Stranica 2 od 96 PrvaPrva 12341252 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 2381

Tema: VW CLUB

  1. #26
    OS PUNTO
    Guest
    Toledo i Octavia su mi jos ok dizajnom,pogotovo Octavia u karavan izvedbi,ali Bora mi nije nikada sjela.
    Kao sto rekoh,o dizajnu nema smisla raspravljati.
    Znam dosta ljudi kojima je Punto II puno ruzniji od Punta I.<br><hr><font color="blue">"Aerodinamikom se bave oni koji neznaju napraviti jak motor" Enzo Ferrari (1898-198</font>

  2. #27
    T-IE
    Guest
    A evo još jedan od razloga slabe prodaje Bore. Po cijeni Bore 1.6 basis dobiješ Octaviju 1.8T s full opremom (skuplja je svega 500€).<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  3. #28
    OS PUNTO
    Guest
    To mu je onda jos jedan dodatni minus.
    VW se nije bas proslavio ni sa Lupom i novom Bubom,a mislim da ce slicno proci i Pheaton iako uopce nesumnjam da to nije odlican auto. <br><hr><font color="blue">"Aerodinamikom se bave oni koji neznaju napraviti jak motor" Enzo Ferrari (1898-198</font>

  4. #29
    T-IE
    Guest


    Definitivno nešto što bi volio imat. Lupo GTI.


    Ali cijena... <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  5. #30
    T-IE
    Guest
    <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  6. #31
    OS PUNTO
    Guest
    Moram priznati da mi se od aktuelnih VW modela najvise svidja Polo,ali sa 5 vrata. <br><hr><font color="blue">"Aerodinamikom se bave oni koji neznaju napraviti jak motor" Enzo Ferrari (1898-198</font>

  7. #32
    T-IE
    Guest
    Koji k.... je sa slikom? <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  8. #33
    T-IE
    Guest
    <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  9. #34
    OS PUNTO
    Guest
    Lupo je potpuno iznevjerio ocekivanja VW-a,tako da mu obustavljaju proizvodnju ili vec jesu,nisam siguran. <br><hr><font color="blue">"Aerodinamikom se bave oni koji neznaju napraviti jak motor" Enzo Ferrari (1898-198</font>

  10. #35
    T-IE
    Guest
    Kad je skup do bola.

    Evo GTI košta skoro 17000€. Dodam još tisuću pa kupim Clia Sport.

    SDI košta skoro 12000€, TDI skoro 13000€ itd,itd...

    Skupo.<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  11. #36
    OS PUNTO
    Guest
    U GTI izvedbi je definitivno simpatican,ali da je cijenom barem dostupan sirem krugu ljudi kao sto je bio Swift GTI pocetkom 90-tih.
    Bilo bi jako lijepo da ga ogole do kraja bez opreme i da stave neku konkurentnu cijenu jer GTI auti se bas ni nekupuju zbog luksuza tipa klima i sl.<br><hr><font color="blue">"Aerodinamikom se bave oni koji neznaju napraviti jak motor" Enzo Ferrari (1898-198</font>

  12. #37
    T-IE
    Guest
    A i ne dobiš neki pretjeran luksuz. Klimu moraš doplatit. Osim ako nije akcija. <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  13. #38
    Pauk
    Guest
    T-ie ti znaš da postoje i druge marke osim škoda, vw seata ???

    Mislim pa čovjeće ti ne vidiš dalje od tog vw.

    Da nisi neki jetta-fan

    Usput nova bolest vw-ovca nije više ajmo sjest na haubu i skuriti gume i lamelu, nego ajmo potegnut ručnu i skuriti gume i lamelu i homokinetičke i sve živo. Čudna bolest.

  14. #39
    VR6
    Guest
    Nisam VW fan, nisam fan ni jedne marke posebno. Zavaravati sebe nekim nestvarnim stvarima kao sto to rade npr. alfisti, nemam namjeru. VW Golfom 3 sam stvarno prezadovoljan i zbog toga mozda malo preferiram tu marku, ili konkretno taj automobil/model. Da sam ga ja pravio bio bi skoro isti, mozda bi promjenio 5% stvari, vecina toga bi ostala kakva je sada.

    VW Lupo GTI mi izgleda kao odlicna mala jurilica, kao stvoren za kakvu brdsku cestu sa kratkim ostrim krivinama. Al cijena je problem.

  15. #40
    T-IE
    Guest
    Pauk,

    Nisam jetta fan i normalno sa vidim dalje od VW-a. Ali se ne ovom forumu prečesto sve svodi na pljuvanje po VW-u i hvaljenje Alfe, a to mi ide na živce pa se možda stiče dojam da sam zatupljeni vw-ovac.

    Eto, gotovo je 5% sigurno da moj sljedeći auto neće bit iz VAG grupacije. <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  16. #41
    Fresh
    Guest
    600

    Kad sam kupovao auto, dvoumio sam između Toleda i Bore. Bora je koštala u p.m., a na Toleda se trebalo čekati 3 mjeseca.

    Nakon toga sam ubo Forda.

    Zašto Bora, volim klasične linije trovolumenskog auta, zato ti je jasno zašto npr. Primeru nikako ne mogu prožvakat.

  17. #42
    Pauk
    Guest
    Kažeš VR6 ne preferiraš previše vw ali da si radio auto baš bi ga napravio kao golf III ????

    Zar nebi ni ona 64 anemična konja pojačao, a ne dovoljno je i za duplo jače aute, bar po zavojima, a po tome se razlikuje dobar vozač, šta će njemu konji.

    Mislim oprosti ali sigurno si se zaletio svojom izjavom, a koliko vidim nije prvi put.


  18. #43
    600
    Guest
    Fresh

    Jasno!

  19. #44
    S16
    Guest
    Meni je Bora sasvim ok. Sa felgama (ne tvorničkim) izgleda pristojno. Samo, kako ste već svi rekli, CIJENA...

  20. #45
    diablo VT
    Guest
    Ma kakva bora, jedini razlog zbog kojeg sam otvorio ovu temu jeste ovaj lamb.., mislim VW! )

    <br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

  21. #46
    OS PUNTO
    Guest
    Nakon ovoliko ljudi koji su ovdje izjavili da im se Bora svidja,pocinjem se brinuti za svoj ukus.Prestrasno!!! <br><hr><font color="blue">"Aerodinamikom se bave oni koji neznaju napraviti jak motor" Enzo Ferrari (1898-198</font>

  22. #47
    OS PUNTO
    Guest


    <br><hr><font color="blue">"Aerodinamikom se bave oni koji neznaju napraviti jak motor" Enzo Ferrari (1898-198</font>

  23. #48
    VR6
    Guest
    Nije los Bora... )

  24. #49
    S16
    Guest
    Klasična limuzina. Šta bi ti OS PUNTO? Neki ekstravagantni dizajn tipa Lancie Thessis (ili kako već), kojoj je prodaja u k....?

  25. #50
    S16
    Guest
    Da se razumimo, meni je ta Lancia predivna, ali joj to baš i ne pomaže da se proda...

Slične teme

  1. SKODIN CLUB
    By SKODIN CLUB in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 27-02-2003, 18:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •