Stranica 12 od 96 PrvaPrva ... 210111213142262 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 276 do 300 od 2381

Tema: VW CLUB

  1. #276
    diablo VT
    Guest
    Boljeg golfa nisam vidio.. <br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

  2. #277
    diablo VT
    Guest
    Koju tek mašinu ima ispod haube..<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

  3. #278
    Mazda3
    Guest
    T-IE, nisam nista lose mislio. Inace prije mazde sam imao (ne ja, ali moja obitelj) 2 renaulta i 2 lade samare. Eto i na njima nisam vidio nesto slicno Samo neznam dal je lada imala tako nesto )

  4. #279
    VR6
    Guest
    Mislim da regulator protoka zraka javlja koliko je "uslo" zraka i na osnovu toga koliko se treba goriva ubrizgati. Ako je neispravan (logicki) mogao bi ako daje informaciju da je vise uslo pa da motor dobije vise goriva koje ne moze sagoriti dakle motor trosi a ne ide, ili u suprotnom, da dojavi da je doslo malo zraka, pa i motor dobije manje goriva, pa automobil opet nece da ide...

  5. #280
    Dr. Strangelove
    Guest
    meni je na feliciji otišao tzv. zaklopka snage...tj. el. motor koji pokreće leptir na usisu... mislim da nije crko skroz jer je auto radio u principu ok... samo se znao zgasit kod kočenja motorom... tj. čim stisnem kuplung kod usporavanja.... novi je koštao 2 soma kuna... ××××××...

  6. #281
    OS PUNTO
    Guest
    Diablo,sta ti vidis na tom ljubicastom golfu da ti je mrak.Pa pogledaj mu unutrasnjost,ko da su je djeca pravila.

  7. #282
    piquet
    Guest
    t-ie ja sam mjenjao regulator protoka zraka.
    auto na određenim okretajima nije imao snage tj. nije dobivao dovoljno goriva. kod mene je bio slučaj sa premalo goriva. max brzina je bila 180 km/h, a trenutna potrošnja 10 l, dok sada 205 km/h i trenutna potrošnja je 11,5 - 12 l.

  8. #283
    S16
    Guest
    Meni je totalno odbojan ljubičasti golf. Ok, baza je sa otvaranjem vrata i felge, ali ostalo... bljak.

  9. #284
    S V T
    Guest
    Dr. Strangelove ja imam istih problema na vw polu! Gasi se kad stisnem kuplung i to redovito pas mater!

    Kazes 2 soma kuna, jao jao jedva cekam da vidim izraz lica moga taje kad mu kažem kolko bi ga mogla kostat vw kvaliteta! ) <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  10. #285
    Dr. Strangelove
    Guest
    SVT.. pazi ovo...meni se i dan danas zna zgasit kad stisnem kuplung!... doduše puno rjeđe... skužio sam da se to rjeđe dešava kad am na OMV-u... auto mi mirnije radi..možda zato... a hladni start prođe bez cukanja (Inino gorivo > i obavezno cuka prvih par kretanja)... ×××××u sve...kolko god da je motor prastare konstrukcije opet je ful osjetljiv na to naše gorivo... valjda taj Inin 95... nema ni 91 oktana...

  11. #286
    govno
    Guest
    Dva savjeta:
    1. riješite se njemačke krame i kupite japanca
    2. ajte eurosuper 98

  12. #287
    Ed Hunter
    Guest
    Dok ode mjerač protoka zraka onda auto obično ne vleče, a ako se gasi ili dok stisneš kuplung (i valjda pustiš gas), e onda je možda ošo regulator ler gasa, tj. ne mora znaciti da ga moras mijenjati nego se to da pospricati s nekim ××××××m tak da se ocisti.

  13. #288
    INTERCEPTOR
    Guest
    Auto Bild je testirao Golf R32 sa DSG mjenjačem. Koja je prednost tog mjenjača kad je izmjereno ubrzanje od 6.9s, a upravo se kao najveća prednost ističe munjevito šaltanje koje bi trebalo poboljšati performanse, al očito ih pogoršava.

  14. #289
    Mazda3
    Guest
    Jesi mozda vidio ubrzanje novog 1.4 od fiata u AB?

  15. #290
    INTERCEPTOR
    Guest
    10.6, pa zar je to loše za 1.4 i 95 ks?????? Još je nov motor, nakon 10 000 km ići će 9.9s kako uso e manutenzione kaže.


    )

    A za R32, izmjerili su bolje onome s običnim mjenjačem.

  16. #291
    Mazda3
    Guest
    nije, nego 11 sec....

  17. #292
    T-IE
    Guest
    Eto, hvala svima na odgovorima oko mjerača protoka zraka, ali nije ni u tome stvar. Ipak je izgleda centralina u banani. Navodno ne daje impulse razvodniku paljenja pa zbog toga ne valja pretpaljenje koje je jednako na svim okretajima, a nebi smjelo bit. Ali ni to mi baš ne drži vodu jer sam isprobao 2 druge centraline pa je problem bio isti...<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  18. #293
    T-IE
    Guest
    INTCP,

    vjerovatno te nije baš oduševilo ležanje Golfa... <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  19. #294
    Mazda3
    Guest
    INTCP, imas pravo 10.6 sec. moja greska.

  20. #295
    INTERCEPTOR
    Guest
    Mazda 3, usporedni test auto bild sa microm i fiestom. Izmjerili su 10.6s.

    Ako slučajno misliš na Lanciu Y, računaj da je njena težina s Platino opremom jednaka najlakšoj alfi 156, oko 1250kg.



    T-IE, pa nisam ni očekivao čuda

    Čekaj šta je uopće bilo, pustio si gas?


  21. #296
    Mazda3
    Guest
    Da bas na taj test sam gledao. Ocito sam nesto pobrkao. No to je opet 0.7 sec razlike od tvornickih.

  22. #297
    Mazda3
    Guest
    T-IE, sta si davao demostraciju iz voznje?

  23. #298
    T-IE
    Guest
    Nisam pustio ni gas, nit sam takao kočnicu. Zašto je onako zaplesao nemam pojma. I mene je malo iznenadilo. Inače ful ga poznam...

    Vjerovatno je do guma i glatkog asfalta.


    A jesi snimio onog lika na skuteru. Dobro ga nisam pokupio...<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  24. #299
    Mazda3
    Guest
    To su vjerojatno lose gume. Meni se je jednom desilo u ostom zavoju u lijevo koje je nagkosen isto u lijevu stranu, gume su najednom pocele "plakati" a auto je skliznuo na suprutnu traku. Dobro da nikog nije bilo.

  25. #300
    T-IE
    Guest
    Gume su u banani... još malo pa slick...<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

Slične teme

  1. SKODIN CLUB
    By SKODIN CLUB in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 27-02-2003, 18:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •