Stranica 12 od 85 PrvaPrva ... 210111213142262 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 276 do 300 od 2107

Tema: Automobilistički vicevi! :)

  1. #276
    Bmw Touring
    Guest
    cezy

  2. #277
    POLOVNJAČA
    Guest
    Šta se to događa u vašim životima pa ste crnjak do crnjaka...mada mi se sviđaju!
    EVO JEDNE MOZGALICE ZA SVE

    Otac i sin dožive prometnu nesreću.Otac ostane na mjestu mrtav a sina prevezu u bolnicu u kritičnom stanju. U sali za operacije ulazi kirurg i prilazi stolu. Kad ugleda pacijenta kaže ; Ja ne mogu operirat pacijenta , to je moj sin !!!

    TKO JE KIRURG????

  3. #278
    Girrari
    Guest
    Duh <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  4. #279
    zee
    Guest
    nije bas tesko... majka

  5. #280
    POLOVNJAČA
    Guest

  6. #281
    zee
    Guest
    dva oca i dva sina idu na pecanje. uhvate tri ribe i podijele ih tako, da svako od njih dobije JEDNU CITAVU ribu. kako je to moguce?


  7. #282
    POLOVNJAČA
    Guest
    Sory Ze ,pogodio si.
    Inteligentnih li ljudi na ovom forumu... )

  8. #283
    POLOVNJAČA
    Guest
    Moguće ako ide unuk otac i did!

  9. #284
    zee
    Guest
    je, svaka cast polovnjaca!

    evo jedan malo tezi...

    na 98. katu zivi jedna zena. kada ide na posao, vozi se liftom do najdonjeg kata i ide raditi. kada se vraca, liftom ide samo do 80. kata, a ostatak stepenicama.

    kada kisa pada, slicna stvar. kada ide na posao, do najdonjeg kata, ali kada se vraca ide sve do onog na kojem stanuje, znaci 98.

    zasto to?


  10. #285
    POLOVNJAČA
    Guest
    Možda zato što radi u podrumu gdje nema sunca ili svijetla pa kad je sunčano ide pješke tih 18 katova , a kad je kišno onda nema veze .

  11. #286
    Bmw Touring
    Guest
    zenska ima metar i lamicu pa nemoze dovatit rukon botun

  12. #287
    širokobriježanin
    Guest
    Zee, čekamo odgovor...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  13. #288
    POLOVNJAČA
    Guest
    BMW a kako kad je kiša dohvati botun , nije valjda da onda naraste pa kad je bura opet se smanji...???

  14. #289
    Bmw Touring
    Guest
    nije nego kad je kisa onda je muz prati da se ne sklizne )

  15. #290
    POLOVNJAČA
    Guest
    ) ) )

  16. #291
    širokobriježanin
    Guest
    De sad malo to na hrvatski.<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  17. #292
    Bmw Touring
    Guest
    Pole

    Nemoj da ti muz slucajno vidi ovaj post )

  18. #293
    širokobriježanin
    Guest
    Pole, čita li tvoj mužjak ovaj forum?
    Ja bi svoju priko koljena da takve stvari piše...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  19. #294
    POLOVNJAČA
    Guest
    Zauzet je ! Popravlja mi peglu i grije si večeru . Usput gleda Startrakavicu.....

  20. #295
    širokobriježanin
    Guest
    Zna li on kakve ti udvarače imaš na forumu?
    I to francuze...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  21. #296
    POLOVNJAČA
    Guest

  22. #297
    širokobriježanin
    Guest

    Tko koga tu udara?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  23. #298
    zee
    Guest
    bmw touring je pogodio, svaka cast! mala je zenska tako da nemoze dobavit botun... a kad kisa pada ima kisobran, tako da moze stisnuti...


  24. #299
    Bmw Touring
    Guest
    Zee

  25. #300
    S16_
    Guest
    Bija jedan pedofil. I svaki je dan čeka dicu isprid vrtića sa kesicom bombona. Svako dite bi dobilo bombon ako bi mu dalo poljubac (u obraz). I jednog dana dođe nova djevojčica. Nakon vrtića on je sačeka i pita: "Djevojčice, dat ću ti bombon ako mi daš pusicu." Ona njemu: "Aj daj mi cilu kesu i popušit ću ti!"

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •