Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 72

Tema: Tko to dira u Thompsona

  1. #1
    Jozo
    Guest
    Marko Perkovic ThoMPson je ziva legenda hrvatske glazbe,hrvatskoga ponosa.Covjek zasluzuje svoje uspjehe.Marko je vrijedan divljenja u svakom pogledeu.
    Bio sam i prosli mjesec na jednom od njegovih koncerata diljem Njemacke,bilo je to posvecenje ljudi moji.Taj covjek pjeva dusom svojom,glasom pjeva kakvih se rijetko cuje u svijetu glazbe.
    Bog neka ga blagoslovi i cuva u svjetlosti koju Marko nesebicno znade dijeliti sa svojim ljudima.

    A vi,posrbice i izdajnici dovedite nam Bajagu nabio vas on,dovedite nam Boru da PEVAJU ljepom nasom.
    Sjetite se govna svete pjesme Marka Perkovica-Cavoglave i 1992,bila je to melodija jednako vazna kao molitva,bio je to spot koji je HTV vrtio desetinama puta dnevno.A danas??
    Marko je nula,seljacina.Ma nemoj.
    Marko je bio te ostaje VELIKI.

    Pozdrav THOMPSONU

  2. #2
    YU_R_A
    Guest

    ma nebi ga ni shtapom diro

  3. #3
    spid
    Guest
    da to je bilo onda
    sada su on i svi slicni izgubljeni u vremenu i prostoru

    a ti yuro nemoj da mi ponavljas tu foru, koju si iskoristil da sid visis-ovu pucu 'obestastis' )

  4. #4
    ROSA
    Guest
    MARKO PERKOVIC THOMPSON JE LEGENDA KAKVU TREBA TRAZIT. ON JE SIMBOL NARODA KAO STO SU PRLJAVCI BILI PRIJE 12 GODINA. SVAKA MU CAST, I MARKO ZNAJ DA SMO UZ TEBE.
    BOG I HRVATI

  5. #5
    Narodnjak
    Guest
    thompson je stvarni zestoki seljak,i njegove vokalne mogucnosti su ravne nuli.Ne znam da li si ikada bio u Njemackoj kad ovako ××××s gluposti.Cuj on je trazen u Njemackoj hahaha .Ja ne vidjeh njegove reklame u Münchenu i Frankfurtu.Vi u Hrvatskoj i nemate kvalitet do Olivera,Azre,i Parnog Valjka.Ostalo su drekavci koji nemaju veze sa vezom.Vozdra....bas se nasmijah od srca.....hahaha

  6. #6
    @narodnjak
    Guest
    Normalno da nisi vidio reklame zato sto je to za Hrvatsku publiku. Znaci i tamo se postavljaju reklame gdje ima hrvata.

    Mi nemamo kvalitetu..hahaha....joj...haha...a vi imate...hahaha..jooj nemogu vise stati.
    Zato svi srbi vole nasu glazbu. Ma kakve vi pjevace imate?! Nikakve! Zene su sve ×××××, silikon-sise, naspricane usne itd. ama bas sve to rade. ××××ga nemaju glas pa onda moraju malo na operacije. A tekstovi od tih glupih narodnjaka nemaju nikakvog smisla, samo se krevelje i navijaju ko bjesni vukovi. )

  7. #7
    Narodnjak
    Guest
    prijatelju moj,vi hrvati da mozete ikako pojeli bi svoje govno kolike ste cicije,a tu pricas o nekoj publici....jadna ste vi publika...ne poznam nijednog hrvata kavedziju da je zadovoljan svojom hrvatskom publikom,barem ne u deutschland.Vi ste cifuti vecinom.Jos nesto o vasem kvalitetu....ono sto vas najveci kvalitet otpjeva,to svaka ova "×××××" sa silikonom otprdi.....o jacim pjevacima narodnjacima suvisno je govoriti.....previse za vase mozgove.

  8. #8
    narodnjak
    Guest
    moram jos i ovo dodati.."Zato svi srbi vole nasu glazbu".....hahahahaha....ocito badelov konjak i kompjuter ne idu zajedno... izgleda da je kod tebe velika praznina,gdje je kod drugih siva masa...prev.menatlno si siromasan......

  9. #9
    Narodnjak
    Guest
    pardon......*mentalno

  10. #10
    @narodnjak
    Guest
    Ej narodnjak, procitaj si gore komentar @narodnjak jos jednom.
    To jest, da vase ××××× otprde to sto nase pjevacice pjevaju! Pjevat uopce neznaju, samo prde i cvile!
    Ajde mentalni "majstor"..hahahaha....kmmm...uzivaj u svojem filmu..haaah )

  11. #11
    Narodnjak
    Guest
    ili nisi dobro procitao,ili nisi u stanju da shvatis komentar....hajde ne umaraj se puno....zar nije ljepse kao tvoja mama,ne bira ,samo neka ulazi onako iz miloste....pitaj je sutra kad se vrati sa gradskih plocnika kako to ide sa narodnjacima....ma znas ti samo sto neces da drugi citaju.... i zasto se najvise meni javljas,ta ne karam te samo ja na ovom forumu,ili te mozda od mene najvise zaboli!....hajde pokusaj malo aktivirati mastu, izlizan si ko usmrdjela carapa.....Ipak bi bilo bolje da se nisi javio.Ako nemash sta konkretno i kvalitetno, ostajesh u puno ljepsem sjecanju.PAPAK si kao i vasi hr pjevaci
    ahahahahahahahaha


  12. #12
    Narodnjak
    Guest
    ili nisi dobro procitao,ili nisi u stanju da shvatis komentar....hajde ne umaraj se puno....zar nije ljepse kao tvoja mama,ne bira ,samo neka ulazi onako iz miloste....pitaj je sutra kad se vrati sa gradskih plocnika kako to ide sa narodnjacima....ma znas ti samo sto neces da drugi citaju.... i zasto se najvise meni javljas,ta ne karam te samo ja na ovom forumu,ili te mozda od mene najvise zaboli!....hajde pokusaj malo aktivirati mastu, izlizan si ko usmrdjela carapa.....Ipak bi bilo bolje da se nisi javio.Ako nemash sta konkretno i kvalitetno, ostajesh u puno ljepsem sjecanju.PAPAK si kao i vasi hr pjevaci
    ahahahahahahahaha


  13. #13
    @narodnjak
    Guest
    Procitaj si gore jos jednom, cini mi se da jos uvijek nisi shvatio. Niti me ne cudi, glup i dosadan si kao tvoja braca.
    Lajes samo besmislene stvari!hahahahaha isto kao vasi nepjevaci...hahahaha...smijesan si...ti to zbilja mislis da si neki pametni intelektualac.
    Bolje skokni do stale, treba krave podojit...hahahahahahahahah......jjoojj...hjahhhah ahaa...

  14. #14
    Narodnjak
    Guest
    dao si pravi "komentar", i pojeo sebi muda od muke..hahaha..zelenis, kad si papcina golema....ako su svi hrvati kao ti mjerilo pameti, onda smo mi Muslimani mnogo inteligentan narod.....
    neka drugi prosude,ipak mislim da sam ti bolji sex uradio nego sto tata radi mami ti....vozdra

  15. #15
    razum
    Guest
    ljudi, sta je vama!?
    kakav Thompson i njegova pjesma!?
    a tek glazba, nekoliko snimljenih ritmova na sintisajzeru i to je sve!
    taj covjek se jednostavno nije rodio za to!
    ali je pametan, svaka mu cast! vidio je sta prolazi kod vas idiota, pa je to iskoristio u svoju korist.
    da ne pjeva domoljubne pjesme niko ga ne bi slusao.

  16. #16
    ttt
    Guest
    Pa radi se o tekstu, on barem ima dobar tekst a ne ko ti blesavi narodnjaci za seljake.

  17. #17
    a.d.i.
    Guest
    Thompson je jedna obična ×××××× obučena u crno.Puna pudera na licu i svojih prištića. :URL=null:null:/URL:

  18. #18
    Riza
    Guest
    Ma Thompson je legenda i gotovo!

  19. #19
    Narodnjak
    Guest
    Ja sam muslimanski ×××××...jaauuuu!

  20. #20
    ŠTEF
    Guest
    ej ti @narodnjače nemoj pljuvat po THOMPSONU jer tip ima fakat ××××ne pjesme.Ne kažem da je najbolji jer meni je RAP najbolji al tip ima neke fakat ××××ne pjesme!

  21. #21
    kejos
    Guest
    ma koje pjesme..ono zavijanje i koketiranje sa sotonizmon.pročito sam ga

  22. #22
    bosanac
    Guest
    Tomson je bogom dat u hercegovini za vukove razgoniti od ovcnjaka .Al se dere huuuuuuu ,Ja htio da se izricem u Amsterdamu i da se malo rasteretim ××××××stine kad vec imam sansu biti neprimjecen opaljen medju jednakim to je rijetka prilika , kad oni holandjani kazu ee nemoze na pogrtesnom ste mjestu i prostoru ovo je ipak Civilizacija .

  23. #23
    hehe
    Guest
    ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

  24. #24
    bucko
    Guest
    ovo je vrijeme TOMPSONA(patuljak s Dinare)SKORE(antisluhist IMOTA,a ne SLAVONAC kako se prodaje) GLUHIH I NEUKIH,ovdje dobro boli i smeta, jer PAMET nije sa ovoga svijeta..LONG LIVE ROCK n ROLL!!!!

  25. #25
    HUGO
    Guest
    Thompson je najveća ×××××čina na svijetu nije ni čudo šta nesmije izvan Hrvatske i što je istjeran iz Nizozemske. To smeče treba objesit......

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •