Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Tema: Nije tako los, pomalo mocan...

  1. #1
    VR6
    Guest
    Sa zadnje strane djeluje "mocno". Sprijeda je mogao i bolje ispasti, ali prema ovim slikama mi izgleda mnogo bolje nego onim oficialnim...



    <br><hr>

  2. #2
    VR6
    Guest
    Sprijeda djeluje bas nekako "umiljato", kao neki dobrica ima "facu"...

  3. #3
    Brock
    Guest
    A... vidi one 3 lipe male buže za zrak...

  4. #4
    alinghi
    Guest
    uf uf uf!
    sviđa mi se kod maseratijevih automobila to kaj na zadnjem nosaču imaju krova ima stavljen (predivan) maseratijev znak!
    auto je fakat 1. liga.
    no naravno da će opet biti rulje koja će kenjat neš kao "joj gle kak auto ima napred mala svjetla" (aludiram na šitove kaj su pisali i za 166icu), a naravno neki će pričat "basne" kako su zadnja svjetla neorginalana... Al za me ovo je najljepši auto dosad "stvoren" u 21. st.!

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Moš ga jebat, ali meni su prednja svetla fakat premala, no ostalo mi toliko nadilazi taj nedostatak da bi ga bez razmišljanja uzeo prije 7-ice, A8 ili S klase.

    E da, ima ko za poklonit 200 000 €? ) <br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  6. #6
    alinghi
    Guest
    šta će ti "svjetla", pa nije to mercedes, nisu to reflektori veličine "svjetala cestovne rasvjete", to STIL... ali o ukusima se ne raspravlja...

  7. #7
    alinghi
    Guest
    ... to je STIL ... - mislio sam napisati

    >ajd nek neko stavi sliku motora, da vidimo kaj je stroj

  8. #8
    piquet
    Guest
    e meni su ta mala svjetla super (166).
    dečki su fino rekli ko vas ×××× sa tim reflektorima za fapa kljunaša, mi radimo mala svjetla.

  9. #9
    INTERCEPTOR
    Guest
    Istina, auto odiše nekom posebnom elegancijom i puno bolje izgleda na ovim slikama, ali meni je i dalje draži stari uglati Quattroporte.

  10. #10
    Girrari
    Guest
    Slažem se sa Interceptorom.<br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  11. #11
    Bmw Touring
    Guest


    Evo Interceptor stari dobri uglati Quattroporte uhvacen na djelu <br><hr><font size="+1"></font>

  12. #12
    INTERCEPTOR
    Guest


    Ili Ghibli

  13. #13
    Girrari
    Guest
    Stari Quttroporte je preeee××××n!!!<br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  14. #14
    Bmw Touring
    Guest


    Interceptor jos jedna slikica za tebe <br><hr><font size="+1"></font>

  15. #15
    Bmw Touring
    Guest


    3.2 V8 355ks

  16. #16
    Bmw Touring
    Guest


    Ghibli GT 1998

  17. #17
    Bmw Touring
    Guest


    Ghibli 1997

  18. #18
    Bmw Touring
    Guest



  19. #19
    Girrari
    Guest
    <br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  20. #20
    VR6
    Guest
    Valjda ce ovaj novi biti tehnicki napredniji od starog, stari nije imao i obicne kontrole trakcije...

  21. #21
    Girrari
    Guest











    Jedna riječ; luksuz!

    Jebate kao da gledam interijer neke jahte.<br><hr><font color="blue">Burekman</font>

  22. #22
    mytbyte
    Guest
    Zguza izgleda ko neki Daewoo (nubira, leganza???)...svaka čast, ali meni su draži stari kockasti Maseratiji...kaj nisu mogli ostati pri oštrijim linijama??? Vratite mi Maserati!!!!

  23. #23
    OS PUNTO
    Guest
    Istina,stvarno odozada malo vuce na nekog koreanca sve dok ne pogledam ona cetiri topa.U svakom slucaju izgleda jako impresivno.

  24. #24
    Girrari
    Guest
    Slažem se Myte. <br><hr><font color="blue">Burekman</font>

  25. #25
    c e z y
    Guest
    Sam mi ga daj nis,nis mu ne fali.

Slične teme

  1. ljudi vec mi pomalo svi idete,da ne kazem na sta...
    By pamela in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 71
    Posljednji post: 07-11-2002, 13:17

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •