Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Peugeot 206 ili Seat Ibiza???

  1. #1
    vucetic
    Guest
    Dvoumim se izmedju dva benzinca od 55kw!Oba sportske verzije sa klimom i elekt. paketom!PeugeotXS ima ABS i jeftiniji je €12660 ,a Ibiza nema ABS,malo je veca i dodje €13200!
    Ima li tko kakav savjet da se odlucim,

  2. #2
    igor
    Guest
    ja bih uzeo 206 i to recimo crnog ili srebrnog-taj auto je prebolio dječje bolesti i snjim treba paziti i redovno ga servisirati-znam iz prakse. a ibiza--iznutra je ružna,a lijepa mi je samo žuta, i mislim da ti je bolje uzet 206 zbog opreme..neznam kakvi su seati po kvaliteti.

  3. #3
    skywalker
    Guest
    imam 206, 1.4 XS, 9/2002.
    Kupi Clio ili Yaris. Evo, ukratko.

  4. #4
    VR6
    Guest
    206-ica mi je ljepsa, o kvaliteti ne znam, Ibiza mislim da ima bolje rezultate crash testa. Peugeot je nedavno izbacio i "redizajn" 206-ice, pa pokusaj naci taj model.

  5. #5
    Altea
    Guest
    Zašto ne kupiš ovaj model na akciji - Fresc??? Ak ti treba ponuda - javi - radim u salonu - i imam ti taj motor za test vozilo, pa ak te interesira....Ibiza je najduža, najsigurnija i najšira u klasi, 206 je malen. O ukusima o dizajnu se ne raspravlja?? ali da napomenem da je Ibizu dizajnirao Walter De Silva ( još dizajnira samo Audi i Lamburgini) Tip se zbilja kuži u dizajn auta - jer su talijani u tome ipak najbolji - za razliku od talijanskih motora!!!!

  6. #6
    zbunjeni
    Guest
    A, kaj je s talijanskim motorima????

  7. #7
    Altea
    Guest
    Mislila sam naravno na motore u npr. Fiat Puntu - katastrofa !!!Tj.taj auto općenito je katstrofa - da li ste vidjeli samo onaj mjenjač - kao u nekom kamionu - užas.

  8. #8
    Koshpa
    Guest
    206ica i recimo novi 1.4 VVT 16v sa 65kW!

  9. #9
    defi
    Guest
    206-icu još muče dječje bolesti!
    očajno je tisan, mjenjač je katastrofastičan!

  10. #10
    Koshpa
    Guest
    Pa ne znam bas da je tijesan. Sto se tice mjenjaca tu si u pravu, malo je pretvrd, tesko ide kroz vodilice, ne znam kak je to na RCu.

  11. #11
    defi
    Guest
    na zadnjoj se klupi samo dica ne osjećaju ugroženo

  12. #12
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Definitivno Ibiza!

  13. #13
    bolan
    Guest
    :smile25: slupao sam se nedavno u seatu. da je bio bilo koji drugi auto, ne bih preživio. a baš sam se pitao zašto ima tako velik i neproporcionalan prednji kraj. svakako seat

  14. #14
    golf 2.0 TDI
    Guest
    kratko i jasno: seat ibiza!

  15. #15
    gost1234
    Guest
    seat, definitivno.

  16. #16
    auto
    Guest
    Ja imam 206 benzinca i stvarno sam zadovoljan,ne bi ga mjenjao ni za što drugo u toj klasi.

  17. #17
    Junior Member
    Datum registracije
    Oct 2004
    Postova
    25
    Rep Power
    0

    imao san 206 nije nasretnije rješenje.
    radje ibizu ili jarisa kao gore navedeno! sretno

  18. #18
    206 xsi
    Guest
    Peugeota kupi, neces se valjda voziti u ruznoj ibizi

  19. #19
    alien5
    Guest
    Kupi li 206-icu neće se vozit nikako jer će auto bit stalno kod mehaničara! :smile23: :smile23:

  20. #20
    SUNNY
    Guest
    PEGI 206!!MMMMM!

  21. #21
    matija
    Guest
    Nikako 206! Skupo, zastarjelo, čekaj novi model ili za te pare kupi moderan auto

  22. #22
    __________
    Guest
    Kupi ti najrađe sebi nove cipele, to je najbolji savjet koji ti mogu dati ovi ljudi jer niti jedan auto nije savršen.Stvar je samo u dizajnu,Ibiza nikad nije bila lijepa.Dali bi bio sa ruznom curom ili sa ljepšom a da su obje podjednako dobre i pametne?
    Your choice...

Slične teme

  1. Peugeot 206 HDI vs. Seat Ibiza TDI
    By duu in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 125
    Posljednji post: 01-06-2004, 13:28
  2. Seat Ibiza 1,9 SDI
    By Ana in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 19-05-2004, 12:29
  3. Seat Ibiza FR
    By Dom-Dom in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 09-01-2004, 10:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •