Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 114

Tema: Opel club

  1. #1
    Mogu ja,mogu ja?
    Guest
    Ovo je necuveno,svi na ovom forumu imaju svoje clubove, a meni se cini da samo Opel nema.

  2. #2
    OS PUNTO
    Guest



    E,ovo je bila pila nekad. ) ) )

  3. #3
    S16
    Guest
    Nekad!

  4. #4
    S V T
    Guest
    Moš mislit!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  5. #5
    INTERCEPTOR
    Guest
    Trula, spora, odvratna, smrdljiva, degutantna, lošeležljiva govnjida sa gastarbeiterskom reputacijom.

  6. #6
    Cezy
    Guest
    Hocem jos,hocemo jos!!! ) )

  7. #7
    INTERCEPTOR
    Guest
    Kako se samo ružno nadovezuje ovaj prednji kraj na ostatak karoserije.

    Jel znate da se na tom autu volan ne može uopće podešavati
    Plastika je zakon, srednja konzola šeta lijevo desno ovisno kako ju stišćeš nogom, a najrađe bi ju odvalio nogom.

    Motor je tako jadan i slinav, a komentar vlasnika je bio "gledaj, gledaj to ti je slon od motora"

    Koliko li j esamo odvratnosti sakupljeno u tom autu. Ama svaki j. element tog auta mi je oduvijek bio degutantan. To mio je bio def. najružniji auto nakon renola 4. Taj auto se jednostavno nikad nije mogao srediti da dobro izgleda, uvije je ostao polublesav teleći pogled. A interijer je posebna priča. Uff toliko ej gadan d ati dođe mučno nakon duljeg vremena. Trebam li nešto reći o mjenjaču?. Nožne komande su očaj, hrđa je poznata stvar. Ma sve na tom autu je fuj čak i žarulje koje vole upasti u far.

  8. #8
    zubak
    Guest
    zato je to sve na alfi 33 bilo besprijekorno izrađeno....

  9. #9
    _Stevo
    Guest
    Ja bi rado Astru 1. generacije. Naravno ne dno ponude....<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  10. #10
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa naravno neusporedivo je raketna alfa 33 1.7 u odnosu na gnjdu od kadetta 1.8. Kadett je 33 konkurentan samo po hrđanjuvemu drugome je teška nula, od ležanja, preko nejakog motora, dugog, sporog, škripavog i nepreciznog mjenjača, užasnog volana s 4,5 okretaja, užasne završne obrade, užasnog dizajna. Fuj.

    Probao sam iz prve ruke.

  11. #11
    S16
    Guest
    Astra GSI nije loša.

  12. #12
    Cezy
    Guest
    Sad ce me Interceptor progutat,ali onaj 1,3 dohc ide ××××no sa 60ks.

  13. #13
    T-IE
    Guest
    Nikad mi se ta marka nije posebno dopadala, ali to def. ne znači da je Opel loš. Naprotiv.<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  14. #14
    Bmw Touring
    Guest
    vidi kako Astra letiiiiiiiii

  15. #15
    CALIBRA DTM
    Guest
    naravno i kadett 2.0 16v GSi je isto smeće?

  16. #16
    S V T
    Guest
    2.0 16v 150ks je jedina svjetla točka u opelu iz '90-ih!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  17. #17
    S16
    Guest
    I motor iz Omege 3000.

  18. #18
    Girrari
    Guest
    E INTCP, fakat si ga nasro...

    Daj mi reci koji je auto te klase i tog doba imao serijski volan podesiv po visini? Govorim o autima za mase, a ne o Alfama, BMW-ima i sl.<br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  19. #19
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ja sve određujem po alfi 33 i lancii delti ostalo su govnjde.

    Ne znam da li si shvatio al taj auto ima fiksan volan, dakle ni po visini ni dubini.

    A alfe su tada cijenom bile tu negdje. Pa 145 je bila 24 000 dem najjeftinija.

  20. #20
    Nippon
    Guest
    "Ja sve određujem po alfi 33 i lancii delti ostalo su govnjde."

    Pa dobro, jel tebi dobro čovječe???

  21. #21
    Nippon
    Guest
    Alfa 33 mi je ostala u lijepom sjećanju (još dok sam bio klinac) jer smo se vozili 160 km/h kroz Učku, i 190 - 200 km/h KA - ZG po mraku. Ali se isto tako sjećam škrip, škrip, cvil, cvil i loše obrade. Sve u svemu, taj auto nikako nije bio referenca u svojoj klasi.

  22. #22
    zubak
    Guest
    kao ni bilo koja druga Alfa...

  23. #23
    Koko
    Guest
    Interceptor i meni je Alfa draža od Opela al molim nemoj tupiti. 1985 je rijetko koji auto u kompaktnoj klasi imao volan podesiv po visini. To ti nije nikakav argument.

  24. #24
    INTERCEPTOR
    Guest
    Zar stvarno? Pa alfasud je imala podesiv volan

  25. #25
    Koko
    Guest
    Dobro. Još uvijek ti ostaje oko 200 modela koji nisu imali.

Slične teme

  1. Wiliams bmw club
    By Luka Bazuka in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 18-08-2003, 15:04
  2. KIA club
    By Uomo primitivo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 20-05-2003, 19:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •