Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 103

Tema: Zvjercice...

  1. #26
    T-IE
    Guest
    U tehniku i mehaniku ne ulazim, ali od ova 3 mi je Golf najljepši i iznutra i iz vana.<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  2. #27
    VR6
    Guest
    Pa R32 je razvijan na "bazi" trkaceg Golfa Kit Car, cak imaju i identican medjuosovinski razmak. A to sto je Doista?? napisao tako i stoji...

  3. #28
    turbo-limac
    Guest
    a jesi ga potego VR6.... kakav nesretni Golf kit Car.... taj nema nis, ali ama bas nista zajednicko s R32, od motora na dalje... a ovo o medjuosovinskom razmaku .....

    R32 nije u istoj klasi s prezom i mitsijem ,jer je ipak rijec o luksuznijem / udobnijem automobilu... osobne preference su osobna stvar, iako ja mislim da bi na pisti golf bio uvjerljivo zadnji....

    sto se amera tice, kad su jednom imali prilike testirati Subaru Imprezu 22B (a oni koji znaju znat ce o cemu pricam) zakljucili su da je losija od njihovog BMW a M3 koji je u to doba bio bitno slabija varijanta europskog..... toliko o ukusima...

  4. #29
    VR6
    Guest
    Ne znam gdje je problem s Golf Kit Car-om, nisam napisao da su isti, ali ima nekih slicnosti. Slicna stvar kao i sa Mitsubishijem Evo itd, ako nista neko iskustvo je koristeno u izgradnji R32. A Impreza STI je na "pisti" samo oko 1 sekundu sporija od R32, sto se moze pripisati jacem motoru...

  5. #30
    VR6
    Guest
    Ustvari, 1 sekundu na stazi gdje je krug oko 1.20 sec, na nekoj drugoj bi bile mozda i vece razlike...

  6. #31
    _Stevo
    Guest
    Možda brža. Nema teoretske šanse da bi Golfeto bil brži od Impreze po zavojima...<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  7. #32
    S16
    Guest
    Kao što rekoh, golfu jedino fali guzica i onakav masivan spojler. Onda bi ga vi svrstali u tu kategoriju...

  8. #33
    m343
    Guest
    Na maloj stazi Hockenheim EVO je 1 sec brži od Impreze i 2,5 sec od golfa

  9. #34
    kalsicar
    Guest
    golf je selo veselo.jedino sto mu fali za usporedbu sa ova dva auta je karizma i to puno karizme.no vw je nikad nije ni imao.

  10. #35
    _Stevo
    Guest
    S 16 ne kužim po čemu bi Golf onda bio bolji da ima dupe i spojler? Ovak zaostaje tehnički za ovom dvojicom par svjetlosnih godina. Onaj 4x4 nije ni do koljena onima iz Lancera i Impreze, pa to je jasno valjda i malom djetetu. Impreza 2.0 sa 200 i kusur konja odere R32 ) <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  11. #36
    S16
    Guest
    Zašto zaostaje? Zato jer ima haldex? Zato šta motor nema potreban zvuk? Zato jer je sporiji za par stotinki? Ma daj...

    Zašto bi s guzicom bija usporediv? Zato jer bi im više sličija po obliku karoserije. Ovako neki kažu da nije ista klasa...

  12. #37
    _Stevo
    Guest
    Zaostaje par stotinki? Pa ak me pamćenje služi(a noćas nisam bil pijan) za golfa piše da ima 6.6 do 100km/h. Ovi imaju nešto više od 5 do 100km/h. <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  13. #38
    S16
    Guest
    Ma ajde dobro, baš si picajzla... Nije bitno jesan li to falija, nego jesi li razumija šta ti oću reć. A i većina ljudi ne može iskoristit tu 1 sec.

  14. #39
    MEGARANGE
    Guest
    PO tome bi onda ovi imali 6 a gid(golf) 7 jer "većina vozača ne zna iskoristit tu 1 sec.

  15. #40
    INTERCEPTOR
    Guest
    Dobro kako to da vi ne kužite da su ovi samuraji čisti natjecateljski auti za stradale upotrebu? Pa ne može se golf s njima uspoređivat koji vam je ×××××? Nije dovoljno imat jak motor i kvazi 4x4 da bi ga odmah svrstali u kategoriju s ovim draguljima. Golf je drastično sporiji od ove dvojice u svakom segmentu. Pa ljudi dajte se spustite na zemlju. Ni GTA nema što tražiti u ovom društvu, a kamoli golf s motorom iz Touarega. Da ne kažem da je i Focus RS teški pušing naspram ove dvojice, ali je također i 2 pušing u odnosu na njega. Ali zato i dolazi focus cosworth koji će biti na razini samuraja tj. u fordu ga žele tu staviti. Ne znam što se hvatate svi za taj R32 kao da je ne znam koji ×××××. To je običan golf sa 3.2 VR6 motorom. Dakle po vama je i stara trojka VR6 syncro auto za usporedbu s deltom integrale? A svi znamo koliko je Integralka ubojit auto za bilo kojeg golfa. Ajde sad me pitajte glupost ako sam vozio tu govnjidu od 2? Mislim pa normalno da amerikancima tehnička savršenost impreze ništa ne znači, kad se taj auto niti ne može iskoristiti u njihovim uvjetima vožnje.


  16. #41
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa di će golfov haldex u usporedbi s torsenima? Ma dajte pa to smješno. Di će golf biti upravljiv kao ovi auti? Kakav golf kit car, ma kakva ×××××× pričate? Mislim pa kako onda netko neće srati po VW-u?

    Ova usporedba je kao i onaj usporedni test floride i tipa iz auto kluba. Ostavite se suhoparnih brojki poput ubrzanja i vremena sa staze jer to je papir. Pa samuraji potječu direktno sa trkaćih staza. Neobuzdani turbaci, savršen 4x4, perfektni mjenjači, savršena upravljivost, ubitačna ubrzanja, kočnice. Sve naj naj. draguljarnica moderne sportske tehnologije. A vi pokušavate dokazati kako je golf dostojan da stane bok uz bok s njima sa superuglađenim i dugohodnim VR6 motorom, prosječnim mjenjačem, katastrofalnim 4x4...

    Jer ako je golf dostojan stati uz bok ovih auta, onda nikome više nije problem napraviti konkurenta samurajima. Dovoljno je samo staviti jak motor, može i 4.0 sa 250 ks, i neki formalni 4x4. I eto to je to.

  17. #42
    S16
    Guest
    "Neobuzdani turbaci, savršen 4x4, perfektni mjenjači, savršena upravljivost, ubitačna ubrzanja, kočnice. " - šta si ih ti vozija? Ili si se napalija )

  18. #43
    Doista??
    Guest
    Rekoh ja,sve sami strucnjaci koji su vecinu auta vidjeli negdje na parkingu ili u prolazu,ali takvimaje to dovoljno da se o njima sve sazna.A kako tek Mini "cupa"!!Nisu mu samuraji ni do koljena!! )

  19. #44
    CLIO SPORT
    Guest
    ma tog golfa R32 popisam zmirecki s dvanulcekom na bilo kojoj stazi pa daj molim te pogledaj razliku izmedju tog golfa i dvanulceka: 0.28s (za one koji ne znaju racunati....a tkvih ima jaaako puno na forumu)!!

    evo....DSF TRACK TEST:

    1 Mitsubishi Evo VII -18,92
    2 RED-Motorsport-Elise -19,23
    3 Wiesmann MF 3 SMG -19,28
    4 Mitsubishi Evo VI -19,35
    5 Audi RS4 -19,58
    6 Porsche 911 GT 3 -19,61
    7 Audi TT quattro 225 PS -19,65
    8 Subaru Impreza WRX STi -19,66
    9 Lotus Elise 111S -19,69
    10 Porsche 911 Carrera -19,72
    11 BMW M3 -19,79
    12 Audi S4 V8 -19,86
    13 BMW Z3 3,0 -19,92
    14 Opel Speedster -20,07
    15 VW Golf R 32 -20,11
    16 Seat Leon Cupra R -20,14
    17 Audi S3 2002 / BMW M 3 -20,16
    18 Citroen Saxo Cup -20,18
    19 Audi S3 -20,24
    20 Jaguar S-Type R -20,25
    21 Honda Civic Type-R -20,26
    22 Mercedes C320 Sportcoupé -20,31
    23 MG TF 160 -20,33
    24 BMW M5 -20,34
    25 Ford Focus ST 170 -20,35
    26 Renault Clio 2.0 16V -20,39
    27 Toyota MR2 -20,45
    28 Alfa Romeo 156 GTA -20,46
    29 Honda S2000 -20,47
    30 Peugot 206 S 16 -20,48
    31 Subaru Impreza GT -20,49
    32 Opel Astra OPC -20,55
    33 Audi S6 Avant Automatic -20,56
    34 Alfa Romeo GTV3.0V6 -20,57
    35 Mini Cooper S -20,59




  20. #45
    Doista??
    Guest
    Hvala,Clio!!Bas se tu na ljestvici vidi koliko je Krama ne-sportska(inace ne bi zauzimala dva mjesta pri samom dnu ljestvice)!!!Golf je za GTA isto sto i Evo VII za Golfa-nedostizan!!! )

  21. #46
    Helix_206
    Guest
    ajd...nečemo sad baš pišat po golfovima...nije uljudno...pusti tu formalnost pesima...znaju oni


  22. #47
    OS PUNTO
    Guest
    Doista,pa jel onda po tebi i BMW M5 nesportski zato sto je 24-ti?
    Tu se radi o nijansama koje meni,a i vecini neznace nista.
    Ako se meni svidja Mini Cooper,svedno mi je sto je 35-ti!

  23. #48
    INTERCEPTOR
    Guest
    Clio, daj ne nasmijavaj me. Pa znaš i sam da je njemačka autoindustrija ugrožena kao nikad prije i mora se braniti na razne načine. Šta je vozaču malo zažmiriti i u jednom zavoju proć 5 cm od idealne putanje ili prešaltat 0,2 sekunde kasnije?

  24. #49
    Doista??
    Guest
    Njemacka auto-industrija ugrozena???Hhaahha,sigurno su na rubu propasti.A cak i Gnojpel brzi na stazi od Krame.Stvarno je ta Krama sportska,nema sta!!No mozda ipak uspiju Opelovi motori i podvozje uciniti cudo!!! ) Pa da se bar maknu sa dna ljestvice(a po strucnjacima sa foruma pripadaju samom vrhu)!!!Balkane,krhko ti je znanje!! )

  25. #50
    zubak
    Guest
    bas me zanima u kakvom je stanju ona GTA sa os street race-a... bice da je na polugeneralnoj...


Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •