Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 75

Tema: Osijek street race

  1. #51
    Alfa 147
    Guest
    Hvala momak ) !

  2. #52
    OS PUNTO
    Guest
    Alfa 147,nisam ni ocekivao da GTA dobije M3 jer razlika od 80-tak konja nije zanemariva,a M3 ima i 400 ccm veci motor.
    Najvece iznenadjenje je bio tip u Unu turbu i.e.<br><hr><font color="blue">"Aerodinamikom se bave oni koji neznaju napraviti jak motor" Enzo Ferrari (1898-198</font>

  3. #53
    Alfa 147
    Guest
    Vidim veliki interes za ovu temu sa slicnim brojem postova kao u predhodnom street race-u u VG. (ironicno ) Decko (OS PUNTO) se potrudio s temom, ocito zeleci malo osvjeziti forum od hrpe blesavih tema, a vi niste bili u stanju ni prokomentirati fotke. Ocito je da ovaj forum s ovakvom ekipom, nazalost trenutno u vecini, funkcionira kao kakva trac-rubrika tipa Arene sa hrpom nadristručnjaka i kvazi eksperata. Sramotno i jadno!!!
    S ovim postom definitivno odlazim s ovog foruma, a kao cin definitivne odluke izvrsavam odlogiranje.

  4. #54
    Brock
    Guest
    Oj Alfo!
    Pa, nemoj tako!
    Dosta ekipe nam fali... redovi SZ-a su desetkovani! Evo... potrudio sam se otvorit sve slike i moje mišljenje je da je ova staza puuuuuno bolja od one u V.G., pa skoro je duplo šira! A, i ekipa sa strane staze mi se čini smirenija i kulturnija.

    Nadam se samo da će ono što se planira u Rijeci bit bolje organizirano...

  5. #55
    Dom-Dom
    Guest
    Alfa kaj je bilo????
    Odmah na pivu i kod žene na gimnastiku da ti bude bolje.A uz pivu može jedan Xanax ,blaži,i to je to.
    Ja sam ti isto završio medicinu.

  6. #56
    sepra
    Guest
    Jebati jeste skužili da što se bliži ponoć postovi Alfe 147 postaju agresivniji i lagano gubi kontrolu!?

    Kroz glavu mi struji samo jedna misao: Dr. Jekyll ) <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  7. #57
    sepra
    Guest
    Jebati ko bi onda bio Mr. Hyde?<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  8. #58
    Girrari
    Guest
    Doviđenja A147.<br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  9. #59
    Alfa 147 undercover
    Guest
    ... sve O.K. stara ekipo, ali stvarno ovo nema više smisla kao prije gotovo pola godine. Nadam se da ćemo imati priliku i upoznati se jednom (Girrari, Sepra, Dom-Dom, Brock). Pozdrav do tada!
    P.S. Sepra, dr Jekyll ) ) ; za ovo će ti "mala" morati platiti kod "čika Alfe 147" ) ) (bez ljutnje)

  10. #60
    Girrari
    Guest
    Kad budeš u ZG, javi. Mail je Girrari@hotmail.com.<br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  11. #61
    m343
    Guest
    ",a M3 ima i 400 ccm veci motor."

    motori su isto veliki...

  12. #62
    S16
    Guest
    Alfa, ne kužin te, ali ok. To je tvoja odluka. Kad budeš u ST-u, javi. Zapravo prije nego budeš iša.

  13. #63
    Paljo
    Guest
    ) Ljudi pozdrav! Ja sam ponosni vlasnik i vozač pabjedničkog Turba.Hvala Os Puntu na slikama i lijepim riječima,a svim gledateljima na podršci. Nadam se da će uskoro još koja trka jer T.P.Corse, Garage Gajger i ja radimo na autu da još bolje juri. )
    p.s. Hvala organizatoru i predivnim hostesama (cure radi vas se isplatilo pobjediti)

  14. #64
    Girrari
    Guest
    Puljo, znaš Damjana iz Križevaca. Onaj simpa tip kaj studira veterinu tu u ZG?<br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  15. #65
    Paljo
    Guest
    Ja sam Palijan Marko
    Misliš na Majdaka ili nekog drugog

  16. #66
    Girrari
    Guest
    Da, sorry, lupio sam krivo slovo.

    Je, na Majdaka mislim. Puno mi je pričal o tvom Uniću. Totalno je oduševljen. Rekel mi je i da te nisu pustili na Street u ZG jer ti je auto već bil prijavljen za trke, a to se navodno kosi s njihovim pravilima.<br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  17. #67
    Turbo Paljo
    Guest
    Je, istina je, ali uvjeril sam ih nakon ovog rezultata u Osijeku da me puste 6.9.2003. na 402StreetRace u Osijeku (Kilsi) nadam se da ne bu problema. Mislim ako bude onda znamo da se netko boji i mene i Unića

  18. #68
    Girrari
    Guest
    Nek' se boje i trebaju se bojati!!!


    Definitivno moram srediti da se upoznamo prek Damjana jer moram vidjeti tu zver! Svaka čast!<br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  19. #69
    Turbo Paljo
    Guest
    Ma nema beda moremo se dogovorit prek net-a svaki čas sam u Zagrebu

  20. #70
    Girrari
    Guest
    OK, pošalji broj moba na Girrari@hotmail.com, pa bum ti ja poslal svoj broj tak da se možeš javit kad buš u ZG.

    Forza FIAT!<br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  21. #71
    Turbo Paljo
    Guest
    OK!

  22. #72
    OS PUNTO
    Guest
    Rece mi zemljak Megane SB da je pocetkom devetog mjeseca ponovno u Osijeku Street Race.Zna li netko dali ce doci Turbo Paljo sa svojim opakim Fiatom Turbo?
    Trebate doci vidjeti sta taj pakleni stroj radi.

  23. #73
    Megane_SB
    Guest
    Samo napomena da je i službeno potvrđeno održavanje Street Race-a i Street Style natjecanja u Osijeku. )

  24. #74
    T-IE
    Guest
    13.9. je na Grobniku street race na 500m...

    Nije još 100% ali najvjerovatnije će bit održan...<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  25. #75
    S V T
    Guest
    Tom hepeningu bum prisustvoval ako se bude održaval, zadnji put su junačine to organizirali u 12 mj. , smrzoh se ko pile u zamrzivaču ! <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

Slične teme

  1. OS street race
    By Megane_SB in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 185
    Posljednji post: 11-09-2003, 01:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •