Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 65

Tema: koji je francuski auto najbolji??

  1. #26
    Bmw Touring
    Guest
    Vel Satis al jedino sa 3.5 V6 motorom

  2. #27
    Bmw Touring
    Guest
    600 ovako ide slogan Renault: "Createur de l'automobile"

  3. #28
    Bmw Touring
    Guest
    usporedni test Vel Satisa 3.0 Dci i Mercedesa E270 Cdi

    Mercedes E 270 Cdi

    5 cilindara 20V
    2685 cm3
    130 kw (177ps) 4200 okretaja/min
    400 Nm
    Gume 225/55R 16 Michelin Pilot Primacy
    Tezina: 1665 kg
    0-100 km/h 9.1 sec.
    max brzina 232 km/h
    potrosnja:
    max 9.8 l
    min 6.6 l
    prosjek 8.5 l


    Renault Vel Satis 3.0 Dci

    6 cilindara 24V
    2958 cm3
    130 kw (177ps) 4400 okretaja/min
    350 Nm
    Gume:245/45R 18 Michelin Pilot Primacy
    Tezina:1810 kg
    0-100 km/h 10.1 sec
    max brzina 210 km/h
    potrosnja:
    max: 12 l
    min: 8 l
    prosjek 10 l

    Cijene:
    Mercedes E 270 Cdi Elegance
    41.389 Euro

    Renault Vel Satis 3.0 Dci Privilege
    39.100 Euro





  4. #29
    taliban Joža
    Guest
    ne znam za kvalitetu, al clio mi izvana nije nimalo privlacan. Nekak je nabijen, nije ugladjen, sirov je.
    Nema nikakvu vanjsku liniju, skroz mi je sjeban. Ok, neki ga hvale, al ja samo kazem kak mi izvana izgleda.
    C3 mi je pak previsok nekak i izgleda mi nestabilno.
    Ponavljam, govorim iskljucivo o izgledu, ne ulazim u kvalitetu ni u performanse jer o tom ne znam.
    E, a 206 mi je definitivno lijep autek. Osobito nakon ovoproljetnog laganog redizajna.
    Nekak je fin, ne znam kak bi to drugacije rekao. A nasuprot njemu je brutalis Clio.
    Kaj ja znam...valjda svi imaju svoje prednosti i nedostatke

  5. #30
    Brock
    Guest
    Joža... uz ovakvo pisanje ti ne odgovara nick... kad sam vidio potpis, već sam mislil... "O jebala te dvogrba deva... evo još jednog genetski izjebanog majmuna koji će nešto prosrat na forumu"

    Kad... eto... iznenađenjima nema kraja.

    Dakle... dobro nam došao! )

  6. #31
    Megane_SB
    Guest
    A što nedostaje malo brutalnosti ?

    Po meni jedino Clio ima nešto drugačije u dizajnu ( kao i Megane II ).
    Nekom se to sviđa, nekom ne. Ali prodajni rezultati kažu da se (velikoj)većini sviđa.

    Danas sam malo zagledao jednu 607-icu.
    Moram reći da je pre××××n auto..Bijela pozadina za instrumente, koža i sve ostalo ....
    Nisam imao prilike zagledati VelSatisa, ali čini mi se da je ovaj 607 malo bolje dizajniran (Barem izvana).

    Joj, izdao sam svoju kuću...odoh se posipati pepelom....

  7. #32
    Extreme
    Guest
    Jel VelSatis u klasi s E ili S-klasom? Jer ako je u istoj klasi s Mercedes E onda je Mercedes definitivni izbor s obzirom na cijenu i na performense (usudio bih se reći i izgled). No, nekek mi zvući ne normalno da Mercedes i Renault imaju skoro iste cijene u istoj klasi auta.

  8. #33
    OS PUNTO
    Guest
    Na ovom svijetu je svasta pocelo biti normalno pa tako da i Renault kosta kao Mercedes.Postala je izgleda normalna pojava i da se u jednom danu zapale dva Mercedesa u voznji koja inace kostaju preko 100 000 Eura.
    Mene vise nista nemoze iznenaditi.

  9. #34
    r 23
    Guest
    ××××ga ipak je vel satis skoro 200 kg teži auto i to se mora osjetiti na perfomansama, a ni aerodinamika mu nije jača strana. Motor 3.0 litre i 177 ks premalo.

  10. #35
    Girrari
    Guest
    Renault je napičio cijene velikih modela, a to nije dobro. Već je Avantime bio debelo precjenjen i zato se abnormalno slabo prodaval iako je auto jeeeben.
    Slično je i sa Vel Satisom. Sve koje sam videl na cesti su bili od auto salona. <br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  11. #36
    Initiale
    Guest
    Pa na tom testu izmedju Vel Satisa i E klase nije bilo pobjednika,Satis je nakrcan opremom,cak i navigacija serijski,a dok se e -klasa opremi s tom opremom skuplja je nesto vise od 10000 eura od Satisa,a to nije mala razlika,jedini minus Vel Satisa na tom testu je bila veca potrosnja od mecke

  12. #37
    Initiale
    Guest
    U ××××te pa taj Vel Satis kosta skoro ko i Audi a3 2.0 tdi kaj su ga testirali u Auto klubu,a ipak je dve klase veci od njega,jaci,udobniji, bolje opremljeni,sigurniji...

  13. #38
    Mario Haas
    Guest
    Zna se koji je najbolji Francuski auto!


    Venturi Atlantique!


  14. #39
    Bmw Touring
    Guest
    Initiale nije jedini minus Vel Satisa potrosnja.Ima tu i jos stvari.Performanse,drzanje ceste...
    A ono sto govoris da mecka kosta nesto vise od 10.000 Eura nego ravno 4.557 Eura.To isto nije mala razlika ali nemoj t napamet

  15. #40
    Mazda3
    Guest
    Nova E klasa....

  16. #41
    Bmw Touring
    Guest
    Izdaleka kad je vidin uvik mislin da dolazi S klasa a onda na 20 metara skuzin da je E. Lipa je stvarno.Meni se svidja

  17. #42
    Mazda3
    Guest
    E klasu raspoznajem na kilometre. Toliko mi se je vec uvukla pod kozu Sjedio sam u novom CLK. Kvaliteta izrade me je dojmila. Vjerujem da E klasa malo bolja.

  18. #43
    Bmw Touring
    Guest
    jebate ode u Njemackoj E klasa ima na bacanje a 90% koje vidim su E 270 Cdi
    Vozio sam CLK novi prije nekoliko mjeseci (CLK 240).Mjenjac(automatski) me nije bas odusevio jer salta malo penzionerski al kad prebacis na manualno onda sreci nema kraja

  19. #44
    Mazda3
    Guest
    To je novi hit u Njemackoj. Znaci kada sam mjenjas brzine, brze salta? To je fora, posebice ako imas tipke na volanu

  20. #45
    Bmw Touring
    Guest
    normalno kad stavis u manualni program onda ga sam saltas.Onda kad treba u dvi brzine manje samo dva puta gurnes brzo mjenjac od sebe i das gas.Kickdown jos sta je to dobro A jos sa tipkama na volanu.Mislis da si Sumaher )

  21. #46
    Initiale
    Guest
    Bmw,imam taj broj auto blica di je bil taj test i pise da treba barem 75000 kn da se mecka opremi ko Vel satis,a to je 10000 eura )

  22. #47
    T-IE
    Guest




    Avantime
    Baš je dobar, pogotovo crni...<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  23. #48
    Girrari
    Guest
    Mrak! <br><hr><font color="blue">Burekman</font>

  24. #49
    OS PUNTO
    Guest
    E,onaj tko ga je kupio bilo bi mu dobro da ga cuva i neprodaje jer ce za 30-tak godina biti raritet s obzirom da se vec prestao proizvoditi i da nije napravljen u puno primjeraka.

  25. #50
    Bmw Touring
    Guest
    Initiale a ××××ga to je onda drugo.Ja gledan u Njemackoj a tu su cijene jeftinije nego kao kod vas.Vel Satis ode dodje 45.000 Eura sa full opremom i motorom 3.0 Dci a Mercedes 50.557 Eura sa istom opremom.

Slične teme

  1. koji je citroen najbolji
    By 2500_GTI in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 08-09-2004, 15:33
  2. koji su najbolji terenci na svijetu
    By xan22to in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 02-01-2003, 23:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •