Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 84

Tema: A3 2.0 TDI Ambiente za 38100€

  1. #26
    znalac
    Guest
    ×××× vas ja alfiste kad niste probali sta je auto,mozete pilat do sutra,ali kad alfa bude ima svoj imidž kao sta je golf ,onda se javi

  2. #27
    alfist_zg odlog.
    Guest
    ako ikad bude imala image ko Golf, onda se vise nikad necu javiti.
    pametnjakovicu.

  3. #28
    znalac
    Guest
    e majstore jesi vidio koji su auti najjprodavaniji u italiji,prvo mjesto audi,bmw,wv,onda nesto alfe(uključijuči fiat,lanču),pa sad ti meni reci sta je taljan glup sta je kupio audia a ne neku kramu od alfe,ili lanče,frrnd mi je imao 166 JTD ,dva puta je ostao na putu,ali i nikad više,jer je pametan čovjek skužio sta je kupio i brže prodao dok vrijedi bar nesto

  4. #29
    Dom-Dom
    Guest
    Znalac sve zna!

  5. #30
    znalac
    Guest
    znam i da sam falio forum,ova stranica bi se trebala zvat ,alfa-fun. com ,tu su valjda svi alfisti koji postoje u hr,a ima vas i ne bas previše

    T-IE koji golf imaš???

    jese videli sta radi alfa 156 JTD na grobniku danas na utrci izdržljivost,koja se vozila 4h,a sta radui bmw 330d,eh da je alfa bar završila bilo bi puno,bila je crvena,a na slep kad ju stavil je bila crna,pogodite zašto???

  6. #31
    alfist_zg odlog.
    Guest
    je , falio si forum.
    Odi na onaj za "znalce".

  7. #32
    S V T
    Guest
    Uživaj ti u svom golfu a aflfe ostavi alfistima da razbijaju glave o potrošnji i prodaji! Da si kad imal alfu drukčije bi pjeval, nije ni najbolja ni najsavršenija ni najkvalitetnija ali ima ono nešto što vw nikad neće imati!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  8. #33
    znalac
    Guest
    evo ljepog prmjerka,izoglasnika riječkog

    GOLF 4, SDI, s malo pređenih kilometara, kupujem,pod račun dajem, Alfu 75, V6 3.0
    051/345-528
    rijeka

  9. #34
    S V T
    Guest
    eto vidiš, prastara alfa vredi ko golf 4 sdi <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  10. #35
    znalac
    Guest
    ja sam inače pekar pa se ne razumjem u auta bas puno,ali ta alfa vrijedi 1000eura,dok golf pita 12 000e najmanje,vidim da ni ti nisi neki znalac,a to sta vas moj nik ×××× u pojam to je vaša stvar,mogu bit i pod nikom ××××××,bas mi je svejedno

  11. #36
    Girrari
    Guest
    Daj onda pliz promjeni nick u ×××××× kad ti je svejedno.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  12. #37
    S V T
    Guest
    Radila sam u pekari
    radila sam razne stvari
    mesila sam ......tralalalala

    Evo đirarri imamo vezu za bujek...jupiii
    <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  13. #38
    znalac
    Guest
    I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.

    da umreš od sjeha,kad to vidim skim pričam, pa se ni ne obračam na takvu dijecu,sanjaj ljepo

  14. #39
    Girrari
    Guest
    Budući da nismo prijatelji, tebi bum naplatil da te ubijem! <br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  15. #40
    600
    Guest
    Daj od×××× "znalče" imaš najdebilniji nick u povijesti Foruma!

    Promjeni ga u pekar! )

  16. #41
    S V T
    Guest
    Ma on je znalac u svom zanimanju! Proizvodnja bureka i ostalih pekarskih proizvoda! Onako usput, one štrudle od višnje su mi nenad××××ve! Njam njam<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  17. #42
    600
    Guest
    Da odlične su!

  18. #43
    600
    Guest
    Ja planiram posjet svojoj vikendici u Selcu se vidjamo?

  19. #44
    S V T
    Guest
    Obavezno, evo fataj broj điesema ×××5045166, obvezno se javiš pa ispijemo koje pićence, pomogućnosti alkoholno i ubijemo se od štrudli s višnjama!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  20. #45
    600
    Guest
    E, bravo! Javim se sigurno, tamo negdje za vikend.

  21. #46
    S V T
    Guest
    Okej, drink some alcohol, eat some strudl, watchin gooood bitches and feel great! ) <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  22. #47
    Girrari
    Guest
    Ja bum se prikrpal sa 600.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  23. #48
    600
    Guest
    Da Girrarija ću metnut umjesto gume na jednu felgu!

  24. #49
    Girrari
    Guest
    Deal.

    Samo mislim da bumo ipak išli s mojom zveri. Zbog kilera... ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  25. #50
    600
    Guest
    Ma zaljepit ću ga sa žvakom!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •