Stranica 46 od 96 PrvaPrva ... 36444546474856 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.126 do 1.150 od 2381

Tema: VW CLUB

  1. #1126
    Girrari
    Guest
    Sumnjam T-IE.
    <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  2. #1127
    _Stevo
    Guest
    T-IE je, al amortizeri i opruge nisu iste. Točno se osjeti kak stražnji kraj lagan. Iako, taj zavoj ide u desno, uz brijeg i dosta je krpana cesta...Može bit da zato bježi guza. Moram isprobat na nekoj bolji cesti pa ćem moć bolje tvrdit. Al na ovoj dionici me ne zadovoljava, a taman je fini zalet ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  3. #1128
    INTERCEPTOR
    Guest
    I nije ti zadnji kraj kriv, kriv ti je zadnji trap.

    Ovdje fali lagan ispred kraj.

    trap=ovjes JE KRIV

    Ne razumijem tu tvoju logiku.





  4. #1129
    T-IE
    Guest
    Stevo, vjerovatno je cesta kriva. Ne vjerujem da je do auta.

  5. #1130
    _Stevo
    Guest
    Hm. Isprika, zabrijo sam da si nekaj napiso još poslije u postu. Ili je neko zbriso post ) ili sam ja vidio fatamorganu )
    U svakom slučaju isprika
    Al jedno je sigurno, ovjes = ××××××. Bar zasad.
    <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  6. #1131
    _Stevo
    Guest
    T-IE bumo vidli. Može bit da je cesta kriva. Jedino sam se kroz taj zavoj ganjal kolko tolko. Mada nikak ne uspijevam zabacit zadnji kraj ) Prvi put kad sam skoro uspio sam skoro pokupil stupiće sastrane ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  7. #1132
    Kas
    Guest
    Stevo, odi kod njega, smanjit će ti potrošnju.

  8. #1133
    Girrari
    Guest
    Stavo, moj savjet ti je da smiriš strasti.

    A ti kak hoćeš.

    Naj se ljutiti, ali iskustvo ti je u najmanju ruku klimavo, a ne bih volio da tražim prijatelja po crnoj kronici.

    Sad se ljuti koliko hoćeš, ali ako je ovo moje popovanje iole pomoglo, ja sretan.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  9. #1134
    T-IE
    Guest
    Pa napred stavi nove gume, a iza nemoj pa da vidiš po kiši kako će te okretat. Mene je danas 2x okrenulo totalno.


    A koliko ti troši Golf?

    Ja sam neki dan napunio do vrha, napravio 310 km i opet ulio do vrha. Stalo je 28lit. Po tome ispada da troši oko 9lit. Odlično.

  10. #1135
    Kas
    Guest
    Girro, zašto se nisi javljao, bio sam u blizini, pa sam mislio da obavimo poslić. Da mi pokažaš kako izgleda.

  11. #1136
    INTERCEPTOR
    Guest
    E to su vam ti auti kad vas cesta s××××. Mene nikad do sad grba nije sjebala pri brzoj vožnji. Malo se pomjeri, al da će me okrenut nema šanse. Nezavisno je nezavisno. A ultraquick sensible steering je tu jako važan. A vi to nemate

  12. #1137
    T-IE
    Guest
    INTCP, ajde probaj onu cestu iznad Bolješića proć brže od mene.

  13. #1138
    _Stevo
    Guest
    Girrari pretjeruješ, pa nebi uletavo u zavoj sa 100+. To samo u škare uletavam s tolkom brzinom ) ,al s astrom )

    Ovo sa stupićima je bilo sa 30 na sat možda. Vozil sam se i naglo skrenul, al je cesta skliska bila i otišo sam ravno. Sva sreća uspio sam se izravnat prije poljupca

    Inače se s Golfom normalno vozim. Al s Astrom se nemrem sporo vozit osim kad sam sa starim. U srijedu sam na zaobilaznici ušo u takve škare da nas je troje bilo na dvije trake ) Vozim se iza frendice iza razreda jedno 80, idem u prestizat. Na lijevu traku, ja ubrzavam, ona ubrzava . Po nadvožnjaku ide auto...Reko mater ti ××××× sad ću ispred tebe kujo jedna. I taman sam uletil ispred nje, a tip je moro malo desno . Sva sreća daje proširenje na tom djelu(ko se vozil onuda zna na kaj mislim). Nisu žene za auto, bar ne sve

    <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  14. #1139
    Kas
    Guest
    INTCP, daj odi na WC. Nije prispojno u javnosti.

  15. #1140
    INTERCEPTOR
    Guest
    T-ie, pa prošao sam ju brže tj. svaki dan ju prolazim. Samo su mi gume već ćelave, a ne da mi se trošit na njih kad ću ga prodat. Mislim neću se razbit, al nisam brz ko s novim gumama.

  16. #1141
    Kas
    Guest
    WWW- Words, Words, Words.

  17. #1142
    Kas
    Guest
    Zašto voziš mini, a Alfa je savršena?

  18. #1143
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa sad ću ga prodat i uzet 145.

  19. #1144
    Kas
    Guest
    Zašto voziš mini a ne Alfu? Do sad.

  20. #1145
    INTERCEPTOR
    Guest
    To mi je prvi auto. Htio sam nešto što leži i što je upravljivo sa ogromnim feedbackom, da dobro izgleda, da ide solidno. Auto s kojim ću najviše naučit o brzoj vožnji. Neposredan auto. Osim toga prvi auto je prvi auto. Onaj tko za prvi auto želi neku pilu nije baš jako pametan, a slaba alfa nije alfa. Kao i jedan moj frend imao je rs2000 za prvi auto pa je bio sporiji od mene u miniju tj. vozio ga je do 50%, al on je imao mozga, da nije imao ne bi ga više bilo.

  21. #1146
    T-IE
    Guest
    Evo gledam na E-bay.de cijene VW-a i čudim se.

    Evo par primjera:



    Golf 3 GTi 20 Year
    1996.g. 88000km 2911€




    Golf 2 GT
    1989 220000km 101€



    Golf 3 GL 90ks
    1992 1360€



    BMW 320 Coupe
    1990 300e



    Golf 2 16v
    1988 187000km
    450€.

    ××××te, idem sutra u Njem. po 2 komada.
    Ovog 16-ventilca se isplati zbog motora uzet.

  22. #1147
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa kako to ti golfovi niš ne vrede? Joj pa to je strašno. Ovaj dole 96. godište, pa Mini je više.

  23. #1148
    T-IE
    Guest


    Ovo je BMW coupe 320 za 300€.

  24. #1149
    T-IE
    Guest
    :URL=http://www.ebay.de/:E-BAY.de:/URL:

    Evo ako nekoga zanima neka pogleda. Cijene su smijurija.

  25. #1150
    Kas
    Guest
    Problem je uvoz. Nemreš preći granicu.

Slične teme

  1. SKODIN CLUB
    By SKODIN CLUB in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 27-02-2003, 18:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •