To ti je supeeer. Jel tako VR6? Traje i daje, a što daje, pa npr. kroničnu upalu mišića, bubrega, sijaste problema s vitalnim organima, insomniju, rak prostate, impotenciju... i slične gluposti. Al glavno da ide...

  22. #22
    Nippon
    Guest
    Znači ima još visokih forumaša. ) Ja sam 199.

  23. #23
    Mazda3
    Guest
    Nippon: i znaci bavis se profesionalno kosarkom? )

  24. #24
    Nippon
    Guest
    Pa i ne baš. Više ju gledam na TV.

  25. #25
    T-IE
    Guest
    Intcp,




    Legenda.

    U srijedu u 12 sam kod Bolješića. Daj doleti pa idemo na cugu. <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

Slične teme

  1. Prodajem Matiz - 4000 €
    By JA in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 23-02-2004, 11:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •