Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: peugeot 106 xs

  1. #1
    duki
    Guest
    molim vas iskustva stim autom! prednosti,mane...

  2. #2
    Dom-Dom
    Guest
    Ajoj Duki!
    Ja mislim da je bolji od 206 , a možda i griješim , nemam pojma...

  3. #3
    Bmw Touring
    Guest
    Takvog mi je imao prijatelj sa 1.4 motorom.Kupio ga je novoga 98 godine i evo do sada je napravio 130.000 km tim da je mijenjao samo potrosni materijal i prednje amortizere.Ostalo super.Al neznam ja mislim da je malo malen.Kao sto je Dom rekao bolje dodat jos malo pa kupit veceg 206

  4. #4
    S16
    Guest
    Mane su ti relativno lošija unutrašnjost i općenito slabija kvaliteta nekih sitnica. Ogromna prednost mu je trajnost (motora, a s obzirom na jednostavnost - i cilog auta), a dizela nemoj uzimat. Najbolji u klasi.

  5. #5
    Brock
    Guest
    Najbolji u klasi?

  6. #6
    Girrari
    Guest
    <br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  7. #7
    mc
    Guest

  8. #8
    Mario Haas
    Guest
    Kao što mudrac jednom davno reče, 106 je već debelo u godinama. Uz to, dobar dio platforme preuzet je sa starijeg 205. Za doživljaj u vožnji i obični modeli su još uvijek zakon, što potvrđuje činjenica da magazin EVO svake godine vozi 106GTI na "EVO performance car of the year" usporedni test.
    Prema riječima ljudi koje poznajem, a koji su vozili 106 GTI, to je još uvijek najljući Peugeot u gami, premda najmanji. Izuzev vjerojatno 206 RC.
    Nažalost, osim handlinga sve ostalo na 106-ici više nije konkurentno. Praktičan i zgodan da, ali ima puno udobnijih i praktičnijih malih auta danas.

  9. #9
    INTERCEPTOR
    Guest
    Zar nije taj auto u biti jednak kao Saxo, ako nije koje su razlike?

  10. #10
    mc
    Guest
    Da, i meni su k'o jaje jajetu...

  11. #11
    S16
    Guest
    Brock, Girrari, mc )

  12. #12
    S16
    Guest
    Kriv izraz. Najtrajniji. A meni je bome i najbolji.

  13. #13
    Mario Haas
    Guest
    I u biti je jednak Saxo, a sve zajedno je malo obnovljena platforma Peugeota 205, nešto manja karoserija i to bi bilo to. Čak su i neki detalji interijera 106-ice i 205-ice isti.

  14. #14
    S16
    Guest
    106 Rallye

  15. #15
    Bmw Touring
    Guest

  16. #16
    Bmw Touring
    Guest

  17. #17
    Bmw Touring
    Guest
    i letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  18. #18
    S16
    Guest
    Kao i Swift GTI, 1.3 i 100ks.

Slične teme

  1. peugeot 206
    By bebačica in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 05-01-2003, 14:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •