Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Toyota Yaris diesel- mišljenje o ovom autu

  1. #1
    UB40
    Guest
    Isplati li se kupiti ovaj automobil?
    Cijena je 13.500,00 eura.

  2. #2
    diablo VT
    Guest
    ne

  3. #3
    ming
    Guest
    kvalitetan, ali preskup al ak imas pare...dobar izbor

  4. #4
    Yokosuka/
    Guest
    ..ako ga kupiš mislim da ga moraš voziti baram 10 godina...

  5. #5
    Fresh
    Guest
    Radio sam neke izračune isplativosti u odnosu na benzinca 1.3. Mislim da sam došao do cifre od 80.000 km kad bi se isplatio diesel.

    Mislio sam ga uzeti kao gradski auto, ali tu kilometražu bi nabrao nikad.

  6. #6
    Nippon
    Guest
    Kvaliteta košta.

  7. #7
    Fresh
    Guest
    Ali ne toliko

  8. #8
    OlegS
    Guest
    Svaka cast i Toyoti, i Yarisu, i dizel motoru, ali auto je jednostavno preskup za gradsku vožnju. Benzinci su jos uvijek daleko bolje rješenje za grad. Općenito govoreći, za gradski auto je bolje da je benzinac i slabijeg motora jer je on u startu jeftiniji, slabiji motor manje i troši, a opet je s njim moguće otići i na duža putovanja (naravno, bez ludih pretjecenja i naganjanja po (auto)cestama).

  9. #9
    Dr. Strangelove
    Guest
    Jel zna netko kolika je realna prosječna potrošnja Yarisa benzinca, a kolika dizela? Kad se to sve iskaže u razlici u gorivu i kunama.. mislim da je ta razlika toliko mala da moraš godišnje prevaljivat neku veliku kilometražu... a to se kosi sa općenitom upotrebom "gradskih" automobila...

  10. #10
    Dr. Strangelove
    Guest
    ..sorry Fresh sad sam tek skužio da si ti to već izračunao... nije to ništa imam ja frenda koji vozi Passata TDI i platio ga je novog neznam kolko.. ali pun k.... Radi godišnje manje od 10000 km... i najveći gušt mu je kad gleda na komp... i potrošnja je neznam 5-6 litara ) ...Strašno nešto...lovu koju je dap za dizela nikad neće povratit kroz bengu... a takve ekipe ima još...

  11. #11
    F 16
    Guest
    Kod kalkulacije treba uzeti u obzir i naknadnu prodaju kao rabljenog jer će dizel više vrijediti i lakše se prodati zbog opće pomame za dizelašima

  12. #12
    Buzz
    Guest
    Puno para za mali auto.

  13. #13
    Nippon
    Guest
    Ma u svakom slučaju ubodi benzinca u gradskom autu. Ja sam samo rekao da je dizel u Yarisu jako dobar (u okvirima dizela). Pa taj isti dizelaš je otkupio BMW i ugrađuje ga u Mini, a to nešto govori.

  14. #14
    Kas
    Guest
    Previše, definitivno previše. Frend na posnu je naručio Yaris dizel, uzeo dodatnu opremu, izaći će ga oko 15000 eura a auto nema ni ××××na 4 metra. Loše. Svaka čast kvaliteti, ali previše je previše.

    E, da, misli ga voziti na lož-ulje, da uštedi.

  15. #15
    Nippon
    Guest
    Taj auto će vozit na lož??? Mislim da ni Toyotina kvaliteta tu nebude pomogla...

Slične teme

  1. Toyota Yaris???
    By mao in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 14-04-2004, 10:09
  2. Sto mislite o ovom autu?
    By zee in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 24-09-2003, 14:33
  3. Sta mislite o ovom autu?
    By Šester in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 28-08-2002, 21:37

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •