Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 58

Tema: Što je bolje?? CLIO Dci ili POLO Sdi??

  1. #1
    igy
    Guest
    što je bolje? pošto je polo tdi preskup

  2. #2
    Girardo
    Guest
    clio dci. vozio sam clio dci i to jos onaj slabiji od 65 konja pa ga nemos zaustavit koliko je brz

  3. #3
    Brock
    Guest
    CLIO

  4. #4
    Guest
    Guest
    C-L-I-O

  5. #5
    mc
    Guest
    Honda Jazz...

  6. #6
    Brock
    Guest



  7. #7
    mc
    Guest
    Jesam izdajnik, ha ???

  8. #8
    Brock
    Guest
    Ma, ne.... samo mi nije bilo jasno kaj želiš reć sa "Honda Jazz", kad se tu radi o odluci između Clia i Pola sa dieselskim motorima...

  9. #9
    Girrari
    Guest
    Ako želiš preći miljon kilometara onda uzmi Polo SDI, a ako se želiš vozit brže uzmi Clio.

    Da se razumijemo, mrzim VW iz dubine duše, ali Polo je fino složen autić u kojem zaista čovjek ima dojam veće klase. Imao sam Golf IV, a frend mi ima Pola i mogu reći da sam dojma kako je Polo puno kompletnije složen i napravljen od Golfa. Točnije, u Golfu imaš dojam kao da se voziš u klasu manjem autu, a kod Pola obrnuto.
    Ono kaj Pola muči su neke sitnice karakteristične za tal. proizvode.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  10. #10
    Mazda3
    Guest
    "Ono kaj Pola muči su neke sitnice karakteristične za tal. proizvode."
    talijanske?

  11. #11
    T-IE
    Guest
    Ja bi uzeo Pola, ali nikako s SDI-jem nego s TDI motorom. Recimo 100ks.

    <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  12. #12
    T-IE
    Guest
    Razlika u cijeni između TDI-ja od 100ks i SDI-ja je 2000€. Mislim da se isplati uzet tdi.
    A ovaj manji tdi od 75 ks ti je skuplji samo 1000€ od sdi-ja.<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  13. #13
    INTERCEPTOR
    Guest
    I kolika je ta cjena 15 000 eura. Toliko dat za gradski auto od 100 ks je ravno ludosti. I da bez klime. ) ) )

  14. #14
    T-IE
    Guest
    Sad imaju akciju besplatna klima... <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  15. #15
    INTERCEPTOR
    Guest
    Još mi nisi rekao cjenu. Izgleda da je preko 15 000 eura. To je bolesno. To je mali auto. Za toliko novca se može dobiti solidan kompakt.

  16. #16
    T-IE
    Guest
    Cijena TDI-ja od 100ks je 105000kn ili oko 14000€. Nije malo, ali s obzirom da je motor odličan, a kvaliteta bolja nego kod konkurenata...

    A i Punto jtd sa 85 ks je jeftiniji samo 1000€.<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  17. #17
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa 1000 eura, to je 2000 dem. I ima klimu. Nije važna kvaliteta. taj auto ima malo mjesta, skače, mali bunker. To je gradski auto. A ×××ך gradski auto. Bolje polovni kompakt.

  18. #18
    T-IE
    Guest
    Ma nebi ga ni ja uzeo.

    Za 15000€ dobiš Mazdu 323f sa ful opremom i 1.6 motorom.

    <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  19. #19
    Pauk
    Guest
    a jeli plastika i dalje škripi, jel se skida cijeli prednji kraj za promjenu žarulje ?

  20. #20
    Girrari
    Guest
    Mazda, da talijanske. One gluposti koje odlaze, nisu skupe ni previše bitne, ali picajzlama idu na jetra.

    Frendu; krepao onaj zvučni signal za žmigavac, prsnula žarulja meglenke i sjebala špigl. E sad zadnje je malo ozbiljnije; pregorila mu je rasvjeta instrumenata. Sve je popravljeno besplatno i pod garancijom.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  21. #21
    GTI_FOREVER
    Guest
    A pola je lakse i prodat kasnije. Posto to nisu auta koja vozis da uzivas nego da se vozis, ja bih pola. A jos jedna stvar je da je polo po garbitima kao golf 2. A za clia kazu da je mal nazad.

  22. #22
    Girrari
    Guest
    Ha čuj... Plo je skuplji u startu, pa se to nekak kompenzira.
    Jedino kaj sam čul da Clio jako gubi na cijeni jer su novi već jako jeftini, a stalno imaju i neke akcije.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  23. #23
    GTI_FOREVER
    Guest
    Ono sto je sigurno da ce VW bolje zadrzat cijenu. Meni je Clio ljepsi jer izgleda agresivnije od Pola.

  24. #24
    maali
    Guest
    pa za 14950 eura može se uzet Megane 1.5 dci, tko bi onda dao za polo tdi od 100 ks 15000 eura?

  25. #25
    DKW
    Guest
    Imao sam prilike se navozati u Polu "malom" tdi , dakle 75 KS i mogu reći ... TO! izvrsna prostranost iznutra i elastičnost tih tri cilindra (nevjerojatno dobra međuubrzanja), kupi Pola, a njemu najbolje paše ona metalik crvena i 5 vrata, za×××× Clio (ŠkegroLook)<br><hr><font face="Impact" color="blue">Every Day is the Stockholm Getaway</font>

Slične teme

  1. sto je bolje ? POLO ILI CLIO???
    By igy in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 22-07-2003, 03:13
  2. Jel bolje auto grijat u mjestu pa krenut ili je bolje krenut
    By Lancer in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 12-11-2002, 13:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •