Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: 156 ss

  1. #1
    free-ride
    Guest
    Zanimama me nova Alfa 156 2.0 jts selespeed pa bi molio da mi iznesete iskustva s ili navedenim automobilom ili mjenjacem ili navedenim motorom. Unaprijed hvala..

  2. #2
    Girrari
    Guest
    Ono kaj sam ja čul je da mjenjač baš nije oličenje kvalitete, a ni motor nije pravi Alfin.
    Na tvom mjestu bih definitivno uzeo normalan mjenjač, a i za motor bih itekako razmislio.<br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  3. #3
    Dom-Dom
    Guest
    Slažem se sa Girrarijem.Ovi JTS motori nisu još dovoljno razvijeni, ima muha.
    A Selespeed mene rajca ko konja , a čujem sve najgore za tu spravu.

  4. #4
    INTERCEPTOR
    Guest
    Girrari, što ti znači ni motor nije alfin????

  5. #5
    piquet
    Guest
    ima frend 147 ss i nikakvih zamjerki na mjenjač. meni je isto super. jedino kaj mala troši ulje ko luda i nema nikakve pomoći.

  6. #6
    Girrari
    Guest
    A kak da ti objasnim. Nije brutalis kao TwinSi, prducka u leru... ma sve samo da se smanji potrošnja. Ide on, ali ne onako Alfistički.

    Neka ti D-D priča, on je ima. <br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  7. #7
    free-ride
    Guest
    Jel taj jts ima kakvih problema ili se ne svidja nekima sam karakter motora? Ja sam cuo pohvale za taj motor i po pitanju zvuka, performansi ali i potrosnje. Naravno, to mi nije jedina opcija, razmisljam mozda i o 147 jtd 16v ali mi je malo nerazumno dati 25000 eura za taj autic kad za tu lovu mogu uzeti redizajniranu 156-icu. Zanimama me kakav ce biti taj novi 2.4 s 175 ks pa mi je i on u kombinaciji..ma ni sam ne znam.
    A u jednom malom dijelu mene postoji velika zelja za 147 gta, ali nje nema u prodaji. Koliko je vani?

  8. #8
    Bmw Touring
    Guest
    vani je nova oko 36.000 eura dok polovnu staru 5-6 mjeseci mozes naci za 27-28 iljada eura

  9. #9
    VR6
    Guest
    Nova u Njemackoj 147 GTA kosta oko 31000 Eura, kao i Golf R32, razlika je mala...

  10. #10
    Bmw Touring
    Guest
    VR6 31.000 eura kosta polovna 147 GTA od par mjeseci

  11. #11
    Bmw Touring
    Guest
    i nemoj mi molim te govorit da nije tako kad prolazim svaki dan pored alfine garaze u Njemackoj.Sad ispred stoji jedna 147 GTA sa 19" cola.××××no dobro izgleda.Bemti moram nabavit digitalac pa cu vam pokazat slike.

  12. #12
    Bmw Touring
    Guest
    evo ovakva je potpuno ista.Ovo san skinija sa mobile.de ali u drugoj Alfinoj garazi.

  13. #13
    Bmw Touring
    Guest

  14. #14
    Bmw Touring
    Guest
    ova kosta 34.900 al nema svu opremu kao npr.koznate siceve,xenon svijetla i navigaciju.

  15. #15
    Cezy
    Guest
    Zadnji kraj je opasnost

  16. #16
    VR6
    Guest
    Govorim o cijeni osnovnog modela. Otidji na Alfa stranicu pa vidi, tamo stoji 30800 Eura. Na VW stranici za R32 cijena je cini mi se 3×××9 Eura...

  17. #17
    Bmw Touring
    Guest
    aha onda san ja krivo shvatija.Sorry VR6 ja sam gleda full opremu

  18. #18
    kara
    Guest
    2 golf je ××××× investicija, proizvodit će se do jeseni i dalje je to zastarjeli model, a za te pare može se naći nešto novije i ljepše.
    Osim toga taj 2 bi trebalo staviti na akciju o prodavati po 19.999 eura. Auto je prekasno stigao kao odgovor focusu rs i alfi gta i njegova sudbina je gora nego za VR6.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •