Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 37 od 37

Tema: Šta dobijem time...

  1. #26
    INTERCEPTOR
    Guest
    OS punto, pa mene ta klasa ni ne zanima? Pa ja gledam vrijeme u kojem je nastao i nije nešto, jer su i fiat i alfa i lancia imali ekstra naprednije motore. VR, boxeri, V, doch, aluminij, snaga/ccm i ne samo to nego pun k.. teh. finesa. A eto i nisu bili kratkog vijeka. Kad već uspoređuješ s talijanima. Ja ne govorim ništa protiv GT Turbo već o samom motoru, koji sma za sebe nije neki predmet divljenja što se konstrukcijski tiče. A tio ne volim. Tj. ne pali me.

  2. #27
    R5 GT
    Guest
    Limachu dobar autek imaš.
    Al pazi da ne ostaneš bez njega!
    Frendu su ukrali žuti R5GTT,ful sređen i nakon izvjesnog vremena našli su ga demoliranog u jednoj šumi.sve su poskidali sa njega,a auto je bio takva zvijerka da to nije normalno. Bedara

  3. #28
    turbo-limac
    Guest
    nema problema, ovaj vec izgleda demolirano...
    otkad sam nabavio novi projekt, turbak sluzi da se stari vozi okolo s njim a meni za ispomoc kad "kraljica" ne vozi...

  4. #29
    R5 GT
    Guest
    Pa nemoj zapuštati turbaka.
    Nebi ja mojeg dao za ništa na svijetu!

  5. #30
    turbo-limac
    Guest
    sad sam imao poveci servis (svi lageri i straznji diskovi + auspuh + prednji amortizeri) na njemu... ali druge stvari oduzimaju jos vise vremena i love...

  6. #31
    R5 GT
    Guest
    Ja mu mislim sad poslije ljeta staviti nove mortizere.Gledao sam u Ri od omp-a.
    Auspuh je gore i puca ko lud kad pustiš gas...
    Nego reci ti meni,gdje u zg mogu dati auto da mi ga srede što se tiče spojlera i sl.??

  7. #32
    turbo-limac
    Guest
    sto se spojlera tice, nebih znao jer me te modifikacije ne interesiraju, ali pretpostavljam Juris (www.juris.hr) ili DSM... kad sam ja kupovao ovjes za petardu onda smo OMPov zastupnik u sloveniji i ja zakljucili da se njihovi amortizeri ne isplate...
    imati ces problem s ovjesom jer nemas turbaka.. turbak ima drugaciju geometriju ovjesa i drugaciji straznji most a vecina "performance" amortizera je radjena za turbaka, stoga preporucam obicne amortizere. Za tjuning si nabavi R5 gtt jer modificiranje ovog GT-a ce te kostat...

  8. #33
    S16
    Guest
    turbo-l, ali paše motor iz volva? Znan da se u petice ugrađiva neki 1.7, ali bez turba...

  9. #34
    turbo-limac
    Guest
    pase "na šaraf"

    ja sam doduse stavio i getribu iz volva, morao sam modificirati hlađenje, veze s intercoolerom, ubaciti cijelu elektroniku... novu pumpu za gorivo... a bilo bi dobro da sam dodao jos jedan extra nosac za motor jer se previse muva okolo....

    motor iz volva 440 - 460 - 480 je zapravo renault masina koju su doradili u volvu. neki dan sam procitao da je turbo instalaciju na njima radio Porsche

    sve u svemu to sam slozio iz zezancije kad mi se razletila originalna mashina.... )

  10. #35
    CLIO SPORT
    Guest
    turbo limach.....koje je boje tvoja petarda?


  11. #36
    sepra
    Guest
    T-limach nisam shvatio što si rekao za OMP amortizere, jer ja sa baš naručio dva s štelanjem visine za 206.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  12. #37
    turbo-limac
    Guest
    ma ja sam prije dosta godina narucio omp amortizere za turbaka, sa stelanjem tvrdoce, i to kod njihovog zastupnika u ljubljani. Kad su vec skoro dosli javio mi se prodavac i rekao da se zeznuo u cijeni, te da je cijena doslovno dvostruka od one koju sam trebao platiti, te da bi on meni preporucio da za te novce uzmem Bilstein.... inace jedan moj frend je na 206 gti stavio set H&R/Bilstein opruga i amortizera sa stelanjem visine i bio je jako jako zadovoljan.....

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •