Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 35 od 35

Tema: Chevrolet Corvette

  1. #26
    INTERCEPTOR
    Guest
    Mislim S4 ima cjenu kao M3 i ti govoriš da je slične cjene kao GTA

    Ako možda i nisi direktno rekao da su S4 i GTA slične cjene (ne da mi s epregledavati), rekao si indirektno jer su kako kažeš S4 i Corvette su slične cjene, a prije toga su ti i GTA i corvette slične cjene.

  2. #27
    INTERCEPTOR
    Guest
    Osim toga 5 000€ nije slična cjena.

  3. #28
    diablo VT
    Guest
    <font size="+2">FERRARI TESTAROSSA 91 g. ----- 49.000 eura
    Lamborghini Diablo 94 g. ----- 86.500 eura
    Ferrari GTO 84 g. ------ 28.000 eura
    Ferrari mondial 86 g. ----- 18.000 eura
    PORSCHE 911 carrera 80g. 12.000 eura!!


    OVAKO SE KREĆU CIJENE U ITALIJI!!!!!</font><br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

  4. #29
    Doista??
    Guest
    Uhh,pa nista se nije promijenilo )

  5. #30
    VR6
    Guest
    Tebi stvarno fali neka "kockica". Fino na pocetku pise cijene u Njemackoj. Mozes sad i dalje pjevati... )

  6. #31
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa mi nismo u Njemačkoj tukane

    Zaključak je jasan, alfa GTA je auto koji pruža više u odnosu na TT roadster sa 180 ks iste cjene ili a4 3.0 sa mjenjačem skutera. Dakle ja tebe pitam zašto uzimati a4 3.0 sa mjenjačem skutera ili slabašni tt roadster kad možeš corvette? Mislim da je više toga na strani GTA u odnosu na ove audije. Ipak je to 250 ks. Dakle zaključak je da si ti provokator jer si izvadio GTA da uspoređuješ s corvettom iako ima masu tebi omiljenih auta koji pružaju puno manje od GTA za jednaku svotu novaca. Prema tome tvoje pitanje s početka je ultraglupo budući da je alfa GTA sa 250 ks definitivno jedna od najjeftinijih, ako ne i najjeftiniji auto srednje klase sa 250 ks.

    A cjena s4 koja je navodno slična alfi gta je tvoj drugi biser. Bi×××× s4 košta skoro kao M3.

  7. #32
    600
    Guest
    "a4 3.0 sa mjenjačem skutera"

    ) ) )

  8. #33
    VR6
    Guest
    Tebi fali vise "kockica" i pored nekoliko ponavljanja nisu jasne neke stvari, pa onda i neka rasprava s tobom je nepotrebna. Ako osnove tipa S4 ima cijenu bilizu Corvette (sto jasno pise u prvom postu na ovoj strani) shvatis kao S4 cijena slicna Alfi GTA, onda nema potrebe nista vise pitati, drugi ce vjerovatno razumjeti. A4 3.0 ne predstavlja "sportski" model, kao Alfa GTA. Mozda ti je i to tesko razumjeti.

  9. #34
    W16
    Guest
    Zna li ko gdje se može naći karambolirana Chevrolet Corvette.

  10. #35
    S V T
    Guest
    mislim da je nsu ro80 pravo auto za vas!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

Slične teme

  1. Corvette C6
    By Donny in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 19-03-2004, 20:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •