Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 72

Tema: Tko to dira u Thompsona

  1. #26
    SVE ZA DOM!!!
    Guest
    Za dom spremni!

    Cujte srpski dobrovoljci bando cetnici,
    necete u cavoglave dok smo zivi mi.

  2. #27
    ala
    Guest
    gdje je god rekao srbima necete ondje , necete ovdje Srbi su vec za dva dana tu bili, hahaha pa mu onda zabranili hrvati da spominje bilo koje mjesto , jer su vidili da vrag odnese salu Srbi pometose sve tomsonove pjesme.
    Da je tako nastavio Srbi bi brzo dosli i do Zagreba i onako ste ih morali istjeravati sa svijetskom silom. )

  3. #28
    ala
    Guest
    gdje je god rekao srbima necete ondje , necete ovdje Srbi su vec za dva dana tu bili, hahaha pa mu onda zabranili hrvati da spominje bilo koje mjesto , jer su vidili da vrag odnese salu Srbi pometose sve tomsonove pjesme.
    Da je tako nastavio Srbi bi brzo dosli i do Zagreba i onako ste ih morali istjeravati sa svijetskom silom. )

  4. #29
    Srbokarac
    Guest
    Hehe da dosli su pa su zato poslje bjezali ko pickice...ali bas ono ko one najplasljive pickice...hahaha...bjezali su covjece samo kad su culi da stizu HRVATI...A mi smo ih lijepo tjerali preko drine...
    Slavi su srbi, pre slabi za nas...Mi smo pokokali 3.vojsku evrope po jacini i to bez oruzja na pocetku....hahahaha...srbi pricajte dalje ali i mi i vi znate da ste vi pizde uplasene i da ste slabiji sto puta od hrvata....Srcu i domoljubav pobjeduje sve a srbice takitak.

  5. #30
    hahaha
    Guest
    a gdje ste bili tako jaki 90- 95 haha da vam nije bilo svaba i klintona sad bi se cetiri s vihorili na trgu bana jelacica.Kako vas bosnjaci izresetase sad vas ima sve skupa vise invalida nego u cijeloj jugi skupa .Jaki nema sta hehe .Vi ste supljoglavi paraziti koji lupaju bez ikakve logike.

  6. #31
    morone
    Guest
    Jooj uvijek sa istim forama dolazite..."da nije bilo svaba i amerikanaca...blabla bla"...ajde gdje si vidio svabu ili amera da se borio za nas...Mi smo vas sami pokokali...normalno da neces priznati...kad si srpce i kad te to ××××no boli. Ali dobar primjer je knin....hrvati su osvajali jednu goru poslje druge...srbici su to skuzili i vidili pa su poceli bjezati od straha...a nasi su ih tjerali do srbije preko drine...hahahaha.....Dok ste bjezali ste sa tenkovima gazili vase ljude....Vi ste stvarno najveca neljudska bica...
    BOG I HRVATI!!!

  7. #32
    ajde
    Guest
    ustaso usljivi iskompleksirani , vi ustase kad bi morali progovoriti istinu to bi za vas bila smrtna kazna.Lazete na oci i pobijate djela da bi se tjesili jer i vi znate da ste najgora guba koja zivi medju ljudskim bicem.Hehehehe vi i vasa hrabrost kako vas nije sramota ista da kazete , pored onih silnih lazi i propagande dok niste druge navukli da se smiluju i da ostvare vas ustaski san .Istjerati sve Srbe to je jedini vas cilj koji postoji.Vi ste sram i ruglo svijeta. )

  8. #33
    tre
    Guest
    thompson je ×××××!!!!!!!!!!!!!

  9. #34
    Ceca
    Guest
    JASENOVAC I GRADIŠKA STARA, JASENOVAC I GRADIŠKA STARA... TO JE KUĆA MAXOVIH MESARA, TO JE KUĆA MAXOVIH MESARA... KROZ IMOTSKI KAMIONI ŽURE,KROZ IMOTSKI ŽURE.. VOZE C-R-N-C-E FRANCETIĆA JURE... TOMSON JE ZAKON, A TO ŠTO STE VI TAK RETARDIRANI I NEZAINTERESIRANI ZA SVOJU DOMOVINU NIKOGA NE ZANIMA, POKAŽITE MALO POŠTOVANJA !!!

  10. #35
    Ceca
    Guest
    JASENOVAC I GRADIŠKA STARA, JASENOVAC I GRADIŠKA STARA... TO JE KUĆA MAXOVIH MESARA, TO JE KUĆA MAXOVIH MESARA... KROZ IMOTSKI KAMIONI ŽURE,KROZ IMOTSKI ŽURE.. VOZE C-R-N-C-E FRANCETIĆA JURE... TOMSON JE ZAKON, A TO ŠTO STE VI TAK RETARDIRANI I NEZAINTERESIRANI ZA SVOJU DOMOVINU NIKOGA NE ZANIMA, POKAŽITE MALO POŠTOVANJA !!!

  11. #36
    Ceca
    Guest
    JASENOVAC I GRADIŠKA STARA, JASENOVAC I GRADIŠKA STARA... TO JE KUĆA MAXOVIH MESARA, TO JE KUĆA MAXOVIH MESARA... KROZ IMOTSKI KAMIONI ŽURE,KROZ IMOTSKI ŽURE.. VOZE C-R-N-C-E FRANCETIĆA JURE... TOMSON JE ZAKON, A TO ŠTO STE VI TAK RETARDIRANI I NEZAINTERESIRANI ZA SVOJU DOMOVINU NIKOGA NE ZANIMA, POKAŽITE MALO POŠTOVANJA !!!

  12. #37
    Ceca
    Guest
    JASENOVAC I GRADIŠKA STARA, JASENOVAC I GRADIŠKA STARA... TO JE KUĆA MAXOVIH MESARA, TO JE KUĆA MAXOVIH MESARA... KROZ IMOTSKI KAMIONI ŽURE,KROZ IMOTSKI ŽURE.. VOZE C-R-N-C-E FRANCETIĆA JURE... TOMSON JE ZAKON, A TO ŠTO STE VI TAK RETARDIRANI I NEZAINTERESIRANI ZA SVOJU DOMOVINU NIKOGA NE ZANIMA, POKAŽITE MALO POŠTOVANJA !!!

  13. #38
    Member
    Datum registracije
    Jul 2004
    Postova
    54
    Rep Power
    2417
    MA ×××× JA VAMA SVIMA MATER ×××× VAS THOMSON TAJ SI JE COVJEK ZABRIJAO NA NEKU USTASU I NEKOG HRVATA, PA ZAKEJ ONDA ×××× MU JA MATER FRAJER PJEVA PO BOSNI I HERCEGOVIN ZATO STO JE KOD NAS ××××× SLUSAJU GA PAR NABRIJANIH HRVATA I TO JE TO AJMO SVI GAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAASSS OD TUDA JER STE SVI VI JADNICI MA ×××× VAM JA MATER!

  14. #39
    Member
    Datum registracije
    Jul 2004
    Postova
    54
    Rep Power
    2417
    A OVA CECA KAKTI HRVATICA NE ,TREBA SE POTPISE CECA A SLUSA THOMSONA A JESI JADNA KOZO JEDNA A I OVAJ LIK "SVE ZA DOM" PA DI SI TI BIO SELJACINO JEDNA JADNA NEPODOJENA ××××× SUGAVA DUBRETARSKA KAD SE PUCALO DI SI BIO MAJMUNE U SKLONISTU STA TI ZNAS KAK JE BILO NA RATISTU A JESI JADAN MA E JADNA TI MAJKA BILA KOJA TE RODILA, ZNATE KAJ KO VAS ×××× SVI STE VI JADNICICI.!

  15. #40
    Dobrovoljac
    Guest
    MA CUJTE!!!
    POSTIGNJITE PRVO TO STO JE THOMPSON USPIO; PA ONDA PRICAJTE DALJE!!!
    PRICATE DA JE SELJACINA, ALI BAS ONI KOJI TO PRICAJU SU NAJVECE SELJACINE!
    MISLITE DA STE POPILI PAMET IZ CASE?!
    POGOTOVO NASI BOSANCI, JEDNOM VIDJELI ZAGREB PA MISLE DA SU VIDJELI CITAV
    SVJET! PRAVE SE PAMETNI A POJAM NEMAJU U ZIVOTU!

  16. #41
    Općenito luda.....
    Guest
    thompson nije ××××××, gle kolko je zaradio... ja ga ne slušam, mislim da muje glazba, za moj ukus čisto ××××××, osim nekih pjesama... on je bio super za "ona vreemena" ali da ga se danas sluša... soory, ali ne.... nađite život!

  17. #42
    karlovcanka
    Guest
    Bilo kako bilo..... Ali uvijek jos ima ljudi koji se sjecaju Ante Pavelica, bana Jelacica, Brune Busica... Dobili su svoje mjesto u povjesti... Ma iz bilo kojeg razloga! Ja vjerujem da ce uvijek biti ljudi koji ce se sjecat nasega Marka... Ma iz bilo kojeg razloga... Makar i zbog Cavoglava i "Kninske Kraljice".....

  18. #43
    Skandalouz
    Guest
    Thompson je obični fašist i 90% onih koji ga slušaju ga slušaju upravo zbog toga, a ne direktno jer im se sviđa njegova glazba. A o ljudima koji preferiraju fašizam ne treba više ništa dodati.

  19. #44
    za dom
    Guest
    Jasenovac i Gradiška Stara to je kuća Maxovih mesara....kroz Imotski kamioni žure voze "crne" Francetića Jure!!! u Čapljini klaonica bila,puno srba Neretva nosila....oj Neretvo teci niza stranu..nosi srbe plavome Jadranu...ko je reka jeba li ga čača ko je reka jeba li ga čača...ma da se Crna Legija ne vraća...da se Crna Legija ne vraća...sijajna zvijezdo iznad Metkovića...pozdravi nam Antu Pavelića,pozdravi nam Antu Pavelića!!!!!!!!


    Jure Francetić-general elitne jedinice Crne Legije
    Maks Luburić-general Ustaške obrane
    Dinko Šakić-upravitelj logora Jasenovac i S.Gradiška

  20. #45
    Skandalouz
    Guest
    Thompson je fašist, i većina onih koji ga slušaju ga slušaju upravo radi toga. S takvima ne želim imati posla.
    Nemam ništa protiv Thompsona osobno, ali protiv njegovih fašističkih uvjerenje svakako da.

  21. #46
    V.Max Luburić
    Guest
    ma za×××× skandalouz!!!!

  22. #47
    Skandalouz
    Guest
    Nemoj mi samo reći da nije istina to što sam napisao.

  23. #48
    za dom
    Guest
    kaj tebe pere u životu ak je neko desno orijentiran! možda su nekome pola rodbine pobili partizančine! da ti jesu drugačije bi razmišljao zato mi nemoj srat!!!

  24. #49
    Skandalouz
    Guest
    Aha, kužim. Sada im treba vratiti. Ma bravo!

  25. #50
    fra79
    Guest
    Slažem se s tobom Skandalouz. Thompson je fašist!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •