Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Parlaonica

Jennyn
    Guest
    ako ste jedni od onih kojima idu na zivce sve one teme u kojima samo ogovaraju ljude, evo jedne pametne!! PARLAONICA!!! raspravljajmo o svemu što vam padne na pamet!! pr. mladi, daljnje školovanje, ljubav, ma neznam sve šta vam padne na pamet!!! ) ) )

Regina
    Guest
    A VIDI!! NA OVOJ TEMI BI SE MOGLO PISATI!! AKO JU ONE ×××××× NE UNIŠTE KAO I SVE OSTALE!!!
    imam ja jednu temu kojom bi se mogli pozabavit, pa barem na kratko!!!Ovako: to mislite koliko je novac važan da bi bili prihvaćeni u društvu??

$$$$$$$$$$$$$$$$$$
    Guest
    to zavisi od drustva u kojem se kreces,ako su to lovasi i vazna im je debljina tvojeg novcanika onda novac utjece na to a ako im nije vazno to i nije neki problem!

Elanor
    Guest
    Ja mislim da ti novac može dati prividnu popularnost u kojoj će se svi praviti da te vole,a kad ti okrenu leđa ogovarat ćete, najbolje je biti u srednjem sloju, onda znaš tko su ti pravi prijatelji

fossil
    Guest
    Nažalost, nalazimo se u društvu u kojem je novac jako važan! Došlo je do toga da se ljudi koji imaju više novaca više cijene, iako je istinita činjenica da ti ne vrijediš toliko koliko imaš u novčaniku nego toliko koliko imaš u glavi i srcu!!

~1~
    Guest
    slažem se sa svima na neki način, a najviše s onim da treba biti u srednjem sloju i tek onda možeš znati tko ti je pravi prijatelj!!!

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •