Stranica 1 od 85 1231151 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 2107

Tema: Automobilistički vicevi! :)

  1. #1
    600
    Guest
    Prođe vozač kroz crveno svjetlo, te ga zaustavlja policajac:
    Policajac: - Gospodine, prošli ste kroz crveno...
    Vozač: - Ali, ja sam daltonist...
    Policajac: - Bez brige, kažnjavam ja i strance...
    <br><hr>

  2. #2
    Extreme
    Guest
    Vozili se muž i žena, kad žena počne pričati...
    Dragi ja već 2 godine ševim tvog najboljeg prijatelja!
    Muž dodaje gas..
    Naravno, rastajem se od tebe. Uzet ću vilu, vikendicu na moru i ušteđevinu!
    Muž dodaje gas..
    Djeca će naravno pripasti meni i mislim da je 10 000 eura mjesečno alimentacije dovoljno!
    Muž dodaje još gasa..
    Nego dragi, treba li tebi što?
    Ne, draga, ja imam zračni jastuk i to je sve što mi treba )

  3. #3
    alinghi
    Guest
    EVO VICA OD VOZAČA yuga45:
    -Što je to: yugo s probušenom gumom?!
    SMEĆE!
    -Što je to: yugo na vrhu brda?!
    SVIJETSKO ČUDO!
    -Zašto yugo ima na stražnjem staklu grijače stakla?!
    DA GURAČIMA ZIMI, BUDE TOPLO ZA RUKE!

    ALI uz sve te yugo-viceve upamtite jedan fakt, a to je da yugo ima NA PREDNJIM KOTAČIMA DISK KOČNICE!!!!!! A I ARMATURA MU JE JOŠ UVIJEK KVALITETNIJA OD NPR. VW POLA, ČIJA SE ARMATURA NA "NAŠIM CESTAMA" - TRGA!

    ajd pusa, i pozdrav )

  4. #4
    Brock
    Guest
    Saobracajna nesreca. Policajac otvara auto, ugleda zenu mrtvu, a golu. Da narod ne bi gledao skine sapku i pokrije joj Venerin brijeg. Nailaze novi prolaznici i pitaju, sta je ovo bilo?. Odgovara jedan: " Neko policajca poslao u pi*ku materinu, pa mu ostala sapka."

  5. #5
    Bmw Touring
    Guest
    ide fico ulicom,kad prodje mercedes,a fico ce: "E ove danasnje omladine."
    ) ) ) <br><hr><font size="+1"></font>

  6. #6
    101
    Guest
    Pukne Sulji guma na novom Golfu i on se fino zaustavi uz cestu i pocne skidat tocak. Utom se pojavi Mujo u Fici, zaustavi se, izadze i pocne odvaljivati retrovizore.

    Suljo ga prvo iznenadzeno gleda, a onda se pocne derati: Koji ti je bolan, sta to radis!

    Mujo: Sa os, skidaj ti tockove a ja cu retrovizore i pozuri dok se nije vratio...

  7. #7
    alinghi
    Guest
    hahaahaa ov je gore smešan vic...

  8. #8
    alinghi
    Guest
    fakat sam krepo

  9. #9
    mc
    Guest
    Nije automobilisticki, ali mi je odlican - neka i vama popravi dan:

    Radi se o jednom privatniku (zanatlija), koji je povodom radne nezgode uputio ispunjen formular svom osiguravajucem zavodu za preuzimanje nastalih troskova. Sve ovo se desilo u Svajcarskoj gdje se ovaj dogadjaj mogao procitati u Zuricher Kosmos-u. U tom formularu osteceni je, na pitanje nacina desavanja te nezgode naveo, da je NEPLANIRANO odreagovao u jednom trenutku. Takav statement je SUVI (Svajcarski osiguravajuci zavod za Privatnike) bio dosta neprecizan, tako da su sluzbenici iz osiguranja zamolili privatnika, da im to malo detaljnije objasni, jer je neophodno za daljne razmatranje...

  10. #10
    mc
    Guest
    Zanatlija odgovara na tu molbu sljedece:

    Cjenjene Dame i Gospodo,

    u odgovaranju na vasu molbu za dobivanje dodatnih informacija mogu vam
    sljedece reci:
    Kod pitanja 3 u formularu naveo sam neplanirano reagovanje kao uzrok nesrece. Zamolili ste me da vam to pojasnim, sto ovim putem zelim da ucinim.Kao sto vec znate, po zanimanju sam krovopokrivac. Tog kobnog dana nalazio sam se sam na krovu jedne sestokatnice. Kada sam zavrsio sa svojim poslom imao sam 250kg crijepova viska na krovu koje je trebalo snijeti. Posto nisam imao namjeru da ih u bezbroj navrata nosim stepenicama, odlucio sam da ih stavim u veliku kantu. Kanta koja inace sluzi za dizanje ili spustanje tereta na visine. Sisao sam na dno i vukao sam konopac preko role dok nisam digao kantu, koja je bila vezana za isti, na visunu na kojoj mi je trebala. Konopac sam naknadno cvorom vezao i time sam stabilizovao kantu na visini sestog sprata. Nakon toga sam otisao na krov i natovario kantu da bi poslije toga sisao dole. Odvezao sam konopac u namjeri da kontrolisano spustim kantu koju sam natovario sa 250kg crijepova...

  11. #11
    mc
    Guest
    Ako procitate pitanje broj 11 iz prethodnog formulara, ustanovicete da sam u to vrijeme vagao nekih 75kg.. . .Veoma iznadjen povodom gubljenja dna pod nogama, izgubio sam "duhovnu prisebnost" i zaboravio u svoj toj frci da ispustim konopac iz ruku. Mogu reci da u tom trenutku nisam bio pri sebi. Mislim da ovde ne treba da navodim, da sam velikom brzinom isao prema gore. Otprilike u visini 3. sprata sam se sreo s kantom (uh).. . Taj susret objasnjava frakturu lobanje i lom kljucne kosti. Neznatno sporije nastavio sam putanju ka vrhu i tek sam se zaustavio kad su mi vrhovi prstiju upali u rolu koja je oznacavala najvisu tacku. Bol koji ne mogu da vam opisem je ujedno zaduzen za lomljenje 3 prsta i dva nokta. .Mimo svih bolova, ja ne gubim svoju prisebnost i odrzavam se na konopcu, kojeg ne smijem da ispustim iz ruku ni pod koju cjenu. Kanta, koja je u medjuvremenu stigla na cilj, pod jacinom udara izbija i lomi svoje dno. Time dolazi do izpraznjivanja iste...

  12. #12
    mc
    Guest
    Kao sto rekoh u proslom formularu kod tacke 11, vagao sam 75kg i samim time znatno tezi od prazne kante u tom trenutku. Kao sto vec mozete da zamislite, poceo je veoma brz silazak.. U visini 3. sprata sam ponovo sreo kantu ovaj put odozdo dolazeci. Susret koji kao posljedice nosi sljedece: Slomljeni zglobovi na obe noge, lom lijevog koljena i ogrebotine po nogama i rukama. Ovaj put znatno usporen nastavio sam putanju ka dnu, gdje sam pri prizemljivanju na izlomljene crijepove slomio 3 prsljena, bol koji nisam ni registrovao... Dok sam tako lezao dole, sav izlomljen na izlomljenim crijepovima i posmatrao kantu koja je bez dna visila na visini sestog sprata, ostao sam ponovo bez svoje "duhovne prisutnosti" i pustio sam konopac. Ovaj put je kanta bez ikakvih zastoja krenula ka meni i izbila mi 3 zuba i slomila nos. Veoma mi je zao zbog svega ovoga i nadam se da sam vam ovim olaksao buduce razmatranje. U slucaju da vam nedostaju precizniji detalji, spreman sam da vam stojim na raspolaganju.

  13. #13
    S16
    Guest
    Majko mila )

  14. #14
    piquet
    Guest
    ) ) ) ) ) )

  15. #15
    Koko
    Guest

  16. #16
    Girrari
    Guest
    <br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  17. #17
    mc
    Guest
    Jos jedan dobar:

    Navodno istinito....

    Na radijsko postajo med oddajo "v zivo" nekdo poklice.

    Poslusalec: "Dober dan, tukaj Tone iz Ljubljane."
    Voditelj: "Pozdravljeni, Tone, kaj bo dobrega?"
    Poslusalec: "Danes zjutraj sem v Argentinskem parku nasel denarnico s precej denarja in dokumenti." Voditelj: "Koliko pa je denarja?"
    Poslusalec: "Malo cez tristo tisoc pa kartice."
    Voditelj: "A se da z dokumentov razbrati, kdo je lastnik?"
    Poslusalec: "Ja, to je neki Lojze Novak iz Medvod."
    Voditelj: "In kako lahko gospod Novak pride do vas?"
    Poslusalec "Saj ne klicem zaradi tega. Zavrtite cloveku kaksno dobro glasbo!"

  18. #18
    diablo VT
    Guest
    MAAAA DAJTE, EMOJTE DA VAS JA MORAM UČITI ŠTA SU VICEVI!! <br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

  19. #19
    Brock
    Guest



  20. #20
    Brock
    Guest
    Diablo...

  21. #21
    Koko
    Guest
    Diablo

  22. #22
    S16
    Guest
    Diablo

  23. #23
    Junior Member
    Datum registracije
    Oct 2004
    Postova
    18
    Rep Power
    0
    Evo jednog: VR6.
    I još jednog: Diablo!
    Ima još: Doista???

  24. #24
    307
    Guest
    policajac zaustavi auto. vozac pijan k’o zemlja. gleda on vozaca i kaze:
    -gospodine vi ste poprilicno pijani
    vozac:
    - jel daaa, pa, ako cemo se vrijedjati, vi imate klempave usi !!!

  25. #25
    mc
    Guest
    )
    I looked over to my left and there was a

    Woman
    in a brand new
    Cadillac
    doing 65 mph
    with her
    face up next to her
    rear view mirror
    putting on her eyeliner.

    I looked away
    for a couple seconds
    and when I looked back she was
    halfway over in my lane,
    still working on that makeup.


    As a man,
    I don't scare easily.
    But she scared me so much;
    I dropped
    my electric shaver,
    which knocked
    the donut
    out of my other hand.

    In all
    the confusion of trying
    to straighten out the car
    using my knees against
    the steering wheel,
    it knocked
    my cell phone
    away from my ear
    which fell
    into the coffee
    between my legs,
    splashed,
    and burned
    Big Jim and the Twins,
    ruined the damn phone,
    soaked my trousers,
    and disconnected an
    important call.


    Damn women drivers ! !

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •