Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 75

Tema: Osijek street race

  1. #26
    OS PUNTO
    Guest


    GTA vs BMW 5.Utrka je bila dosta ujednacena,ali je Alfa bila ipak malo brza.<br><hr><font color="blue">"Aerodinamikom se bave oni koji neznaju napraviti jak motor" Enzo Ferrari (1898-198</font>

  2. #27
    OS PUNTO
    Guest
    Jesam ja sam slikao,zasto?<br><hr><font color="blue">"Aerodinamikom se bave oni koji neznaju napraviti jak motor" Enzo Ferrari (1898-198</font>

  3. #28
    S16
    Guest
    Ništa, samo pitan. I kakav je opći dojam?

  4. #29
    VR6
    Guest
    Mogao si slikati autice kad su bili malo blize...

  5. #30
    OS PUNTO
    Guest


    Opaki Seat Leon iz Mađarske.Vozac imenom i prezimenom Pave Gabor. ) <br><hr><font color="blue">"Aerodinamikom se bave oni koji neznaju napraviti jak motor" Enzo Ferrari (1898-198</font>

  6. #31
    OS PUNTO
    Guest



    Cura zaduzena za start utrke. <br><hr><font color="blue">"Aerodinamikom se bave oni koji neznaju napraviti jak motor" Enzo Ferrari (1898-198</font>

  7. #32
    OS PUNTO
    Guest
    <br><hr><font color="blue">"Aerodinamikom se bave oni koji neznaju napraviti jak motor" Enzo Ferrari (1898-198</font>

  8. #33
    OS PUNTO
    Guest


    <br><hr><font color="blue">"Aerodinamikom se bave oni koji neznaju napraviti jak motor" Enzo Ferrari (1898-198</font>

  9. #34
    206-os-
    Guest
    Ja nisam uspio doci jer sam morao jutros na put. Kazu mi svi da je bilo super i iznad svih ocekivanja.

    Alfa 147, jesi dobio moju poruku? Sorry sto nisam uspio doci, upoznat cemo se drugi put.

  10. #35
    OS PUNTO
    Guest
    <br><hr><font color="blue">"Aerodinamikom se bave oni koji neznaju napraviti jak motor" Enzo Ferrari (1898-198</font>

  11. #36
    S16
    Guest
    OS-PUNTO, ja ti ne vidin slike. Jedino kad upišen njihov url u adress bar.

  12. #37
    OS PUNTO
    Guest


    Jedan Maserati...<br><hr><font color="blue">"Aerodinamikom se bave oni koji neznaju napraviti jak motor" Enzo Ferrari (1898-198</font>

  13. #38
    OS PUNTO
    Guest
    Pa onda kopiraj URL.Neznam kako drugacije da ih objavim,komprimirao sam ih maksimalno sto se vidi po njihovoj losijoj kvaliteti.

  14. #39
    S16
    Guest
    Ma super su šta se tiče brzine otvaranja. A onda ću tako i učinit...

  15. #40
    VR6
    Guest
    Ovaj Maserati se moze jeftino nabaviti...

  16. #41
    OS PUNTO
    Guest



    Fiesta vs Golf 2<br><hr><font color="blue">"Aerodinamikom se bave oni koji neznaju napraviti jak motor" Enzo Ferrari (1898-198</font>

  17. #42
    OS PUNTO
    Guest



    Opel vs Mitsubishi<br><hr><font color="blue">"Aerodinamikom se bave oni koji neznaju napraviti jak motor" Enzo Ferrari (1898-198</font>

  18. #43
    OS PUNTO
    Guest
    <br><hr><font color="blue">"Aerodinamikom se bave oni koji neznaju napraviti jak motor" Enzo Ferrari (1898-198</font>

  19. #44
    S16
    Guest
    Može VR6. Ovo je Ghibli, ako se ne varan...

  20. #45
    Mazda3
    Guest
    Ova zadnja slika.... To su prave zvjeri! )

  21. #46
    S16
    Guest
    Isuse... OS PUNTO, šta ti je bilo?

  22. #47
    Alfa 147
    Guest
    206-os-, sve ok, budemo se izdogovarali

    BTW, bez uvrede OS PUNTO, ne mislim nista lose, ali ova tema je vec bila otvorena prije, a ti si danas samo zapoceo istu dva puta.
    Koji je ××××× s tim fotkama, ni jedna se nece otvoriti?

  23. #48
    Alfa 147
    Guest
    Pakleno vruce i izgorio ko' p.... Sve u svemu dobra zabava. Jedino mi je zao djar-me sto su ga izlevatili s dva pogresna starta s M3.
    156 GTA, naprosto me je bilo stid gledati taj poraz. M3 je definitivno "pomeo" sve. Ne znam da li je tko primjetio, pa M3 uopce nije ni mrvicu zaslajdrao.

  24. #49
    Alfa 147
    Guest
    OS PUNTO, mislim da je onaj 525 bio automatic. Pored GTA on uopce nije imao izgleda.
    Najvece razocarenje cijelog dogadjaja je neocekivani podbacaj A4 2,6 quattro. Katastrofa!!!!

  25. #50
    law
    Guest
    Slike se ne otvaraju jer su postavljene na serveru koji ne dozvoljava njihovo linkanje na drugi site. Nešto ko diablo i Tripod. Samo klikni desnim gumbom na x stisni properties i kopiraj URL u novi prozor i slika će se otvoriti

Slične teme

  1. OS street race
    By Megane_SB in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 185
    Posljednji post: 11-09-2003, 01:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •