Stranica 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 140

Tema: 04.07. Euroline - bakljada!

  1. #51
    Girrari
    Guest
    Slučaj 2:

    Predmet gospodina Velimira Vukovića

    "Činjenice
    - Vozilo gosp. Vukovića je u leasingu putem tvrtke Debis leasing i prodano je putem ovlaštene servisno prodajne mreže za vozila marke Mercedes-Benz – maloprodaja EUROline.
    - Na vozilu su, u sklopu jamstva, prvi popravci obavljeni u listopadu prošle godine. Tada je zamijenjen električni sklop (odgovoran za digitalnu komunikaciju između svih ostalih upravljačkih sklopova - računala), bravice...
    - U daljnjoj eksploataciji vozila došlo je do kvarova koji su svi uspješno otklonjeni u servisu tvrtke EUROline. Budući da je kupac izrazio nezadovoljstvo vozilom, EUROline je u ožujku organizirao dijagnosticiranje vozila, što su učinili stručnjaci DaimlerChryslera.
    - Posljedica ovog je dopis iz DaimlerChryslera kojim se gosp. Vukovića obavještava da je vozilo po svim njegovim pritužbama ispravno.
    - Svih 37 dana koliko je njegovo vozilo bilo u servisu gosp. Vuković koristio je zamjensko vozilo.
    - Kao što je poznato, gospodin Vuković je odlučio tužiti EUROline Sudu časti pri Hrvatskoj gospodarskoj komori odnosno inzistirati na zamjeni vozila, a za to prema nalazu stručnjaka iz DaimlerChryslera te pozitivnoj zakonskoj regulativi nema osnove.
    - Kao dodatni instrument sile, koju očito pretpostavlja normalnom civiliziranom dijalogu, pokrenuo je već više puta najavljivani linč DaimlerChryslera, odnosno naše tvrtke.

    S poštovanjem,
    Krešimir Bago,
    Voditelj servisne službe

    Branislava Malvić,
    Odjel odnosa s javnošću"
    <br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  2. #52
    Girrari
    Guest
    Mislim da ovo ipak baca drugo svjetlo na stvar, osobito u prvom slučaju.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  3. #53
    Mazda3
    Guest
    Uzbekistan Ma gdje je to?

  4. #54
    diablo VT
    Guest
    "namjeneno za tržište Uzbekistana!"

    ti nam sve govori!<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

  5. #55
    diablo VT
    Guest
    ispravak:

    to nam sve govori!

  6. #56
    _Stevo
    Guest
    Dal je išo neko onda gledat tu bakljadu?

  7. #57
    Girrari
    Guest
    Navodno da bu tek popodne.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  8. #58
    mc
    Guest
    Ma sve to skupa ne opravdava Mercedes i Euroline... Ako se netko bavi nezakonitom trgovinom njihovih vozila, onda se oni kao predstavnici marke u ovoj zemlji moraju svim silama boriti brotiv toga i sacuvati ugled koji im je povjeren od strane proizvodjaca. Cisto sumnjam da je gospodin Mikulic znao da Miers nije ovlasteni trgovac, da je auto namijenjen Uzbekistanu, da nisu napravljeni ti servisi itd. Pa zato postoji Euroline da zastiti interese kupaca Mercedesa i u krajnjem slucaju, svoje interese, sto oni nisu ucinili...

  9. #59
    Mazda3
    Guest
    MC imas pravo, oni sada pokusavaju oprati svoje ruke...

  10. #60
    diablo VT
    Guest
    Nemojte me krivo shvatiti, ali moje mišljenje je da tu ni euroline nije kriv, jer oni dobiju auto za koje se predpostavlja da je ispravno i koje plasiraju na tržište. E sad ako negog nesretnika upravo zakači to auto...<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

  11. #61
    Mazda3
    Guest
    Ako netko dobije takav "nesretan" auto, mislim da treba dobiti zamjenu bez ikakvog pogovora. Ipak platio si za ispravan auto, a ne za kantu....
    Za 500.000kn si mozes kupiti kucu

  12. #62
    mc
    Guest
    Sorry, ali uz cijenu od pola milje kuna nema mjesta za slucaj, (ne)srecu i slicne gluposti...

  13. #63
    diablo VT
    Guest
    na kraju krajeva, ipak je tu Mercedes kriv, jer on mora provjeriti ispravnost svakog automobila, pa tek onda da ga pošalje na evropsko tržište!<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

  14. #64
    diablo VT
    Guest
    ali pošto je ovdje nažalost auto namjenjeno za "Uzbekistan", nikog to nije pretjerano zabrinjavalo!<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

  15. #65
    skywalker
    Guest
    smatram da ih ne bi trebali spaliti jer time ne dobivaju nista. Bolje je ici na sud, pa tako istjerati stvar do kraja.
    Osim toga, neka mi bogata gospoda ne zamjere, ja smatram da je cisto proseravanje i bacanje novaca kupnja tako skupih automobila.

  16. #66
    diablo VT
    Guest
    za tu lovu je mogao kupiti dvije Alfe 156 GTA!<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

  17. #67
    mc
    Guest
    Diablo, Euroline je Mercedes, oni nisu samo trgovci, vec kao zastupnici odgovaraju za ugled marke, public relations i sl. Mercedes je zaje... auto, a Euroline se nije potrudio zastititi nesretnog kupca i spominjani ugled marke - oboje su krivi...

  18. #68
    skywalker
    Guest
    mc, slazem se

  19. #69
    Mazda3
    Guest
    Zamolio bi Gospodu da ne pale svoje Mercedese, nego da ih poklone meni! Stvarno mi ne smetaju ti svi silni problemi, lako cu ja izaci na kraj sa njima. Pleeeeeeaseeee!

  20. #70
    diablo VT
    Guest
    nemogu da vjerujem kako mogu sebi dopustiti tako nešto!<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

  21. #71
    Mazda3
    Guest
    Moj mail je time@vip.hr
    Pa ako netko od Gospode zeli pokloniti svoj Mercedes nek mi se javi.

  22. #72
    skywalker
    Guest
    zalosno je koliko novih (skupih) automobila dolaze na servis tek sto su izasli iz salona. U AutoMaksimiru i Autoparu gladao sam desetine novih 307-ica kako cekaju servis. Ne kazem da ista mora biti savrseno, ali mislim da stvari polako pocinju prelaziti mjeru zdravog razuma. Frend je kupio bijesnog golfa IV za cca 23000 EUR i toliko se napatio u 3 mjeseca da ga je na kraju prodao. Eto..i kaj na to reci

  23. #73
    skywalker
    Guest
    vrlo bih rado upoznao psihu likova kaj daju za auto 500 000 Kn. Meni je to bolesno, pa nek kazu sto zele.

  24. #74
    mc
    Guest
    ...na zalost, ovakvih tuznih prica ima sve vise i vise...
    Prosjecni stanovnik RH mora raditi nekih 5-7 godina samo za takav auto - nije ni cudo da je to tesko shvatiti...

  25. #75
    Girrari
    Guest
    Ma sve ovisi, ako imaš svotu od 20 milja kuna i godišnji prihod a mano, milju kuna onda ti to nije nikakav problem i mislim da je to tada nekak sasvim normalno.

    Ali nekako sumnjam da gospodin raspolaže tolikim novcima jer bi onda kupio auto u Eurolineu, a ne preko nekih mutnih kanala. Vjerojatno je samo htio ispast faca u selu (isprika Zadranima, to je samo parafraza).<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •