Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 84

Tema: A3 2.0 TDI Ambiente za 38100€

  1. #1
    INTERCEPTOR
    Guest
    Jeli se to isplati? <br><hr><font face="Courier">jackass
    </font>

  2. #2
    INTERCEPTOR
    Guest
    Vidio sam jednog u crnoj boji 17 cola i izgleda OK. Iznutra vrhunski materijali, svaka čast, oprema OK, ležanje OK, motor OK... Sve kvalitete jednog audija su tu.
    Ali 38 000 eura, pa to je stvarno degutantno previše. Pa što tu vrijedi toliko?????? Kvalitena plastika i završna obrada, ne bih rekao. Ime? malo previše. 38 000 eura

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Ma bolesno. Vidio sam jednog tu u kvartu srebrni, baš 2.0 TDI. Puno bolje izgleda uživo, to se mora priznat, ali 38 000 €????
    Za tu lovu mazneš 147 GTA ili dodaš još 3000 € za 156 GTA. To fakat moraš biti pacjent ili zagriženi Audi-fan.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  4. #4
    INTERCEPTOR
    Guest
    Mislim da je ipak 28 000 eura, ali još moraš nadoplatiti ono što drugi imaju, a toje klima i bose. Ovo je cjena testnog modela 38000 eura. Ima još kožu, ne znam da li to ulazi u ambiente.

  5. #5
    Mazda3
    Guest
    To mora biti turbo kvalitetna "koza" onda?

  6. #6
    Mazda3
    Guest
    A dal se isplati.... Mozda. Ako zelis imati exluzivan auto koji nije tako cesto vidjen na cesti.

  7. #7
    Dom-Dom
    Guest
    38000 eura za Audi 2.0 TDI????????
    Pa tog treba trenutno eutanazirati.

  8. #8
    Girrari
    Guest
    ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  9. #9
    INTERCEPTOR
    Guest
    Mazda 3 za 18 000 eura kupiš mazdu mx5 1.6 jel tako. Imaš eksluzivu i još si dodaš sa solidnog kompakta npr. 147 1.6.
    Eto taj A3 košta koliko i ta dva auta, a ne vrijedi sigurno toliko. Da ne govorim da ti još ostane 3000 eura koju možeš utrošit na opremu.

    Pa sad mi reci koji će kreten to kupiti?

  10. #10
    Dom-Dom
    Guest
    INTCP vjeruj mi, bude ih.

  11. #11
    Girrari
    Guest
    Debilana!

    Pa nije od zlata u pizdu strininu. <br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  12. #12
    INTERCEPTOR
    Guest
    Čim čuju koliko troši odmah će ispraznit kesu. ) ) ) )

  13. #13
    Mazda3
    Guest
    16.500€ je mx-5 1.6
    Vidjet ces da ce ga na nasim cestama biti. Ljudi kupuju radi imena, nekog prestiza ili tko zna vec cega... Tako je bar oko mene.

  14. #14
    Girrari
    Guest
    ×××× ge prestiž, pa za tu lovu kupiš BMW, pa imaš prestiža više nego dosta.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  15. #15
    INTERCEPTOR
    Guest
    A računaj koliko dođe A3 1.6 koji najeftiniji dođe 19700 eura - bez klime i bez HI-FI-a (što kod audija niej jeftino), al zato ima motor prastare konstrukcije koji troši 11 litara kad se voziš između do 5 000 rpm (dalje ne ide). I to još kaže auto blic tj. bild.


  16. #16
    Girrari
    Guest
    Velim, debilana.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  17. #17
    Dom-Dom
    Guest
    Pa BMW je auto za Audi!!!!!
    Kupiš tricu , mislim čak 325.
    Ma za Audi je i Alfa auto.

  18. #18
    diablo VT
    Guest
    A3 nije loš, čak dapače, ali se ga precijenili!<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

  19. #19
    Girrari
    Guest
    <br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  20. #20
    T-IE
    Guest
    Inače košta 27000€, di su našli još opreme za 11000?

    Skupo,

    ko i Stilo Abarth... <br><hr><font color="red">GTI</font>

  21. #21
    Mazda3
    Guest
    Dobro mx-5 nije ista klasa... No istina je sto se tice cijene.... Ipak klima bi danas u tom segmentu trebala biti standard.

  22. #22
    INTERCEPTOR
    Guest
    Jel ulazi klima i bose u ambiente?

  23. #23
    znalac
    Guest
    po meni je relna cijena,vrhunski TDI motor,odličan auto,drži cijenu poslje,da imam love viška sigurno bi zel,i jos neki chip i evo jurilice,ja sam na svom golfu koji seriski ima 130ks,dao da mi dignu snagu,sam ima nekih 160ks,e da vidiš ti kako to ide,audi A3 1.8 mi samo gledao u leđa i gutao dim,mislim da nema auto ni od 150ks benzinac šanse,stari drži cestu ko zaljepljen,felge original 205/55/16

  24. #24
    alfist_zg odlog.
    Guest
    uf , evo novi VR6.
    U početku bijaše riječ...

  25. #25
    piquet
    Guest
    da baš je jako realna cijena. moš mislit.
    147 1.9 jtd 16 v je nekuh 24000 ojra pa je ako jako skupa.
    šta je onda ovo?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •