Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 46

Tema: Bravo HGT -iskustva, mane, prednosti HITNO!!! pliz...

  1. #1
    Lanser
    Guest
    ...ajde ljudi, pametni, nepametni, dangube, hoštapleri, neznalice, stručnjaci, feferoni, trolovi...danas slušam sve

    ...7000 Eur 97 g. 125 000 <br><hr>

  2. #2
    Bmw Touring
    Guest
    pa nije puno ali malo mi je to 125.000 km sumnjivo

  3. #3
    Bmw Touring
    Guest

  4. #4
    Bmw Touring
    Guest

  5. #5
    Lanser
    Guest
    ..šta to je tvoj..ili?

    ..i čuo sam da im neki bog na kompu ode...kaj ja znam..elektronika...i da je to ultra skupo..

  6. #6
    Bmw Touring
    Guest
    nije ovo moj. Nego malo mi je cudna cijena za taj auto jer u Njemackoj ga mozes kupit za malo manje a svi imaju preko 130.000 km. Ali takvi se auti gaze dosta i nebi ti preporucija da kupis to. I tocno sta si ti reka malo ih elektronika zajebaje.

  7. #7
    Mario Haas
    Guest
    Čitao sam negdje na nekom od foruma gdje je jedan tip komentirao da su mu na HGT-u šprungirali pragovi i općenito da je auto premekan za tako jak motor. Taj mi je auto jedno vrijeme bio na popisu želja, ali konkretnih iskustava nemam.


  8. #8
    Girrari
    Guest
    Haas, isto sam i ja čul.

    Takav auto kupio bih sam nov. Dakle, moj mišljenje je <br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  9. #9
    Kara
    Guest
    A zašto je ta kilometraža sumnjiva ???

    PA to je skoro 21.000 na godinu !!!

    U pičku materinu pa da imaš 50 kilometra do posla i natrag to je 8000 godišnje, pa da odeš svake nedelje u posjet babi 100 km je plus 5300=13300.
    Pa još da odeš 5 puta na more po 1000 kilometara i desetak puta u šoping, Austrija itd, još uvijek ne stigneš natući 21.000 na godinu. I onda je to nekome sumnjivo malo. Pa u pičku materinu.

  10. #10
    lancer
    Guest
    ..da ..×××××u mater...ali ako je neki autoi stvaran da se gazi, onda je valjda i pedviđeno da se gazi, pa je i napravljen da se gazi, a ne zgazi ..tako lako...

  11. #11
    T-IE
    Guest
    Meni se jako dopada taj auto. Osobno, nemam nikakvih iskustava s tim autom, ali jedan dečko šta ga je vozio kaže da je motor preuglađen i da nema brutalnosti...
    Dečko inače vozi Punta i voli talijane tako da...

    Lancer, svaka centralina za auto je ××××no skupa. Meni za gti-ja košta 10000kn, a starome za ××××nu Feliciju 27000kn...
    <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  12. #12
    S16
    Guest
    Kilometraža je ok. Meni je na Mondeu koji je 95, bilo 125000.

  13. #13
    Girrari
    Guest
    Motor ima prebolestan zvuk s otvorenim filterom.<br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  14. #14
    Mario Haas
    Guest
    Slažem se.

  15. #15
    cuore sportivo
    Guest
    odličan,samo se moraš pomirit s potrošnjom od nekih 15l ,ali to su gušti

  16. #16
    Vž-156
    Guest
    Već nezanm koji put pišem iskustva s mojim HGT-om. Prodal sam ga nedavno. Vrlo brz, prekrasan zvuk (naravno bez srednjeg lonca i zadnji supersprint), a gume 215/40*16 i auto leži savršeno. Nije neki ultra sportaš, ali je vrlo brz i prekrasan automobil. Naravno pazi na stanje, karambol, jer je svaki popravak, kao i kod svih drugih auto, skup! Kupi i uživaj!

  17. #17
    deky
    Guest
    Auto ti ide jako slabo za taj motor i previše troši,a šta se tiće kvarova,nema večih problema.Samo da ti jednu stvar napišem,na tom autu za promjeniti zupčasti remen moraš izvaditi motor

  18. #18
    S V T
    Guest
    da da i kad mjenjaš svjećice obavezno je lakiranje karoserije<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  19. #19
    600
    Guest
    SVT

  20. #20
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa 8.5s za 147 ks ne može biti jako slabo. Tj. može, ali samo debiloidu.

  21. #21
    T-IE
    Guest
    Pa šta onda intcp uvijek kakiš za Audijev 1.8 motor sa 150ks. Taj ide 8,4 do 100 i vmax 215km/h. Po samom sebi pljuješ. Ili ti taj motor kurca ne ide zato šta uz turbinu ostvaruje "tek" 150ks...<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  22. #22
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa bnisam nikad rekao d ataj auto ne ide nego mi je motor sam za sebe ××××××. Snaga je snaga i uvijek će uz kolko tolko dobar mjenjač ostvariti dobro ubrzanje. Iako je ta snag dobivena na superjadan način. Pa reci zar nije jadno da audi ima 1.8T od 150 ks, a alfa 1.8 atmosferac od 144 ks??????

    I još ktome taj auto se zove GTI

  23. #23
    INTERCEPTOR
    Guest
    TAJ MOTOR JE TREBAO IMATI 180 KS U STARTU, ONDA BI REKAO DA JE PRAVI MOTOR.

  24. #24
    T-IE
    Guest
    Pa normalno da nije jadno. Tom motoru se snaga bez većih problema diže za 75-80ks. U biti je stvar do elektronike i prednabijanja. Pa vidiš da isti taj motor ima 180ks i 225ks.<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  25. #25
    T-IE
    Guest
    A koja je razlika između ovog od 150ks i 180ks. Samo u elektronici. Motor i mehanički djelovi su isti. <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

Slične teme

  1. Fiat Bravo....iskustva?
    By Casperini in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 01-08-2003, 15:56
  2. Fiat Bravo-a iskustva
    By passenger57 in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 03-06-2003, 19:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •