Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 134

Tema: Golf V-sluzbene slike

  1. #1
    206-os-
    Guest
    <br><hr>

  2. #2
    206-os-
    Guest

  3. #3
    206-os-
    Guest
    Nije losa petica..

  4. #4
    S16
    Guest
    Lip je. Sviđa mi se. Jedino mi zadnja svitla nisu nešto.

  5. #5
    GTI_FOREVER
    Guest
    Jedini Golf koji je donio nesto novo u pet generacija je trojka. Mislim da se moglo primjetiti komplet novi auto koliko-toliko.

    Ovo ostalo sa trojke na cetvroku evo sad i peticu meni ne donosi nista novo. Nekako prati neki logican slijed. Nicim se ne istice...

    Ili drugim rijecima jako temeljiti facelift...

  6. #6
    mc
    Guest
    Auto ne izgleda lose ali su ipak mogli napraviti neku znacajniju promjenu - dobar dio ljudi koji ne prate automobile kao npr. ljudi s foruma, ne bude uopce razlikovao IV i V.

  7. #7
    zubak
    Guest
    da, satro...

  8. #8
    Dom-Dom
    Guest
    ××××te šta je ružan ovaj novi Ikein ormar
    mc, pa kak možeš pisati takve gluposti po Forumu
    Ovogodišnja ponuda ormara je fantastična.Odvratnije truplo od lima nisam već ddugo vidio.Fuj!!!!!!

  9. #9
    OS PUNTO
    Guest
    Meni ovo isto izgleda kao redizajn od cetvorke,a ne potpuno novi auto.
    Ako na to gledamo kao na redizajn,onda nije lose izveden,tj. nisu ga napravili ruznije nego cetvorku,za razliku od Punta koji je u odnosu na stari odvratan. <br><hr><font color="blue">"Aerodinamikom se bave oni koji neznaju napraviti jak motor" Enzo Ferrari (1898-198</font>

  10. #10
    INTERCEPTOR
    Guest
    pravi abo auto industrije

  11. #11
    zubak
    Guest
    Dom-Dom pa bar se ti nebi trebao tu javljati... vozis tehnoloski savrsen auto, ali mu dizajn isto katastrofa...

  12. #12
    Dom-Dom
    Guest
    Pa mogu valjda dati svoj komentar novog Golfa.Katastrofa!
    Novi A3 je ljepši.Joj Bog će me kazniti kaj sam sad izjavil.

  13. #13
    Bmw Touring
    Guest
    ova straznja pozicijska svitla mu slice na phaetona

  14. #14
    Doista??
    Guest
    Hmm,nije lose ali moglo je i puuuuuno bolje.Ali bar je brzi od Krame po krugu )

  15. #15
    Kas
    Guest
    Ljedi, Golf 5 će biti novi ponos nacije!!!!!!!!!!!!!!

  16. #16
    Kas
    Guest
    Ljudi, Golf 5 će biti novi ponos nacije!!!!!!!!!!!!!!

  17. #17
    F 16
    Guest
    Od nazad djeluje nekako nedovršeno, a ni prednji kraj ne odiše orginalnošću, čak mi neki detalji vuku na Clio. Sve u svemu ništa specijalno što se tiče dizajna, ali Golf nikad nije nikad ni tražio svoju publiku među estetama već među klijentelom koja traži pouzdan auto provjerene marke za vožnju od toćke A do toćke B.

  18. #18
    S16
    Guest
    Dom, čemu takva ogorčenost naspram VW-a?

  19. #19
    Dom-Dom
    Guest
    Pa jednostavno mrzim taj auto.Zbog toga jer je ponos Hrvata i ostalih Balkanaca, uzdižu ga u nebesa, pišu hvalospjeve , a biti kad realno pogledaš, to je jedan čisto prosječan auto , sa pun pimpek mana i kvari se dozla Boga , a nitko neče to priznati.
    Dok se ne javi isto jedan kao i s Mercedesom i onda bude krenula lavina.

  20. #20
    DKW
    Guest
    Meni je OK.... Zapravo, da budem iskren, puno bolje od elektronskih simulacija u AutoBildu i drugdje...

    (Inače, šef VW dizajna je u zadnjih pola godine Ahmet Gunak, onaj koji je dizajnirao 206, Merc SLK i 607...)

  21. #21
    DKW
    Guest
    ...Mislim da će se prodavat opet bolje od Astre...

  22. #22
    S16
    Guest
    Dom, nemoj tako. Samo zbog seljaka koji ga voze ti ne voliš cili koncern. Sad bi netko triba mrzit alfu zbog vas koji ludo vozite alfe? Mislin, budi malo objektivniji...

  23. #23
    Dom-Dom
    Guest
    Ma pustimo seljake na miru. )
    Nego auti su totalno precijenjeni, to je problem.Ne samo VW , nego svi njemački auti.Recimo jel tebi normalno da u Boxteru koji košta 52000 eura je klima dodatna oprema.Po meni je to skandalozno.
    Da budem objektivan , meni je Alfa precijenjena kod nas , ali to je več druga stvar politike zastupnika.
    Evo ti primjer Impreze STI.U Njemačkoj košta 38000 eura , kod nas 48000 eura.A koja je razlika u standardu.
    A kaj se tiče Alfista ima i njih bisera.Evo neki dan u novinama onaj idiot kaj je na Jelačić plac uletel u stup i to u pješačkoj zoni.Pa kreten!

    Fazit:njemački auti su jako precijenjeni i zato ih ne volim ( osim Porsche , možda ga jednog dana ubodem 993).

  24. #24
    VR6
    Guest
    Izgleda dobro, mnogo bolji od Astre. Mozda uzivo ostave drugaciji dojam, pa cu pricakati susret... )


  25. #25
    astra opc
    Guest
    Kako je odvratan, ne mogu vjerovati da će nešto tako ružno ući u serijsku proizvodnju. Pa ko želi voziti tako ružan i sigurno skup auto? Pred VW su došli crni dani.


Slične teme

  1. novi Porsche Boxster(sluzbene slike i podaci )
    By GT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 12-09-2004, 15:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •