Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Tema: peugeot vs lada

  1. #1
    mup-report
    Guest
    Zagreb - dana 3. kolovoza oko 21,20 sati na području Sv. Ivana Zeline u Blaževdolu dogodila se prometna nesreća u kojoj je jedna osoba poginula, a dvije su lakše ozlijeđene. Do nesreće je došlo kad je Branko Dananić (1983.), upravljajući osobnim vozilom marke peugeot 206 registracijskih oznaka ZG 8979-AK, iz zasad nepoznatih razloga prešao na suprotnu stranu kolnika i udario u osobno vozilo marke lada samara registracijskih oznaka ZG 901-DV, kojim je iz suprotnog smjera upravljao Josip P. (1973). Od zadobivenih ozljeda Branko je 4. kolovoza u KB Dubrava preminuo, dok su vozač drugog vozila Josip P. i Željko Š. (1967.) lakše ozlijeđeni.

    ipak je pežoo igračka naspram ladi,direktan sudar,pežo ima 4 zvjezdice ,lada jednu ,a ishod je sljedeči,poginuo u pežou??? u ladi samo ogrbotine... zaključak???

  2. #2
    mc
    Guest
    Ima Boga...

  3. #3
    Girrari
    Guest
    I pravde.

    Ja sam uvijek govorio da je teorija jedno, a praksa nešto sasvim drugo. Npr. moj Punto ima 4 zvjezdice da NCAP-u dok 164-vorka vjerojatno ne bi dobila ni dvije jer nema ni jedan airbag, a i stari je auto.
    Sad si zamislite sudar 164-vorke i Punta. Pa ona ga doslovno smelje. Nikakve 4 zvjezdice mu ne bi pomogle.<br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  4. #4
    600
    Guest
    U biti ne kužim te *****

  5. #5
    Kas
    Guest
    Možda nije bio vezan.
    Ja da se spićim sa 33-ojkom, znam da nebi ostalo puno od auta. Brijem da bi se zgužvala ko sapun.

  6. #6
    600
    Guest
    Od kad se sapun gužva? )

  7. #7
    mc
    Guest
    Da fakat, i mene zanima...

  8. #8
    Kas
    Guest
    Izraz, prvo šta mi je palo na pamet.

  9. #9
    600
    Guest
    Svašta tebi sinko pada na pamet, pazi samo da ti cigla ne padne! )

  10. #10
    Kas
    Guest
    Valjda neče, inače, teško njoj. )

  11. #11
    600
    Guest
    )

  12. #12
    mc
    Guest
    )
    To je nesto u stilu "ljut k'o leptir"?

  13. #13
    Kas
    Guest
    Napada iz svih oružja. )

  14. #14
    cuore sportivo
    Guest
    odmah idem uplatit novu ladu

  15. #15
    piquet
    Guest
    ne novu nego samaru!

  16. #16
    cuore sportivo
    Guest
    a tek da je imao onu limuzinu 2105,onu predzanji model,a ne ovu sportsku s dvoje vrata,nebi mogli ni prepoznat o kojem se peugeotu radi )

  17. #17
    Bmw Touring
    Guest
    a zamisli da je bila Niva? )

  18. #18
    cuore sportivo
    Guest
    da je bila Niva nebi ti ni Genscher pomogao da preživiš )

  19. #19
    Doista??
    Guest
    Sram vas bilo,covjek glavu izgubio a vi se tu prepucavate sta bi bilo kad bi bilo!!! Sta bi tek bilo da se vozio u Krami,kupili bi ga po cijelom bloku!! )

  20. #20
    Nippon
    Guest
    Samara je zakon. To je stara škola, a ne ovi današnji karton-auti.

  21. #21
    Megane_SB
    Guest
    Lada 2105 sa 74KS, zadnja vuča i kvazi-niklovana maska u stilu Mercedesa + vreća cementa u prtljažniku = pila

  22. #22
    POLOVNJAČA
    Guest
    Ima jedan novi mup-raport Alfa 156 protiv Genšera!Rezultat 0-0.OBA SU PALA!!Procjena štete TOTALKA ZA OBA!!!Ukratko,Genšer spuca Alfu na semaforu tj. naguzio je(i sebe,dakako)Njemac protiv Talijana Molim komentar...

  23. #23
    Megane_SB
    Guest
    Hebi ga, ako Genšer naguzi cisternu, odjebala je i ona svoje

  24. #24
    POLOVNJAČA
    Guest
    Ali što bi Genšeru,pa iša guzit da bi se "naguzio"?????

  25. #25
    Frenki
    Guest
    Ja sam inace doma u sesvetama i prije 2, 3 godine se desila kod mene jedna saobracajka...uglavnom, sa autoputa se skidala lada samara, sa troje ili cetvero putnika, a iz smjera dugog sela je dolazio stari mercedesov kombi, sa 2 putnika. lada nije stala na vrijeme, ili je vozac mislio da ce uspjet skrenut prije kombija i nasli su se. rezultat: od kabine kombija nije ostalo nista! oba vozaca kombija poginula na licu mjesta, jednom odrubljena glava, drugom samo zdrobljena, kao i oba tijela!!! u ladi, sva 4 putnika ziva, zdrava, sa malim ogrebotinama. auto dosta razbijen, ali opet prema kombiju uopce niti blizu.
    dobro, sve to ovisi o brzini i kutu udarca i tako, ali svejedno, lada je fakat prema kombiju izgledala, ko auto, a ne hrpa zebelezinja. tenk, tenk.

Slične teme

  1. lada riva 1600d
    By svemirko in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 18-06-2004, 11:24
  2. lada riva 1600d
    By svemirko in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 26-05-2004, 15:03
  3. lada niva - servo volan
    By servo in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 11-02-2003, 23:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •