Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Naljepsi MPV iz Seata?!

  1. #1
    VR6
    Guest
    Seat Altea





    Meni se svidja...<br><hr>

  2. #2
    S V T
    Guest
    simpa, nije loše!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Je, fakat je lepi. Prvi Seat koji mi se sviđa izuzev Salse.<br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  4. #4
    mc
    Guest
    Bombon...

  5. #5
    VR6
    Guest
    Kazu u Frankfurtu predstavljanje, tada ce valjda biti poznato i vise podataka, klasa, motori itd...

  6. #6
    INTERCEPTOR
    Guest
    mmmmm, ma super je još ako bude imao 2.0 TDI sa 180 ks i 4 motion, to će biti prava jurilica. 5 vrata, praktična praktičnost, seat ma super.


  7. #7
    mytbyte
    Guest
    Bako, zašto me stražnja svjetla podsjećaju na nešto od nekog Audija? A zašto su ti, bako, prednja svjetla tako velika? A zašto svi odjednom imaju poriv raditi trokutaste stražnje bočne prozore...??? Jao, bako, pa ti si prerušeni VW!!!!

  8. #8
    Bmw Touring
    Guest
    bit ce 1.6 motor sa 105 ks i 1.8 motor sa 125 konja.Dizel ce vjerovatno biti 1.9 ili ovaj novi 2.0 TDI
    Ovo ce biti izravan konkurent Scenicu,Zafiri,Picasso,Ford Focusu C-maxu

  9. #9
    Bmw Touring
    Guest

  10. #10
    INTERCEPTOR
    Guest
    Odvratno

  11. #11
    Bmw Touring
    Guest
    prednji dio moze proc ali zadnji........vajme ti se meni(rekli bi vlaji) )

  12. #12
    Cezy
    Guest
    Interceptoru jel ti sebe cujes,kad bi imo 180ks i 4motion bio bi super jurilica.Pa taj auto je za familiju a ne za drapanje,najbolje da das predlog da se i kavez unutra ubaci.

  13. #13
    mytbyte
    Guest
    Hmm, linija kakvu ovdje vidimo ××××no želi asocirati na pilu pa je i INTCP nasjeo... )

  14. #14
    T-IE
    Guest
    Bit će da ne razumite sarkazam. Seat je inače intcp-ova omiljena marka... <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Mytbyte... za prvi post!


    Strgo sam se. Prerušeni VW... ) ) <br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  16. #16
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ma meni je taj auto predivan u tu ruku što je malo bolji od yugića sa 1.5 motorom iz lancie delte

    Izgleda ko neko morsko biće iz dubina titanica.

  17. #17
    Doista??
    Guest
    Moram se iako nerado sloziti sa INTCP-om,auto je tek malo bolji od Yugica,i to stoji,ali je ipak miljama ispred Krame,jer ipak je to Seat Emotion,a ne Cuore Primitivo i nalazi se u samom vrhu one klase auta iz koje bi Krama da se iscupa.lol )

  18. #18
    OS PUNTO
    Guest
    Pa i nije bas nesto prelijep.Puno mi je ljepsi novi Scenic.Meni je od Seata jedino lijep Leon.
    Podsjeca li nekoga Leon na Alfusud?
    Da je trebala nastati nova Alfasud, mislim da bi trebala izgledati bas ovako kako Leon izgleda. <br><hr><font color="blue">"Aerodinamikom se bave oni koji neznaju napraviti jak motor" Enzo Ferrari (1898-198</font>

  19. #19
    Nippon
    Guest
    Ma i Yugo je bolji od ovog. Bar ima talijansku mehaniku...

  20. #20
    Doista??
    Guest
    Bas ta kvarljiva i nepouzdana talijanska mehanika Yugicu je najbolnija tocka!! )

  21. #21
    VR6
    Guest
    ) )

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •