Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Prevše ulja u motoru

  1. #1
    Varaždinac
    Guest
    Da vas čujem gospodo. Što če se desiti? U ovlaštenom servisu su mi ulili 6/šest/litara Selenia TD. <br><hr>

  2. #2
    Kas
    Guest
    Postiji mogučnost da ti počne sliniti neki semering. Ako je puno previše, radije malo ispusti. Ako troši ulje, neka stoji.

  3. #3
    INTERCEPTOR
    Guest
    Loše, ispusti to.

  4. #4
    Girrari
    Guest
    Ako ima previše ulja, to ulje mora negdje izaći. <br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  5. #5
    Dr.Nele
    Guest
    Ako je Alfa ne brini,vec ces za koji dan morati dolijevati!

  6. #6
    Dr.Nele
    Guest
    Po imenu(Selenija)ne bih rekao da je Alfa sto znaci da imas problem!

  7. #7
    VR6
    Guest
    )

    Selenia je za Alfu ja mislim. Mozda ce ti samo sagoriti, samo ces osjecati miris ulja u automobilu pomalo. Ako mozes bolje bi bilo ispustiti.

  8. #8
    GTI_FOREVER
    Guest
    Je a sagorit ce ti i katalizator usput. Samo ti slusaj VR6! ) )

    Kakva glupost...

  9. #9
    F16
    Guest
    Može ti otići dihtung glave motora i pomiješati ulje i vodu.

  10. #10
    Dom-Dom
    Guest
    Poznato koji "stručnjaci" rade u ovlaštenim servisima.I meni su konstantno nalevali ulje , ono ko kad jajca pečeš , pi X oko.To nije dobro za motor, pogotovo Alfin , i treba otiči u servis i nek to ispuste , višak ulja.Ja sam kod Bertola osobno vidio kad je frajer na Puntu reklamilar ulje i onda su ga ispuštali.Pa koji debili rade kod nas po OVLAŠTENIM servisima.U knjižici od Alfe lijepo piše da ulje NE SMIJE biti preko maksimuma.

  11. #11
    skywalker
    Guest
    i frendu su tak pretociliu Autoparu, i jos mu rekli da oni valjda znaju i nek im se ne mijesa u posao. Onda si je doma sam ispustio. U servisnoj knjizici za 206, btw, boldanim velikim slovima pise da previse ulja moze unistiti motor. I pokaze to tipu na servisu, ali njega zaboli kita za to, jer kaze da on zna svoj posao.
    Inace, mozda ste primijetili - moron od administratora na iskon forumu je maknuo par topica i postova u kojima se ljudi zale na Autopar i Automaksimir.

  12. #12
    Yoko/
    Guest
    ..na kombiju Citroenu 2.5 D kretenčina je sipala 1L previše ulja i nakon 3 dana vožnje motor je počel sliniti na sve strane.Toliko sam vikal na tipa da se je sav skamenil i pocrvenil,konjina jedna blesava...

  13. #13
    S16
    Guest
    Pa možeš sam ispustit ulje. Ostavi ga da radi 15 minuta na mistu. Ugasi motor ) , Na karteru imaš vidu koju ćeš odvit i ispustit ulje malo po malo. Provjeri razinu nakon 5 minuti kad se sve slegne, i to je to. Nadoliješ ako si previše izlija.

  14. #14
    S16
    Guest
    Čuvajmo prirodu!

  15. #15
    sasyu
    Guest
    Mozda problem sa katalizatorom?

  16. #16
    Kas
    Guest
    Oni koji mjenjaju ulje sami, gdje ga baciti. U reciklažnim dvorištima ga ne primaju dok PUTO ne proradi.

  17. #17
    Nippon
    Guest
    Ma izlij ga u Savu.

  18. #18
    S16
    Guest
    Ili Dravu, ionako su zagađene

  19. #19
    Girrari
    Guest
    Ionako je sastav Save 40& ulje, 20% govna, 10% ostalo i 30% vode.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  20. #20
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ja ulje pustim u rupi u garaži i onda đed kad pali suho granje fino uzburka vatricu s tim. ) ) ) )

Slične teme

  1. Pojava ruzine na Puntotovom motoru
    By Fiona Fiatti in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 05-10-2002, 17:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •