Stranica 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikazujem rezultate 126 do 140 od 140

Tema: 04.07. Euroline - bakljada!

  1. #126
    mc
    Guest
    Sada ce za njih znati jos vise ljudi...

  2. #127
    Mario Haas
    Guest
    Ajde da i ja dam svoj obol Merđomaniji. Stvarno ne znam kako bi se osjećao da me zeza auto od 500.000kn ali dobro znam kako se osjećam kad me počne zezat auto od 50.000kn. Pa, valjda bi ovo bilo 10x gore.



    Jedan član moje familije imao je Mercedesa 350SE W116 iz 1973. Vozio ga je od 84' do 00' i na kraju je auto završio na Islandu za dijelove, a mogao je voziti još toliko. Jednostavno, NEPODERIV. Nažalost, vjerujem da se auti danas rade malo drugačije. Čak je i Mercedes spao na engineered-to-cost sistem. Hebi ga, to je vrijeme u kojem živimo. Imamo sve najbolje ali ništa ne traje dugo. Btw, taj član familije danas vozi Alfa Romeo, a za Italiju i sve talijansko ima anegdotu negdje s godišnjeg u Italiji:
    Signore, a Italia tutto bello, mai niente buono! Ili tako nekako, nisam s talijanskim baš doma.

  3. #128
    Girrari
    Guest
    Ma umjesto mai.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  4. #129
    Mario Haas
    Guest
    Thanks! Nadam se da ovo nisi shvatio kao provokaciju.

  5. #130
    INTERCEPTOR
    Guest
    Onaj iz eurolinea Malvić, možda je čak i direktor, ne znam. Ima brke. Meni je u osnovnoj predavao tjelesni.

  6. #131
    diablo VT
    Guest
    <br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

  7. #132
    zonta
    Guest

  8. #133
    Girrari
    Guest
    Ma kakva provokacija...<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  9. #134
    Ćale
    Guest
    ALI NIŠTA OD ZAPALJENJA!
    ŠTETA BAŠ BI LIJEPO BILO VIDJET MECE KAKO GORE! )

  10. #135
    alfa099
    Guest
    ...Malvić je žena, Branislava...udata za brku koji ti je predavao tjelesni...i ona je profačica iz opatije...sestra svemogućeg Brace Radovanovića, vlasnika EUROlinea...<br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

  11. #136
    INTERCEPTOR
    Guest
    E vidiš, tako nekako.

  12. #137
    Koko
    Guest
    Malvić (ž) - Dir maketinga u Eurolineu i seka...
    Malvić (M) - Direktor rez. dijelova i servis u Eurolineu i sekin muž... i još uvijek je brko

  13. #138
    skywalker
    Guest
    jel netko zna kak je zavrsio ovaj cirkus? Kaj su se dogovorili?

  14. #139
    Girrari
    Guest
    Ne zna se kaj su dogovorili jer se to drži u tajnosti, ali zna se da su dobili zamjenske aute.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  15. #140
    MeMyselfAndI
    Guest
    Kazu da je problem jer auto nije kupljen kod ovlastenog prodavaca! To nema nikakve veze jer za garanciju garantira PROIZVODJAC (Mercedes) a ne prodavac! To je isto kao da kupis mobitel od vipa pa kad se pokvaris ides kod njih a ne npr u Nokiu!

    Ova dva ostecena lika sa pokvarenim autima su trebali dignuti tuzbu protiv Mercedesa u Strasburu na sudu i stvar bi bila rijesena u roku od 2 dana (Mercedesu ne treba negativan publicitet u EU!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •