Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Policija istražuje je li iluzionist uistinu vozio 240 km/sat

  1. #1
    znalac
    Guest
    Policajci niti poznatom đakovačkom iluzionistu Josipu Ciganoviću ne smiju "oprostiti" što se prije desetak dana, u želji da obori još jedan rekord, u crvenoj "toyoti MR-2" đakovačkom obilaznicom, navodno, provozao brzinom od čak 240 kilometara na sat! I to s crnim povezom preko očiju!
    Događaju su, uz začuđene građane, svjedočili i novinari, te fotoreporteri. Policajci su za ludu iluzionističku vožnju, koja je prošle nedjelje krenula iz središta Đakova, prema pojašnjenju koje smo dobili u PU osječko-baranjskoj, doznali tek naknadno, kad je sve već sretno završilo a svi sudionici u prometu, koji su se u kritično vrijeme našli Ciganoviću na putu, ostali živi i zdravi.


    To je apsurdno! pa ja sam iluzionist!?
    Da, pozvan na obavijesni razgovor u đakovačku policiju, no, to smatram apsurdnim jer sam iluzionist i sve što radim samo je čista iluzija! Kod iluzionista nema ozbiljnosti, za nas je "normalno" da režemo ljude na dijelove, ali i da vozimo 240 na sat. No, jasno je da u stvarnosti takvo što nije moguće. Uostalom, slike moje vožnje povezanih očiju, koju su načinili fotoreporteri, nije moguće ni snimiti pri tolikoj brzini! - kazao nam je Josip Ciganović. Svoj "šou", kaže, nije prijavio jer mu je nazočilo svega nekoliko novinara;
    - Da sam seodlučio vješati na đakovačkoj katedrali, što bi promatrao veći broj ljudi, događaj bih prijavio - pojasnio je.

  2. #2
    ja
    Guest
    komentari

  3. #3
    Girrari
    Guest
    No comment.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  4. #4
    CLIO SPORT
    Guest
    hm.......vidis....po ovome ispada da u hr ima najvise ILUZIONISTA!!!!!!!!!!

    odsad,kad me murjak zaustavi reci cu mu da sam iluzionist i da ga ××××× svojim trikovima.....da se nisam vozio 160 preko mosta vec 60 ali....jeb ga stari,to su trikovi!

    hheheheheheehehe,mislim da bi me murjak lijepo za rucicu i u vrapce!



    p.s. SULE,SEPRA,BULLIT,DOM-DOM,JA.....ILUZIONISTI!!!! hehehehehehehe

  5. #5
    CLIO SPORT
    Guest
    ispricavam se ako nekoga nisam stavio u kategoriju ILUZIONISTA......e da, SVT i TI-E!!!! ali oni su priobalni iluzionisti.....to ovak i onak nije ista kategorija!

  6. #6
    Dom-Dom
    Guest
    To me podsječa na onaj srpski film , ne znam kak se zove kad stari veli sinu: JE LI BRE MIŠKO , JEL MOŽEŠ TI DA VOZIŠ ZAVEZANIH OČIJU... , kad su vozili onaj prastari autobus.

    BTW , pa kaj može ona Toyota iči 240 na sat.Nije to motor 150 konja tranu ili ima možda turbaka.Neznam.

    Mene murjak ×××× u Karlovcu za tablicu, jer nije po propisima RH.Na kraju me je pustil , ali me upozorio da kršim zakon.A ××××ga Tito i njegovi zakoni.××××!

  7. #7
    _Stevo
    Guest
    Dom jap, u toj MR-ki je taj motor tranu, al autek ide 240, ima i slika negdi na hr-a forumu(još dok je bila kod prijašnjeg vlasnika).

  8. #8
    T-IE
    Guest
    E, kad smo kod iluzija...

    Danas izletim iz sporedne ulice liku u BMW-u, jedva je stao da me ne udari. Izlazi mrgud van iz auta, počme pičkarat i krene prema meni, a ja njemu: Gospodine, imali te crveno na semaforu (u Crikv. ) ). Macan s graškom u glavi je popušio i okreće se za "semaforom", a ja po gasu...

    jedva sam izvukao živu glavu... <br><hr><font color="red">GTI</font>

  9. #9
    Dom-Dom
    Guest
    ××××te a kaj bi bilo da si vozil talijana tek

  10. #10
    Dom-Dom
    Guest
    Stevo ,ja se u Toyote baš ne žimku , ali gledam malo kataloge , nema takve koja ide 240 na sat.
    Katalog 95 piše da ima 2 litre i 175 konja i max brzina 225 na sat , tak da mi se čini da su to lovačke priče ili lovački cajger.
    A nova MR2 ima 1.8 motor i 140 konja i ide 210 na sat.
    Tak da nešto baš i nije istinito.

  11. #11
    INTERCEPTOR
    Guest
    Lovački cajger ko na yugu.

  12. #12
    iluzionist
    Guest
    MR2 ne ide 240 km/h... to je ipak samo motor od 158 ks...

  13. #13
    Mazda3
    Guest
    Nisam siguran da kod nas ima MR2 turbo, ali ako je turbo onda moze bez problema natjerati 250. Turbak ima nekih 250ks, ali ne drzite me za rijec.

  14. #14
    Mazda3
    Guest
    T-IE, ma bravo - "hudini" )
    Nauci i mene taj trik )

  15. #15
    Dom-Dom
    Guest
    Neznam da postoji MR2 turbo, jedino ako nije kakva kemija od Celice.
    Po katalozima nisam vidio takav model.

  16. #16
    Mazda3
    Guest
    Ima turbak, u UK, japanu i USA. Nije se prodavao ovdje, jedino ako netko ne napravi "swap" motora. U tim drzavama je bila orginal toyota, ne neka "uradi sam" izmjene

  17. #17
    CLIO SPORT
    Guest
    turbak u MR2 ima 205 ili 210 konja!!!!!! mislim da je 205!!!!

    i taj ima do stotke 7.4 i max 225-235.....ali isto tako.....nisam 100% ziher! ali znam da postoji turbak i to sa 205 ili 210konja!


  18. #18
    S V T
    Guest
    istina, prije par godina je bila jedna u crikvi, fina crvena turbetaljka!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

Slične teme

  1. Jel tko vozio C3, 1.6??Dojmovi?
    By cannon in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 10-12-2003, 14:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •