Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Tema: Šta dobijem time...

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    R5 GT
    Guest
    Imam dupli weberov karb. na autu i našao sam na netu skicu tog karb. sa označenim nekim šarafima kojima se regulira rpm i smjesa zrak/benzin?
    Zanima me jel bi dobio šta da npr. povečam smjesu benge i zraka tako da ima više benzina ili obrnuto ili da te rpm povečam??
    HVALA

  2. #2
    OS PUNTO
    Guest
    Gdje je Pocket nestao?
    On bi ti na to sigurno znao odgovoriti.

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Da, treba Pocketa pričekat. To je ipak njegova domena.<br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  4. #4
    KAMI-
    Guest
    Sigurno da bi dobio,ali treba pazit da se ne pretjera.Čim je jača smjesa ,jače su i eksplozije u motoru te auto bolje vuće.Tolko o tome šta ja znam,valda bude ti se javio netko malo potkovaniji znanjem o tome.

  5. #5
    turbo-limac
    Guest
    na frgicu ta dva sarafa sluze za:
    1. regulaciju brzine vrtnje motora na leru
    2. za regulaciju smjese NA LERU i malom gasu !!!!

    njihovim podesavanjem nes dobit nista na performansama ali ces si zjebat miran rad motora na leru i emisiju CO na teh pregledu.... jer oni to tebi mjere na leru...
    regulacija smjese na frgicu se postize mijenjanjem glavne dizne za gorivo te zracnog korektora (takodjer dizna).

    dodatnim obogacenjem smjese nes dobit nis na snazi, mos samo izgubit, te ces samo "zalit" motor, isprati si ulje s zidova cilindara te dovesti do prijevremenog habanja prsena...

    p.s. koji auto imas tocno... jer R5GTT nije imao dupli weber.... jel to mozda R5GTX?

  6. #6
    c e z y
    Guest
    Da,da bas sam ja sad to htio rec. )

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •