Stranica 1 od 96 1231151 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 2381

Tema: VW CLUB

  1. #1
    diablo VT
    Guest
    U ime svih koji imate golfove, passate i druga VW auta, A SIGURNO VAS JE 80 % na ovom forumu otvaram ovu temu, s nadom da ne(ho)ćete pljuvati po VW-u! <br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

  2. #2
    diablo VT
    Guest


    <br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

  3. #3
    diablo VT
    Guest
    Zar je moguće da vam ja moram otvarati ovu temu!!!???? ) <br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

  4. #4
    OS PUNTO
    Guest
    kada odem u mirovinu onda cu mozda razmisljati da si kupim nekog Volkswagena,a do tada treba "zivjeti 100 na sat" sto bas neprilici jednom VW-u.Pokusavao sam se par puta zamisliti da imam Boru ) ili neka slicna "kola" iz nadasve bogatog VW programa,ali mi bas i neide.Ni sada bas nemam auto koji je olicenje mojih snova,ali polako,doci ce vrijeme i za neku Alfu.

  5. #5
    Dom-Dom
    Guest
    Bolje nek mi se ××××× posuši , nego da kupim VW ili Opel.

  6. #6
    T-IE
    Guest
    Kojih 80% diablo? Da nas ima toliko nebi ovdje miševi kolo vodili... <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  7. #7
    S V T
    Guest
    diablo stvarno otvaraš glupe teme, cega si se napusio?

    osim t-iea koji vozi golfa i vr6-ice koji ×××× i na samu pomisao riječi vw neznam da ima bas puno vozaca i ljubitelja narodnjaka na ovom forumu!

    Ispricavam se ako sam koga zaboravio!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  8. #8
    OS PUNTO
    Guest
    80 % vozaca VW-a ima mozda na nekom BiH forumu.

  9. #9
    S16
    Guest
    OS PUNTO )

    diablo, ne kužin. Otvaraš VW temu ti koji ne možeš smislit Golfa, a kamoli cili koncern. Isto ka da npr. Interceptor otvori Opel Club. Malo si licemjeran...

  10. #10
    Fresh
    Guest
    Sad se pokazalo šta je kome tiha patnja, pa onda prodaje izlike kao ''ja vam moram otvarati ovu temu''

  11. #11
    T-IE
    Guest
    Svima je vama tiha patnja VW. Samo srce junačko neće priznat. <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  12. #12
    Fresh
    Guest


    Netko je spomenuo Boru, ja se nebi bunio.

  13. #13
    Fresh
    Guest

  14. #14
    Fresh
    Guest


    Kad će Alfa imati V5 ) )



    Konzervativan je dizajn, ali kad bi kupovao VW, Bora bi bila prvi izbor.

  15. #15
    _Stevo
    Guest
    Ova srebrna još liči na nešt, ali ona iznad - uff. Kak ljudi nemreju složit auto da izgleda agresivno a neseljački.<br><hr>Oćer Mile, neću ja, svako svoje želje zna, sad za ljubav malo mira harmonika disko svira...!!!

  16. #16
    600
    Guest
    Fresh, pa kud baš Boru?!

  17. #17
    OS PUNTO
    Guest
    Pa stvarno Fresh,kud bas Boru?
    Auto je katastrofalno nemastovito dizajniran,tipicna konfekcija od koje cak i korejci bolje izgledaju.
    Moj kolega,zagrizeni VW-ovac ju nemoze smisliti cak. ) <br><hr><font color="blue">"Aerodinamikom se bave oni koji neznaju napraviti jak motor" Enzo Ferrari (1898-198</font>

  18. #18
    600
    Guest
    Bora je u biti kockasti Golf s gepekom!

  19. #19
    T-IE
    Guest
    Meni je Bora odlična, pogotovo u SW verziji koje kod nas nema. <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  20. #20
    600
    Guest
    Kako maštovito!

  21. #21
    OS PUNTO
    Guest
    Mislim da o dizajnu nema smisla raspravljati jer su ukusi razliciti,ali je cinjenica da se taj auto svidja vrlo malom broju ljudi sto se vidi i koliko ih je na cestama. <br><hr><font color="blue">"Aerodinamikom se bave oni koji neznaju napraviti jak motor" Enzo Ferrari (1898-198</font>

  22. #22
    Girrari
    Guest
    Skupi križanac Golfa i Passata.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  23. #23
    T-IE
    Guest
    Onda se po tome i Alfa sviđa malom broju ljudi, a Golf recimo većini jer ih ima po cesti pun k...
    Ne možeš tako gledat. Bora predstavlja neku međuklasu u ponudi VW-a između Golfa i Passata, a i cijena joj baš nije najpovoljnija, tako da onaj ko misli kupit Golfa taj će ga uzet, a ko misli kupit Boru, rađe će dodat koju tisuću € više pa kupit klasu veći Passat. A plus toga karavan uopće nije kod nas u ponudi.<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  24. #24
    OS PUNTO
    Guest
    Istina t-ie to sto kazes,ali nevjerojatno je koliko ljudi znam koji su komentirali taj auto i bas se nikom nesvidja.
    Seat Toledo je zaista ljepotan naspram Bore.<br><hr><font color="blue">"Aerodinamikom se bave oni koji neznaju napraviti jak motor" Enzo Ferrari (1898-198</font>

  25. #25
    T-IE
    Guest
    Meni se jedino kod tih auti (Toledo-Bora-Octavia) ne sviđa međuosovinski razmak koji je premali zahvaljujući Golfovoj platformi, automatski zbog većih prevjesa djeluju ko buhtle.

    Ali u biti, izgledom su mi ok.<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

Slične teme

  1. SKODIN CLUB
    By SKODIN CLUB in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 27-02-2003, 18:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •