Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 36 od 36

Tema: peugeot vs lada

  1. #26
    _Stevo
    Guest
    Imali mi Ladu prije Astre, ali onu 1200ccm-a, neznam koja oznaka više, 2tisućeinešto. Uglavnom stari se s njom spuco jedno 10 puta s tim da je nekom Audiju 80 u Zagrebu karoseriju pretvorio u hatchback a on samo udubio vrata(dala su se otvarat al smo ih mijenjali radi estetike ) ). Jednom je naguzio jednu stojku na semaforu, zguro joj blatobrane do kotača da se više nije mogla vozit a njemu ispali farovi koje je poslije metnul natrag. I auto još dan danas vozi, s tim da je učinjena generalka jer ju je moj stari skršil totalno(motor). 2. godine za redom smo na more išli sa 3 cilindra, morali smo stat svako malo da ne prekuha ali je bila auto i pol a ne ova današnja ×××××× puna elektronike.<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  2. #27
    S16
    Guest
    Jebate, šta su Lade tenkovi

  3. #28
    slika
    Guest
    istarski ipslion ,3 mrtva
    audi&mazda

    http://www.novilist.hr/images/clanci/2003/8/67938.jpg

  4. #29
    OS PUNTO
    Guest
    Nije to Mazda nego je to Toyota Corolla sa pocetka 90-tih.

  5. #30
    slika
    Guest
    imaš pravo,nisam išao za tim

  6. #31
    Nippon
    Guest
    I opet ista stvar! Bahati vozač njemačke krame izaziva sudar i ubija ljude. Zanimljivo je da su u većini teških sudara krivci vozači Opela, folcvagena, Audija...

  7. #32
    S16
    Guest
    Lada

  8. #33
    kompo
    Guest
    Moja Samara je u drugoj mogla potegnuti 90 na sat. Šteta kaj nije imala okretomjer!!!

  9. #34
    MEGARANGE
    Guest
    A moja niva u trećoj 90 ali je imala obrtomjer-hehe.Jučer vidim majmuna kak čist sjedala u pasatu sa plinskom bocom i plamenikom-ima čudnih ljudi ali vw-ovci su stvarno nesto posebno.

  10. #35
    Bmw Touring
    Guest

  11. #36
    E-type
    Guest
    Ne kaze se bez vraga za Ladu - limuzina sa okusom kamiona

Slične teme

  1. lada riva 1600d
    By svemirko in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 18-06-2004, 11:24
  2. lada riva 1600d
    By svemirko in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 26-05-2004, 15:03
  3. lada niva - servo volan
    By servo in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 11-02-2003, 23:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •