Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 99

Tema: Ford Focus RS

  1. #1
    VR6
    Guest





  2. #2
    Doista??
    Guest
    Pa to leti,ali mi se cini da ima malo predugacke odnose u mjenjacu!!Moglo bi i bolje,sacekajte Kramin odgovor i vidjecete o cemu pricam!! )

  3. #3
    VR6
    Guest
    Ja bi ga i ovakvog uzeo... )

  4. #4
    VR6
    Guest
    Ova dole "zuto-narandjasta" lampica izgleda signalizira kad je vrijeme da se salta u sljedecu brzinu...

  5. #5
    autozine
    Guest
    Sta znaci ono u lijevom kutu,oznaka turbo i nekih 1 i 1,5 bara!Kakve to ima veze sa turbinom?

  6. #6
    VR6
    Guest
    To pokazuje koliko turbina trenutno puni. To je imala i moja Delta, kad se ta kazaljka pomjeri na "sredinu" onda si zaljepljen za sjediste...

  7. #7
    turbo-limac
    Guest
    tlak nastao prednabijanjem uz pomoc turbo kompresora... ) )

  8. #8
    turbo-limac
    Guest
    vr6... moja se pomakne skroz u desno, pa i malo vise i onda znam da uskoro moram na benzinsku pumpu... ) )

  9. #9
    Cezy
    Guest
    Prva slika im bas nije trebala,50kmh pri 4 i pol somova,iako znamo da je to prvi gang,izgleda ful smijesno.

  10. #10
    INTERCEPTOR
    Guest
    Šta je autor htio reći ovom temom???? Da RS u 2. ide 100??? Što je tu čudno=?

  11. #11
    S16
    Guest
    Ne, nego da u trećoj ide 140 )

  12. #12
    Nippon
    Guest
    Ma impresioniran sam, ovo mogu samo Europljani, Japanci definitivno zaostaju. Koji kramp.

  13. #13
    Doista??
    Guest
    Neki japanci mogu bolje,sto je poznato,ali ta tvoja smrdljiva Toyota nece moci ni ovako u narednih 20 god.!!Pa danas je cak i Kia naprednija od Toyote,a ti tu nekaj ××××ckas.Smiri hormone prije nego dodje do Harakiri-haaaiiiiiiiaaaaaaaa!!! )

  14. #14
    INTERCEPTOR
    Guest
    Zato toyota ima 1.8 od 190 ks, a ford u RS-u turbo čija bi snaga bila respektabilna pred 15 godina


  15. #15
    Doista??
    Guest
    Zar je cak i Toyota u tom pogledu ispred Krame??Nemam rijeci,stvarno je Cuore na dnu,pa to nije ni vidjelo sporta!! )

  16. #16
    S V T
    Guest
    Intcp vjerovatno misliš na hondu a ne tojotu! Pa niko nije reko da 2.0 T i 220ks neko svjetsko čudo, ali je sasvim dovoljno!

    Malo te pere jer je bolji od alfe 147 gta pa onda kakiš!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  17. #17
    INTERCEPTOR
    Guest
    I ispred RS-a, ajme sramote

  18. #18
    INTERCEPTOR
    Guest
    Men čisto zaboli što je taj auto bolji od GTA, kad izgleda da je neupotrebljiv na običnim cestama, a uz to je i njemački - fuj.

  19. #19
    zubak
    Guest
    zašto bi bio neupotrebljiv ??? pa nije rađen za trke ko recimo alfa 33...

  20. #20
    _Stevo
    Guest
    Toyota Corolla 1.8 TS - 190 ks. Isti motorin je i u Celici.<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  21. #21
    INTERCEPTOR
    Guest
    Zato što je podešen na tvrdo, tvrdo tvrdo, a to je dvosjekli mač. Pogledaj svakodnevne ceste kvrgave, pune izbočina. Na takvom terenu takav auto skakuće, šeta zadnjim krajem, a ovome i šera radi non stop. To je auto za savršene ceste.

  22. #22
    Doista??
    Guest
    Pa onda lijepo reci da nije upotrbljiv na NASIM cestama,a ne u obicnoj voznji!!Ali ×××× ga kad pere kraljicu(cega li to??)u svakom pogledu onda hajmo malo kakit po njemu.Rezultati na stazi govore za sebe,a ti i dalje pjevaj o Krami i njenom Cuore Nistivu!!

  23. #23
    stvarno
    Guest
    a ti si ××××te svaki dan na stazi, a na kojoj bi to stazi bio u nas, ××××ni grobnik,? jebala te staza i rezultati sa staza budalo

  24. #24
    VR6
    Guest
    Sto je INTERCEPTOR smjesan, uvijek preferira izrazito sportske tvrde automobile, a sad je odjednom to velika mana. A Evo VII, Delta Integrale su jako mekani autici...

    Steta Golf-u R32 ne mozes naci nista tako "lose", ukupno je brzi od GTA a plus je i udobnost ok...

  25. #25
    S V T
    Guest
    Ako se ne varam taj motor u tojoti ima turbo, zar ne?<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

Slične teme

  1. Ford Focus RS
    By INTCP in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 62
    Posljednji post: 17-09-2002, 14:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •