Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: Opel Vectra GTS V6 Kompressor

  1. #1
    Zvijer
    Guest
    302 KS, 284 km/h maksimalne brzine.

    0-100 km/h 6,4 s
    0-200 km/h 20,9 s

    Zanimljivo je ubrzanje do 200 km/h, jel usporedbe radi Mercedes SL 500 do te brzine stize za oko 3 sekunde sporije.

  2. #2
    Zvijer
    Guest




  3. #3
    S V T
    Guest
    Sve je to super, samo je nekako previše opel!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  4. #4
    Tripod
    Guest
    Mocan je, jedino ova rucica mjenjaca djeluje ogromno...

  5. #5
    svt_
    Guest
    i središnja konzola izgleda ko neki malo moderniji štednjak! mogli su oni i bolje

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Grdi mi je. Puno mi je ljepša obična Vectra bez ovih kerefeka.

    A i slabo mi je to ubrzanje za 302 KS. Barem ovo 0-100.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  7. #7
    Ed Hunter
    Guest
    Ja se osobno ne bi ništ bunil da mi je na dvorištu. Ovaj bočni spojler mi nije baš i unutrašnjost tradicionalno ne dovoljno sportska, ali kao što prvotno napisah ...

  8. #8
    Mazda3
    Guest
    Ni ja se nebi bunio...Dapace...

  9. #9
    Kas
    Guest
    Nije loše na papiru, ali mislim da fali sportive u unutrašnjosti.

  10. #10
    VR6
    Guest
    Meni se skroz svidja, da je samo jos 4x4... )

    Evo i jedan Opel za pozelit...

  11. #11
    diablo VT
    Guest
    Šta bi vi htjeli od jednog OPELA!?

  12. #12
    Girrari
    Guest
    Da prestane proizvodit aute i vrati se šivačim mašinama... ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  13. #13
    diablo VT
    Guest
    Ne, ne, ne, opel je proizvodio bicikla!<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

  14. #14
    diablo VT
    Guest
    a za one koji neznaju, BMW je do 2 sv. rata proizvodio avione namjenjene za naciste!<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

  15. #15
    Girrari
    Guest
    I FIAT avione za fašiste, a Duce je vozio Alfu.

    I kaj?

    <br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  16. #16
    Mazda3
    Guest
    To Opel neke "tjunerske" radionice....
    Ona prednja maska mi je jako poznata

  17. #17
    S V T
    Guest
    mislim da je stainmetz ili kako se već piše. dobro si to zamjetio i meni se tako čini, ali sve u svemu auto izgleda super!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  18. #18
    D0mi
    Guest
    A Maybach je radio motore za Tigera.

  19. #19
    diablo VT
    Guest
    A Rolls-Royce radi motore za avione!<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

  20. #20
    Brock
    Guest
    A SAAB još uvijek radi avione!


  21. #21
    diablo VT
    Guest
    <br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

  22. #22
    Dom-Dom
    Guest
    Super su vam smajliči!

  23. #23
    S V T
    Guest
    ) <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  24. #24
    R32
    Guest
    Irmscher Tuning...

  25. #25
    S V T
    Guest
    I to je moguće!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

Slične teme

  1. Opel Vectra VRX????
    By aerotech in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 100
    Posljednji post: 28-01-2004, 00:34

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •