Stranica 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 176

Tema: BMW M3 vs EVO 7 vs IMPREZA STi

  1. #51
    Girrari
    Guest
    Alinghi, bogohuliš...<br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  2. #52
    alinghi
    Guest
    ali fakat - koja je razlika u ova dva aute?! - ovo je retoričko pitanje!

    sva 3 imaju određenu ulogu u "životima vozača" i imaju za zadaću da glume tu neke "beskompromisne" sportaše...

    ali, iskreno, razlike su toliko minimalne da, bar za mene, gotovo i nema razlike između tih automobila. jer bi ih koristio samo za užitak, a to bi mi (s manjim ralikama u nijansama) pružila sva tri auta! i kupil bi najjeftiniji! ova 3 auta nebi kupio preko emocija već s razumom! nijedan od ovih automobila nije recimo maserati, saab, il ferari - koj bih kupio i da mi se ne sviđa dizajn, jer etom prema njim osječam ono "nešto"..., nešto što me strašno privlači tim autima...

    auti o kojima raspravljate u mojim su očima samo "oruđa" za užitak, bez emocija...

  3. #53
    Girrari
    Guest
    Meni M3 daje više emocija nego seks s jumfericom.

    ×××× ga, ali auto je strast optočena plehom.<br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  4. #54
    Bmw Touring
    Guest
    Ma daj ajde alinghi nemoj pizdit bez veze. Sta bez emocija?? ma ti nisi normalan.Aj lovi rakove
    Nemogu virovat kako neki ljudi ovako provale nesto

  5. #55
    S16
    Guest
    Njegovo mišljenje...

  6. #56
    Bmw Touring
    Guest
    A to je....ali malo mu je u ku... misljenje )

  7. #57
    alinghi
    Guest
    pazi sad ovo moje mišljenje:

    kako netko uzima razumom golfa, tako bi ja razumom uzeo recimo EVO 7 (od 3 ponuđena)... EVO bi uzel jer je brz, moćan i možeš ga pičiti po zavojitim cestama, kao i biti najbrži na semaforima! i to je to! auto bi mi podizal adrenalin jer je sve ovo nabrojano, ali da bi me "narajco" samom svojom pojavom i svojom prisutnošć - jok! eto EVO bi uzel razumom koji mi kaže da je to "auto s svrhom", svrhom koja mi kaže da je to auto koji dobro ispunjava svoju svrhu! npr. kada vidim hodu typeR, mrtav sam hladan (nebitno koja linija), ali kada mi se uključi mozak malo mi se adrenalin podiže i samim tim (znanjem) ja uvažam taj auto, i kada bi ga provozao sigurno bi mi bio gušt...

    ALI, kada vidim alfu npr. 33 boxser 16V (onu sa 129ks) i prije nego što mi se uključi mozak (koji mi kaže spesifikacije tog auta) ja (srcem) uvažavam taj auto i rajca me sama njegova pojava! eto to vam je tak kod mene...

    ALi, možda sam ja specifičan slučaj, npr. (aute inače uspoređujem s ženama) privljačnije su mi cure koje nisu ni po čemu posebne, ali imaju nešto zanimljivo na sebi... neko specifično i posebno npr. lice, ili malo tj. sitno tijelo - te me cure više (uzbuđuju) zanimaju od neke preljepe cure sa savršenim proporcijama! ...

    P.S. svako se malo nađe žena koja me uzbudi svojom "zanimljivošću" kao i ustaljenim normama ljepote! eto ugrubo da vam pojasnim, nadam se ćete razumjeti...

  8. #58
    alinghi
    Guest
    npr. hladan sam i na PORSCHE! njega smatram "sportskim golfom" - nemojte da vam i to moram objašnjavat...

  9. #59
    Bmw Touring
    Guest
    Porsche-sportski golf?????
    Ovi nije normalan majke mi

    P.S. Nemoj mi objasnjavat molim te

  10. #60
    INTERCEPTOR
    Guest




    Zašto kod M3 nema redizajna

  11. #61
    alinghi
    Guest
    vidimo razvoj linija kroz godine

  12. #62
    Girrari
    Guest
    Nema redizajna da Bangle opet ne bi napravil svinjariju od apsolutno savršenog auta.

    <br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  13. #63
    Kami-
    Guest
    Kakva žuta ajkulica ,mrak

  14. #64
    Girrari
    Guest
    Boja mi je malo pri vriti, ali autek je mrak.


    Mislim na ajkulu!<br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  15. #65
    S16
    Guest
    Volija bi imat sva 4.

  16. #66
    Bmw Touring
    Guest
    Volija bi ja imat barem jednog S16 )

  17. #67
    MONZA GSE
    Guest
    but the winer is

  18. #68
    VR6
    Guest
    BMW je imao neki "redizajn" M3, ako se to tako moze nazvati. Dobio je zadnja svijetla u LED tehnologiji i stvarcice slicne tome. Prije jedno pola godine je objavljen taj M3, na onom forumu sam bio stavljao i slike...

    M3 je i limuzina i trkac. Ova ostala dvojica su vise trkaci, dakle treba pristati na vise kompromisa nego kod M3. Zbog toga bi moj izbor bio vjerovatno M3 (iako mu fali vrata i 4x4), pa onda Impreza STI i na kraju Evo VII (zbog svoje neprakticnosti). Ustvari kod prvog i drugog mjesta i nisam 100% da bi bilo tako, mozda Impreza ipak ispred, ali...

  19. #69
    INTERCEPTOR
    Guest
    Jučer sam vidio M3 CSL Mislio sam da sanjam. Pa koliko je to u proizvodnji već?

    Ali ipak - Lotus Elise - e to je doživljaj - makar je bio bez volana.

  20. #70
    Dom-Dom
    Guest
    M3 fale vrata i 4X4.
    Isuse , idiota!

  21. #71
    INTERCEPTOR
    Guest
    I zadnji brisač. A CSL je vjerovatno siromašno opremljen.

  22. #72
    Dom-Dom
    Guest
    Od ta 3 auta najbolji i najljepši je M3.Definitivno najljepši zvuk motora.
    E sad je drugo pitanje cijene košanja

  23. #73
    mara
    Guest
    pa dobro ovo s vratimaje idotski ali nemoj mi reci da nije zanimljivo vidjeti 4x4 u M3.

  24. #74
    mara
    Guest
    ako si, bmw touring, a nisi citao malo sto se ovdje na forumu misli o Porscheu onda bi vidio da vecina misli poput alinghia(ili kako se vec pise). oni smatraju da je to smece koje izgleda kao svaki drugi auto obucen u sportsko ruho. pa kad pogledas motore kao npr 3,2 sa 250ks mislim da i nisu daleko. ali svaka cast ovim jacim motorima(za mene je apsolutna sramota takav motor za sportsku marku-MADA NEMAM NISTA PROTIV PORSCHEA)

  25. #75
    alinghi
    Guest
    smatram da "stari" 911 (zrakom hlađen) bijaše prava legenda. imao je 3.2L boxser i to ZRAKOM HLAĐEN! mada nije brijo preko 300ks ali i to je vrhunski rezultat!

    ova nova linija 911 (vodena linija) ima fakat razočaravajuć motor, ima vrhunske kočnice i sl. vrhunsku teh. ali ta me "ljepotica" nimalo ne "podiže"!

    stara je vozila po pravilu "s jedne strane ceste na drugu" - koristili ste i najmanji cm ceste da bi bili najbrži, ali "muuu" efekt motora ili do 3 soma okretaja kada je motor pitom i tih ko "vešmašina na centrifugi" - ostati će zapamčene u automobilskoj povijesti!

    no dal bi dal tolike pare za 911 - NE!
    dal bi dal pare za 928 i 924 - DA!
    > zakaj je to tak neznam, ali već sam opiso kak ja gledam na aute (kao na žene)
    >nije svaki porš šit, samo nova (vodena i redizajnirana!!!) 911ica!!!!!
    >boxter je siguran sam, sjajan auto, ali nekako mi djeluje umjetno ("preplastično"), dal bi dal "tolike" novce za boxtera - NE! sjajn je to auto ali ponekad je najsočnija vočka - ona s crvom ) )

Slične teme

  1. IMPREZA STi vs. LANCER EVO VII
    By Pocket Rocket in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 82
    Posljednji post: 22-05-2003, 13:43
  2. JAČA,LJEPŠA: NOVA IMPREZA
    By ZVJER in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 03-03-2003, 22:50
  3. IMPREZA STI, EVO VIII i COSWORTH
    By CLIO SPORT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 13-02-2003, 02:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •