Stranica 5 od 96 PrvaPrva ... 345671555 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 101 do 125 od 2381

Tema: VW CLUB

  1. #101
    T-IE
    Guest
    Pa sigurno da je skuplji za održavat. Ko šta je i 16-ventilac skuplji nego 8v...

    Al u biti mislim da multilink bez dobrog podvozja i nema nekog jako velikog efekta. Eto, konkretno kod octavije (toleda svejedno) uz onoliki prevjes mislim da ni multilink ne može drastično poboljštat ležanje i stabilnost u zavojima.<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  2. #102
    Mazda3
    Guest
    Svako ovjes drzi odlicno ako je vozac ludjak.

  3. #103
    S16
    Guest
    T-IE, istina. A i mislin da multilink bolje funkcionira na većim (dužim) autima, tipa srednje klase i više srednje. U Golfu ćemo ga još vidit. INTCP, multilink ne zauzima najviše mista, i to ću ti rado dokazat čim nađen jedan list koji san negdi zagubija...

  4. #104
    Bmw Touring
    Guest

  5. #105
    Bmw Touring
    Guest

  6. #106
    Bmw Touring
    Guest

  7. #107
    Bmw Touring
    Guest

  8. #108
    Bmw Touring
    Guest

  9. #109
    Bmw Touring
    Guest

  10. #110
    Bmw Touring
    Guest

  11. #111
    Bmw Touring
    Guest

  12. #112
    S V T
    Guest
    Što se tiče stylea ovi vw-ovci u 90% slučajeva nemaju ukusa!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  13. #113
    600
    Guest
    Odvratno kakav neukus!
    Mislim ima i Alfi koje su gnjusno stjunirane, ali nema ih baš toliko dok je ovaj VW svaki gnjusan!

  14. #114
    Bmw Touring
    Guest
    samo vi serite

  15. #115
    S16
    Guest
    Jebate šta se onom corradu sjaji motor
    Ovi zadnji golf ima dobre felge.
    Passatu su loše felge. Predzadnji golf ima premasivan branik i cilu prednju njušku... Ma skroz su u redu auti.

  16. #116
    Bmw Touring
    Guest
    meni se najvise svidja ovaj zadnji golf za ovin lipim felgama ka sta si ti reka

  17. #117
    S16
    Guest
    I meni Passatu ne stoje one felge jer ne idu s onom bojom. Da je auto crn ili crven, druga priča.

  18. #118
    T-IE
    Guest
    dal netko zna do koje se godine proizvodio Corrado?<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  19. #119
    Bmw Touring
    Guest
    od 12/88 do 12/94 nisam bas siguran al ja mislim da je tako.Ako neko zna sigurno neka napise

  20. #120
    piquet
    Guest
    meni je super microbus. za vw-a ludo izgleda. dobar mix modernog i starog.

  21. #121
    S16
    Guest
    Malo mi je prednji kraj u k....

  22. #122
    Bmw Touring
    Guest
    pa onako.....moze stat )

  23. #123
    Nissan
    Guest
    Corado se proizvodio od 88-95.
    Pogledaj na www.autoscout24.de
    Pozdrav T-IE & BMW

  24. #124
    T-IE
    Guest
    Pozdrav Nissan.


    Eto, planiram kupiti nove gume za gti-ja. U Sloveniji Bridgestone Potenza u dimenziji 195/50/15 košta 62€. Šta mislite dal se to isplati uzet. Cijena ne može bit bolja, ali uvijek sumnjam da im nije kakva stara zaliha ostala i da guma možda već ne stoji 3 god. u kakvom skladištu...<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  25. #125
    Kas
    Guest
    POgledaj datum. Ja sam prije 4 mj. kupovao gume u Slo. bile su stare 3 mjeseca. Imaju dobar promet, pa nemaju stare zalihe.

Slične teme

  1. SKODIN CLUB
    By SKODIN CLUB in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 27-02-2003, 18:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •